Dodávky odpojovačů vn do elektrických stanic

Dodávky odpojovačů vn do elektrických stanic

Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění Dodávek odpojovačů vn do elektrických stanic s vybraným uchazečem pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu v dodávkách odpojovačů vn do elektrických stanic pro bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 02/2023 - 01/2029.
Veřejná zakázka vložena:
14.04.2022 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.05.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Mgr. Jakub Šebestík MBA

Zadavatel telefon:
+420 724 538 529

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31210000-1
Elektrická zařízení k spínání, vypínání nebo k ochraně elektrických obvodů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektronický regulační ventil turbodmychadla Náchod - účinná a plynulá regulace tlaku

Elektronický regulační ventil turbodmychadla Náchod - účinná a plynulá regulace tlaku

Společnost TurboExpert24 s.r.o. z okresu Náchod již řadu let působí v oblasti turbodmychadel pro osobní vozy a dodávky. V našem sortimentu naleznete elektronický regulační ventil turbodmychadla za výhodné ceny. Turbodmychadlo je zařízení, které slouží k přeplňování agregátů. Velice dobře zajišťuje vyšší výkon a točivý moment, díky většímu množství vzduchu. Nabízíme regulační ventil turbodmychadla pro vozy značek Audi, Seat, Škoda a Volkswagen. Pokud Vás regulační ventily zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Třída T.G.Masaryka 885, Česká Skalice, okres Náchod.


Velkoobchod a maloobchod elektroinstalačním a elektrikářským materiálem

Velkoobchod a maloobchod elektroinstalačním a elektrikářským materiálem

Pro domácí kutily nebo i obchody dodáváme rozsáhlý elektrikářský sortiment. Naše firma EPRO Trutnov s.r.o. dokonale zná potřeby svých zákazníků. Využijte naší nabídky maloobchodní a velkoobchodní prodejny. Elektrikářský sortiment: vodiče, kabely a kabelové soubory úložný materiál přístroje pro domovní elektro instalace rozvaděčové komponenty rozváděče spojový a úchytný materiál světelné zdroje osvětlovací tělesa stožáry veřejného osvětlení hromosvodářský materiál topidla, topné kabely, topná tělesa termostaty ventilátory a vzduchotechnika motory a frekvenční měniče domácí spotřebiče bojlery koupelnové doplňky domácí telefony a kamery měřicí přístroje


Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Výhradní dovozce a distributor LEMO konektorů Praha - pro využití v nejrůznějších odvětví

Jsme výhradní dovozce a distributor firma Mechatronic, máme velký výběr LEMO konektorů a jsme odborníky v oblasti výroby té nejvyšší kvality. V nabídce máme konektory vysokonapěťové, triaxální, koaxiální a unipolové. Naše konektory mají dlouhou životnost a využití v nejrůznějších odvětví. Zvládají těžký průmysl a využijí je také například ve zdravotnictví. Pro více informací neváhejte a zadejte si poptávku na našich webových stránkách.


Elektroinstalační materiál české výroby a chytrý vodoměr, který šetří peníze - BONEGA spol. s.r.o.

Elektroinstalační materiál české výroby a chytrý vodoměr, který šetří peníze - BONEGA spol. s.r.o.

Česká firma s dvaceti pětiletou tradicí na trhu, která se může zaručit svou kvalitou výrobků v oblasti elektroinstalačního materiálu a vodoměrů. To je česká firma BONEGA spol. s.r.o. ze Sudoměřic nad Moravou, z okresu Hodonín. Společnost se již přes dvacet let zabývá vývojem, výrobou a distribucí elektroinstalačního materiálu a vodoměrů. V její širokém spektru můžete najít: - patentové chráněné české jističe BONEGA - proudové chrániče - modulové vypínače - a veškeré příslušenství k elektroinstalačnímu materiálu jako jsou lišty, pomocné kontakty, záslepky, stahovací vázací pásky nebo příslušenství k rozvaděčové skříni,...) V oblasti vodoměru firma vyvinula chytrý Vodoměr BONEGA, který Vám ušetří až 35% nákladů na vodu, jelikož měří spotřebu vody každou minutu. Česká kvalita, inovace a profesionální přistup k věci, to vše můžete najít od české firmy BONEGA spol. s.r.o., která je tu pro Vás již 25 let.


Výroba mechanických dílů a osazování DPS Liberec - plníme nejnáročnější požadavky

Výroba mechanických dílů a osazování DPS Liberec - plníme nejnáročnější požadavky

Nabízíme komplexní služby v oblasti výroby elektrických a elektronických systémů, jsme firma Elitronic a jsme tu s Vámi od roku 1997. V oblasti výroby mechanických dílů Vám nabízíme konstrukci forem na plasty a střižných nástrojů. Výhodou jsou kusové i malosériové výroby a nesmí chybět služby jako frézování, vrtání, kalení, broušení a soustružení. K osazování DPS využíváme 3 plně automatické SMT linky, které mají 7 osazovacích automatů. V tomto oboru jsme špičkově vybaveni a díky tomu patříme co se týče vybavenosti mezi nejlepší české firmy.


Elektrotechnický průmysl - výrobky, zařízení, materiál i školení od ABE.TEC, s.r.o.

Elektrotechnický průmysl - výrobky, zařízení, materiál i školení od ABE.TEC, s.r.o.

Společnost s širokou škálou služeb a zaměření. Tak by se dala nazvat společnost ABE.TEC, s.r.o. z obce Ostřešany, která leží v Pardubickém kraji a nabízí vybavení pro průmyslové firmy. V široké škále sortimentu najdete především výrobky, materiál a zařízení pro firmy, které jsou v elektrotechnickém průmyslu. Firma dodává sortiment světových značek, ale zaměřuje se i na výrobu vlastních výrobků. Mezi hlavní produkty patří: - vybavení pro antistatiku - výrobní materiály (fólie, lepidla, antioxidační přípravky, pájecí tavidla, ...) - stroje a zařízení pro výrobu (CNC frézky a vrtačky, pájecí roboti, lasery, ...) - ruční nářadí a nástroje - kontrolní a měřící přístroje ABE.TEC, s.r.o. rovněž nabízí služby v oblasti antistatiky, kontroly spolehlivosti výroby a nebo si od nich můžete nechat udělat školení pro Vaše zaměstnance.