GFK panely, Rakousko

GFK panely, Rakousko

Vážené dámy a pánové,
vyrábíte GFK panely o tloušťce 4, 7 mm a 3, 7 mm v různých velikostech v barevném provedení RAL 7047!? Mám zájem o velikosti panelu od 1200x1200 mm až do 1800x1700 mm Děkuji
S přátelským pozdravem
Dudic
Sewa Chemie Gmbh

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,

Stellen Sie GFK Platten in der Stärke von 4, 7 mm und 3, 7 mm verschiedene Grösse eingefärbt in RAL 7047 her!? Plattengrösse ab 1200x1200 mm bis hin 1800x1700 mm von Interesse!!
Danke
Mit freundlichen Grüßen
Dudic
Sewa Chemie Gmbh
Poptávka byla vložena dne:
25.04.2022 09:15

Platnost poptávky:
22.07.2022 14:03

Kontaktní osoba:
Josip Dudic Lovric, Sewa Chemie GmbH

Kontaktní email:

Telefon:
+436 991 017 5929

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod stavebního materiálu stavebniny Dolur

Velkoobchod stavebního materiálu stavebniny Dolur

DOLUR stavebniny s.r.o. Pardubice Prodáváme kvalitní stavebniny, na které se můžete s důvěrou spolehnout. Kompletní nabídka stavebního materiálu pro malou i velkou stavbu. Přesto že jsme z Pardubic, máme své klienty i v Přelouči, Chrudimi, Heřmanově Městci a v celém Pardubickém regionu. Prodej stavebního materiálu využijí nejen koncový odběratelé, ale i malé nebo velké firmy. Základní stavební sortiment: - fasádní systémy - zdící materiály - hydroizolace - izolační materiály - dlažby - střešní krytina - kanalizační trubky - kompletní sortiment pro malé i velké stavby


Jezírková, hydroizolační fólie Aquaplast - PVC fólie odolná průsaku vody, protržení

Jezírková, hydroizolační fólie Aquaplast - PVC fólie odolná průsaku vody, protržení

Pro izolaci zahradních jezírek, rybníků a dalších vodních ploch je vhodná PVC hydroizolační fólie Aquaplast, kterou zakoupíte u firmy Centroplast, s.r.o. Provozovna Staré Město u Uherského Hradiště. Jezírková fólie Aquaplast je odolná průsaku vody, proražení i prorůstání kořínků rostlin. Vlastnosti: - tloušťka 0,6 - 1,00 mm - hmotnost 0,76 - 1,27 kg/m2. Vytvořit umělé okrasné jezírko je dnes s využitím hydroizolační fólie velmi snadné i levné. Výhody fólie Aquaplast: - dlouhodobá funkce udržení izolace jezírka - odolnost různým tvrdostem vody - odolnost proti mechanickému poškození fólie - dobrá elasticita a poddajnost - výborná svařitelnost fólie - přizpůsobivost členitosti podkladu jezírka - zdravotní, ekologická nezávadnost jezírka.


Akustické panely a absorbéry pro snížení hluku v interiérech, stavebnictví

Akustické panely a absorbéry pro snížení hluku v interiérech, stavebnictví

Potřebujete odhlučnit objekt? Kvalitní absorbéry a akustické panely pro snížení hluku ve stavebnictví dodává zákazníkům v České republice firma Eurofoam TP spol. s r.o. z Brna. Vyrábíme akustické pěnové panely z melaminu, určené zejména pro snížení dozvuků v místnosti. Dále prostorové absorpční pěny ze speciálního rouna, které jsou využívány pro průmyslové výrobní haly, školy (tělocvičny), bazény, prodejny a jiné velké veřejné prostory. Výrobky značky BASOTECT jsou testovány na hořlavost a zvukovou absorpci dle norem ČSN 730862 – C2, ČSN 730863 a ČSN 730865. Objednat můžete různé barvy, rozměry, ale i varianty s ergonomickým zavěšením.


Sendvičové panely pro nákladní automobily

Sendvičové panely pro nákladní automobily

Naše firma PSP izoterm s.r.o. Vysoké Mýto nabízí sendvičové panely pro výstavbu nástaveb pro užitkové automobily, tvarové izolace, izolační panely pro stavebnictví a výrobky z viscoelastické pěny. PSP Izoterm – Sendvičové panely - izolace aut Sendvičové panely jsou vyráběny technologií lepení ve vakuovém lise. Na přání je možné sendvičové panely vyrobit i v jiném složení pro dokonalou izolaci aut nebo si nechat zabudovat potřebné výztuhy pro chladící agregát, panty a závěry dveří, okopové profily, zařízení pro maso ve visu a další doplňky. Na zhotovené sendvičové panely vlastní PSP Izoterm potřebné hygienické atesty. Neváhejte nás kontaktovat.


Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů na míru

Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů na míru

Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů vyrábíme ve společnosti PSP izoterm. Nabízíme panely pro nákladní automobily všeho druhu. Ať už jezdíte s chladícím vozem nebo převážíte křehké zboží, naše panely jsou tu pro vás. Panely pro skříňové nástavby nákladních aut se dají využít několika způsoby. Nabízíme vám proto hned několik druhů panelů: - Prachotěsné panely pro skříňové nástavby - Izotermické panely pro skříňové nástavby - Chladírenské panely pro skříňové nástavby - Mrazírenské panely pro skříňové nástavby Ať už si ale vybere jakékoli panely pro skříňové nástavby, jedním si můžete být jistí. Všechny vyrábíme z kvalitních materiálů a za dodržení všech norem a hygienických předpisů. Sendvičové panely pro nákladní automobily vyrábíme technologií lepení ve vakuovém lise v maximální rozměru 3000 x 10000 mm. Panely pro nákladní automobily se skládají z tvrdé polyuretanové pěny, která je oboustranně opláštěná polyesterovým skelným laminátem. K podlahovým panelům pro skříňové nástavby pak ještě přidáváme vícevrstvou vodovzdornou překližku. Panely pro skříňové nástavby nákladních automobilů ale rádi přizpůsobíme vašim požadavkům. Na přání do nich zabudujeme potřebné výztuhy, panty, závěry dveří, okopové profily, zařízení pro maso ve visu i další doplňky. Stačí nám sdělit vaše požadavky a my vám vyrobíme panely pro nákladní automobily na míru!


Střešní hydroizolační fólie Logicroof s vysokou odolností pro střechy, terasy i balkóny

Střešní hydroizolační fólie Logicroof s vysokou odolností pro střechy, terasy i balkóny

Chcete zajistit vaší střeše správnou ochranu před povětrnostními vlivy? Díky hydroizolačním fóliím Logicroof, které jsou vysoce odolné, máte jistotu kvalitního opatření. Hydroizolační fólie Logicroof jsou odolné vůči UV záření a odolávají veškerým povětrnostním vlivům. Dodáváme je v různém provedení, tak aby přesně odpovídaly požadovaným parametrům izolovaných částí: - V-RP pro rovné, mírně šikmé a vegetační střechy, - V-RP FB pro celoplošně lepené, mírně šikmé i rekonstruované asfaltové střechy, - V-GR určená pro balkóny, terasy i pochozí střechy a chodníky na střechách, - V-SR vhodná jako doplňková fólie při opracovávání detailů u členitějších střech. Dodáváme také pochozí desky PVC Walkway Puzzle pro protiskluzné chodníky i nárazové či čistící zóny při výstupech na střechu. Vsaďte na kvalitu a objednávejte hydroizolační fólie Logicroof právě u nás! Přesvědčte se sami a staňte se našimi dalšími spokojenými zákazníky!