Sběratelství a výkup starých vojenských leteckých hodinek, armádních hodinek Prim Sport

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Sběratelství a výkup starých vojenských leteckých hodinek, armádních hodinek Prim Sport

Sběratelství a výkup hodinek Opava není zaměřeno jen na starožitné mechanické náramkové hodinky, kapesní hodinky a nástěnné hodiny, nýbrž také na starší vojenské letecké hodinky, které byly součástí výstroje pilotů různých armád.

Poptávám služby zubního lékaře

Poptávám služby zubního lékaře

Hledám pro svou dceru zubního lékaře. Dceři je 9 let. Bydlíme v Dobřejicích u Malšic.
Poptávka byla vložena dne:
13.04.2022 06:40

Platnost poptávky:
12.05.2022 14:49

Kontaktní osoba:
Miroslav Suk

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 448 611

Okres:
Tábor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nejlepší stomatologická péče v Praze 4 - Dental Office H33 -  nechte se ošetřit na nejlepší úrovni

Nejlepší stomatologická péče v Praze 4 - Dental Office H33 - nechte se ošetřit na nejlepší úrovni

Stomatologická klinika Dental Office H33 s.r.o. nabízí v Praze 4 nejlepší stomatologické ošetření s využitím nejmodernějšího vybavení. Naši zkušení zubní lékaři poskytují komplexní péči od preventivních prohlídek až po náročnější zákroky. Jsme hrdí na to, že naši pacienti mohou využít nejmodernější technologie a materiály, díky čemuž je naše stomatologické ošetření nejefektivnější a nejbezpečnější. Pokud hledáte v Praze 4 zubního lékaře, který Vám poskytne komplexní a profesionální péči, neváhejte a navštivte nás v Dental Office H33.


Perfektní úsměv díky implantátům v Dental Office H33 - kvalita v každém detailu

Perfektní úsměv díky implantátům v Dental Office H33 - kvalita v každém detailu

Zubní implantáty jsou efektivním řešením pro nahrazení chybějících zubů, ať už v důsledku nehody, genetiky, nebo onemocnění. Tyto implantáty, které v Dental Office H33 používáme, jsou malé titanové nebo zirkon-titanové šroubky, které nahrazují kořen původního zubu. Díky moderní implantologii je vhodným kandidátem pro zubní implantáty téměř každý s dobrou ústní hygienou a zdravotním stavem. Léčba zahrnuje zavedení implantátu a péči po implantaci, přičemž implantace trvá přibližně 20-30 minut a je bezbolestná. Celková doba léčby se pohybuje od 7 do 12 týdnů, v závislosti na individuálních faktorech, jako je nutnost augmentace kosti nebo extrakce původního zubu. V Dental Office H33 pracujeme s kvalitními švýcarskými implantáty Straumann a Camlog, které poskytují dlouhodobou životnost a komfort. Cena za jeden implantát je 22 000 Kč, plus 15 900 Kč za korunku. Po implantaci je důležité dodržovat předepsanou péči, včetně užívání antibiotik, aplikace chladivých obkladů, omezení vyplachování, a přizpůsobení stravy a fyzické aktivity. V případě komplikací je nutné okamžitě kontaktovat lékaře. V Dental Office H33 se můžete spolehnout na kvalitní péči v souladu s mezinárodními standardy.


Moderně vybavená zubní ordinace, kde jste v péči nejlepšího zubaře

Moderně vybavená zubní ordinace, kde jste v péči nejlepšího zubaře

Zubní klinika Rafael Zlín a Dentální centrum Happy Smile Otrokovice jsou zárukou nejlepší zubařské péče i dentální hygieny na zlínsku. Naše zubní ordinace jsou moderně vybavené a setkáte se zde jen s perfektně vyškoleným personálem. Využijte možnosti využít nadstandardní péče pro dospělé i pro děti. Poskytujeme veškerou stomatologickou péči. Poskytujeme služby v oboru: - endodoncie - estetická stomatologie - dětská stomatologie - dentální hygiena - bělení zubů - parodontologie a spoustu dalších výkonů spojených s péčí o zuby.


Zubní klinika v Praze 4 – moderní komplexní péče o chrup

Zubní klinika v Praze 4 – moderní komplexní péče o chrup

Komplexní péči o Váš chrup i chrup celé Vaší rodiny Vám poskytne zubní klinika Dental Office H33 v Praze, kde tým kvalifikovaných zubařů a moderní vybavení nabízí nejen preventivní prohlídky, profesionální zubní hygienu, ošetření kazů a zubní implantáty, ale také oddělení dětské stomatologie. Na naší klinice dále naleznete oddělení stomatologické chirurgie, ortodoncie, záchovné stomatologie, parodontologie nebo oddělení mikroskopické endodoncie. Aby Váš úsměv zářil, můžete využít i některou z metod bělení zubů, kterou zubní klinika Dental Office H33 v Praze nabízí.


Stomatochirurgie, kompletní rekonstrukce chrupu, krásné, nové zuby

Stomatochirurgie, kompletní rekonstrukce chrupu, krásné, nové zuby

MUDr. Chajrušev působí v oboru Stomatochirurgie a Estetická stomatologie. Každému pacientovi na klinice ve Zlíně i Otrokovicích doporučíme vhodné řešení, díky kterému získá krásné nové zuby - provádíme kompletní rekonstrukce chrupu a zavádíme jednotlivé zubní implantáty jako náhrady chybějících zubů. Výhodou implantátů je, že funkčně i vzhledově jsou srovnatelné s původním zubem, jejich životnost je tedy v případě správné péče o chrup několik desítek let. Pro konzultace nás kontaktujte na tel.:571117495.


Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu

Na Zubní klinice Rafael Zlín i v Dentálním centru Otrokovice proběhne preventivní prohlídka Vašeho dítěte u zubaře v pohodové atmosféře a beze strachu. Dětský zubař nesmí budit strach, proto již prostředí čekárny na obou našich provozovnách navodí pohodu, najdete zde i dětský koutek. Děti v rámci prevence učíme jak správně pečovat o chrup, využíváme pohádky a hračky pro názorné ukázky. Team našich lékařů najdete na webových stránkách. Budete rádi, pokud nás v naší ordinaci ve Zlíně či Otrokovicích navštívíte. Doporučujeme přijít na 1.prohlídku k zubaři již s ročním dítětem.