Zajištění provozu dolu Frenštát - službování v roce 2022 a 2023

Zajištění provozu dolu Frenštát - službování v roce 2022 a 2023

Předmětem veřejné zakázky je provozovat, udržovat a obsluhovat těžní zařízení v jámách F4, F5, viz Podrobné podmínky zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
27.01.2022 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Stonavská 2179, Doly

Zadavatel PSČ:
735 06

Zadavatel obec:
Karviná

Kontaktní osoba:
Lucie Zydrová

Zadavatel telefon:
+420 596 462 778

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.diamo.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vápencové lomy, těžba a úprava vápence, vysokoprocentní vápenec, kámen, kamenivo

Vápencové lomy, těžba a úprava vápence, vysokoprocentní vápenec, kámen, kamenivo

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele vápence? Chcete podpořit ekologickou a udržitelnou těžbu suroviny, která zlepšuje ovzduší a životní prostředí? Pak je pro vás správnou volbou společnost LOMY MOŘINA, spol. s r.o. LOMY MOŘINA, spol. s r.o. je předním dodavatelem vysokoprocentního vápence pro odsíření hnědouhelných elektráren společnosti ČEZ. Díky dodávkám suroviny dochází k významnému snížení emisí SiO2 z elektráren ČEZ, což přispívá k ochraně klimatu a zdraví lidí. Společnost těží vápence v lomech Mořina, Tetín a Holý vrch. LOMY MOŘINA, spol. s r.o. nabízí širokou škálu produktů z vápence, které jsou vhodné pro různé účely. Můžete si vybrat z frakcí 0-4, 0-32, 0-63, 4-8, 8-16, 16-32 a 100-300 mm, které jsou ideální pro výrobu betonu, obalovaných drtí, výstavbu komunikací, podklady a zásypy staveb. Dále můžete zakoupit kámen na chodníky nebo zídky, který dodá vašemu exteriéru rustikální a přírodní vzhled. A pokud hledáte chemické vápence pro odsiřování elektráren a tepláren, cukrovarnictví nebo chemický průmysl1, také vám rádi vyhovíme. LOMY MOŘINA, spol. s r.o. je společnost s dlouhou tradicí a zkušenostmi v oboru těžby a úpravy vápence. Společnost disponuje moderním technologickým zařízením a kvalifikovaným personálem, který dbá na bezpečnost a kvalitu práce. Společnost je držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 180011, což dokládá její zodpovědný přístup k managementu kvality, životnímu prostředí a bezpečnosti práce. Společnost vám ráda poskytne více informací o našich produktech a službách, připravíme vám individuální nabídku a domluvíme se na termínu dodání. Těšíme se na vás!


Výroba, stroje, zařízení, těžba ropy, námořní manipulační a dopravní technika, svařované ocelové konstrukce, Bruntál

Výroba, stroje, zařízení, těžba ropy, námořní manipulační a dopravní technika, svařované ocelové konstrukce, Bruntál

Společnost ELFE, s.r.o. se sídlem v okrese Bruntál se již od roku 1993 zabývá činností v oblasti výroby strojů, zařízení a náhradních dílů především v oblasti těžby ropy, nerostů a přepravy plynu a také na výrobu námořní manipulační a dopravní techniky. Námi vyrobené produkty exportujeme do celého světa. V rámci nabízených služeb se věnujeme malosériové zakázkové výrobě dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. Vyrábíme například svařované ocelové konstrukce a strojírenské celky vč. finální montáže, např. hydraulických komponentů, lodní jeřáby, šnekové dopravníky a mnoho dalšího.


Technické zařízení pro kamenolomy

Technické zařízení pro kamenolomy

Pohybujete se v oblasti kamenoprůmyslu a potřebujete náležité technologie? Veškerou techniku pro kamenolomy dodáváme už řádku let a jsme specialisté v našem oboru. Naše firma KOOL Trading poskytuje klientům odborné služby ve výrobě a dodávkách technického vybavení kamenolomů. Zajišťujeme celkový proces, od návrhu projektu, přes výrobu, až po závěrečnou montáž a následný potřebný servis. V nabídce máme různé typy pásových dopravníků, manipulační linky, technologické stroje a mnoho dalších. Na všechno zařízení provádíme vstupní školení, zaručujeme záruční i pozáruční servis. Náš výrobní závod se nachází v Třešti, v kraji Vysočina. Pokud máte zájem o jednu z našich technologických přístrojů, navštivte nás nebo kontaktujte.


Servisní a montážní práce v cementárenském a vápenickém průmyslu

Servisní a montážní práce v cementárenském a vápenickém průmyslu

Opravy a údržbu technologických zařízení ve výrobě cementu, vápna a zpracování kamene provádí společnost MELKOV, s.r.o. Oprava a údržba těchto zařízení zvyšuje spolehlivost, bezpečnost a efektivitu zařízení, snižuje spotřebu energie a materiálů, minimalizuje emise a odpady, zlepšuje bepečnost práce. Provádíme servisní a montážní práce v cementárenském a vápenickém průmyslu pro transportní zařízení, pneumatickou dopravu, filtrační zařízení, drticí a mlecí zařízení, vzduchotechnická zařízení.


Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin

Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin

Představujeme Vám firmu INGES spol. s r. o. z Prahy, která prodává a provádí servis mobilních drtičů, třídičů pro zpracování nerostných surovin a demoličních sutí značek McCloskey, Portafill a Extec a také silničních, zemědělských a lesnických podvalníků Damco. Již od roku 2009 je společnost INGES spol. s r. o. výhradním zástupcem pro Českou republiku. Pro stroje McCloskey a EXTEC poskytujeme servis a dodávku náhradních dílů s nejširším sortimentem. Veškeré nabízené techniky jsou té nejlepší kvality. Poskytnutí záručního servisu je naprostou samozřejmostí. Firma provádí také geologicko-průzkumné práce pro všechny druhy staveb.


Nadnárodní lídr v chemické výrobě se sídlem v okrese Louny

Nadnárodní lídr v chemické výrobě se sídlem v okrese Louny

Obracejte se na naši společnost SSE Explo Česká republika s.r.o. Jsme českou provozovnou švýcarské skupiny SSE, která se již od roku 1894 věnuje výrobě a poskytování služeb v chemickém odvětví. Ve svém oboru jsme světová špička a partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Naší hlavní doménou je příprava a provádění trhacích prací, výroba čistých chemických látek, farmaceutických výrobků a trhavin. Jsme prvním, na koho se obracejí kamenolomy, důlní provozy, sklady nebezpečných chemických látek a další. Jsme lídr mezi dodavateli výbušnin a pyrotechniky na řadě evropských trhů. Servis našich systémů, ale také přípravu a provádění trhacích prací provádíme přímo v místě realizace projektu, a tedy dodáváme řešení šité na míru a přesně dle požadavků klienta. Neváhejte se na nás obracet, navštivte náš web www.sse-cesko.cz, anebo se za námi rovnou zastavte na adrese Tuchoměřice 15, 439 69 Tuchoměřice. Jsme zapáleni do naší spolupráce!