Zajištění provozu dolu Frenštát - službování v roce 2022 a 2023

Zajištění provozu dolu Frenštát - službování v roce 2022 a 2023

Předmětem veřejné zakázky je provozovat, udržovat a obsluhovat těžní zařízení v jámách F4, F5, viz Podrobné podmínky zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
27.01.2022 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Stonavská 2179, Doly

Zadavatel PSČ:
735 06

Zadavatel obec:
Karviná

Kontaktní osoba:
Lucie Zydrová

Zadavatel telefon:
+420 596 462 778

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.diamo.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, stroje, zařízení, těžba ropy, námořní manipulační a dopravní technika, svařované ocelové konstrukce, Bruntál

Výroba, stroje, zařízení, těžba ropy, námořní manipulační a dopravní technika, svařované ocelové konstrukce, Bruntál

Společnost ELFE, s.r.o. se sídlem v okrese Bruntál se již od roku 1993 zabývá činností v oblasti výroby strojů, zařízení a náhradních dílů především v oblasti těžby ropy, nerostů a přepravy plynu a také na výrobu námořní manipulační a dopravní techniky. Námi vyrobené produkty exportujeme do celého světa. V rámci nabízených služeb se věnujeme malosériové zakázkové výrobě dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. Vyrábíme například svařované ocelové konstrukce a strojírenské celky vč. finální montáže, např. hydraulických komponentů, lodní jeřáby, šnekové dopravníky a mnoho dalšího.


Technické zařízení pro kamenolomy

Technické zařízení pro kamenolomy

Pohybujete se v oblasti kamenoprůmyslu a potřebujete náležité technologie? Veškerou techniku pro kamenolomy dodáváme už řádku let a jsme specialisté v našem oboru. Naše firma KOOL Trading poskytuje klientům odborné služby ve výrobě a dodávkách technického vybavení kamenolomů. Zajišťujeme celkový proces, od návrhu projektu, přes výrobu, až po závěrečnou montáž a následný potřebný servis. V nabídce máme různé typy pásových dopravníků, manipulační linky, technologické stroje a mnoho dalších. Na všechno zařízení provádíme vstupní školení, zaručujeme záruční i pozáruční servis. Náš výrobní závod se nachází v Třešti, v kraji Vysočina. Pokud máte zájem o jednu z našich technologických přístrojů, navštivte nás nebo kontaktujte.


Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu

Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu

Představujeme Vám firmu ELFE, s.r.o. z okresu Bruntál, která svoji činnost zaměřila na výrobu strojů, zařízení a náhradních dílů především v oblasti těžby ropy, nerostů, přepravy plynu, námořní manipulační techniky a dopravní techniky. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme malosériové, zakázkové výrobě dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. Vyrábíme svařované ocelové konstrukce a strojírenské celky vč. finální montáže, např. hydraulických komponentů. Pokud Vás výroba svařovaných ocelových konstrukcí zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Chářovská 920/120, 794 01 Krnov, Bruntál.


Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin

Mobilní drtiče, třídiče, podvalníky, dopravníky, strojů pro drcení a třídění nerostných surovin

Představujeme Vám firmu INGES spol. s r. o. z Prahy, která prodává a provádí servis mobilních drtičů, třídičů pro zpracování nerostných surovin a demoličních sutí značek McCloskey, Portafill a Extec a také silničních, zemědělských a lesnických podvalníků Damco. Již od roku 2009 je společnost INGES spol. s r. o. výhradním zástupcem pro Českou republiku. Pro stroje McCloskey a EXTEC poskytujeme servis a dodávku náhradních dílů s nejširším sortimentem. Veškeré nabízené techniky jsou té nejlepší kvality. Poskytnutí záručního servisu je naprostou samozřejmostí. Firma provádí také geologicko-průzkumné práce pro všechny druhy staveb.


Nadnárodní lídr v chemické výrobě se sídlem v okrese Louny

Nadnárodní lídr v chemické výrobě se sídlem v okrese Louny

Obracejte se na naši společnost SSE Explo Česká republika s.r.o. Jsme českou provozovnou švýcarské skupiny SSE, která se již od roku 1894 věnuje výrobě a poskytování služeb v chemickém odvětví. Ve svém oboru jsme světová špička a partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Naší hlavní doménou je příprava a provádění trhacích prací, výroba čistých chemických látek, farmaceutických výrobků a trhavin. Jsme prvním, na koho se obracejí kamenolomy, důlní provozy, sklady nebezpečných chemických látek a další. Jsme lídr mezi dodavateli výbušnin a pyrotechniky na řadě evropských trhů. Servis našich systémů, ale také přípravu a provádění trhacích prací provádíme přímo v místě realizace projektu, a tedy dodáváme řešení šité na míru a přesně dle požadavků klienta. Neváhejte se na nás obracet, navštivte náš web www.sse-cesko.cz, anebo se za námi rovnou zastavte na adrese Tuchoměřice 15, 439 69 Tuchoměřice. Jsme zapáleni do naší spolupráce!


Mobilní drtiče třídiče, dopravníky nerostných surovin a sutí – prodej a servis

Mobilní drtiče třídiče, dopravníky nerostných surovin a sutí – prodej a servis

Těžíte či zpracováváte nerostné suroviny nebo demoliční sutě? Zajisté využijete služby společnosti INGES spol. s r. o., která sídlí v Praze 5. Specializujeme se na prodej a servis mobilních strojů pro zpracovávání nerostů a suti. V našem sortimentu si můžete vybrat přístroje značky McCloskey, EXTEC Screens & Crushers. Nabízíme mobilní drtiče čelisťové, kuželové, odrazové, nožové, dále pak třídiče, hrubotřídiče, bubnové třídiče, haldovací dopravníky na kolech, pásech či teleskopické. Všechny poskytované techniky jsou prvotřídní kvality, a poskytujeme na ně potřebný záruční i pozáruční servis, opravy a náhradní díly.