Zníženie energetickej náročnosti budovy materskej školy v obci Údol

Zníženie energetickej náročnosti budovy materskej školy v obci Údol

Predmetom zákazky projektu: Zníženie energetickej náročnosti budovy materskej školy v obci Údol je realizácia stavebných prác v súlade s vypracovaným stavebnotechnickým riešením a požiadavkami vyhlasovateľa súťaže. Projekt rieši stavebné úpravy za účelom zníženia energetickej náročnosti budovy materskej školy v obci Údol v súvislosti so zákonom č. 555/2005 Z. z. O energetickej hospodárnosti budov a s tým súvisia tepelnotechnické a technické požiadavky na budovu.
Stavba je členená na objekty:
SO 01 MATERSKÁ ŠKOLA
01 ARCHIKTEKTONICKO-STAVEBNÉ RIEŠENIE
01.1 ZATEPLENIE FASÁDY
01.2 ZATEPLENIE STRECHY
01.3 VÝMENA OTVOROVÝCH VÝPLNÍ
01.4 ODVODNENIE STAVBY
01.5 BEZBARIERIZÁCIA
01.6 DOPLNKOVÉ A VYVOLANÉ STAVEBNÉ PRÁCE
02 ZDRAVOTECHNIKA
03 ELEKTRICKÁ INŠTALÁCIA A BLESKOZVOD
04 ODBERNÉ PLYNOVÉ ZARIADENIE
05 VYKUROVANIE
06 VZDUCHOTECHNIKA
07 MERANIE A REGULÁCIA
Všetky potrebné zmluvné dojednania (napr. spôsob realizácie zákazky, práva a povinnosti zmluvných strán, spôsoby ukončenia zmluvy, zmluvné sankcie, ...) sú obsiahnuté v Zmluve o dielo, ktorá tvorí prílohu súťažných podkladov a je nevyhnutné si ju pred odovzdaním ponuky podrobne preštudovať.
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2022 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Údol

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.03.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Údol

Zadavatel IČ:
00330221

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Kravec

Zadavatel telefon:
+421 902 738 152

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.obecudol.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Možnosti povrchových úprav vstupních dveří, barvy a dekory dveřních výplní

Možnosti povrchových úprav vstupních dveří, barvy a dekory dveřních výplní

U výběru vchodových dveří je důležité si pamatovat, že se šíře nabídky povrchových úprav liší dle zvolené produktové řady. Téměř neomezené možnosti při výběru barvy nebo dekoru vám poskytují hliníkové vchodové dveře - můžete zde zvolit jakékoliv provedení z aktuální nabídky. U plastových dveřních výplní jsou rozdíly dle jednotlivých řad - pro nejekonomičtější řadu jsou zvoleny nejen oblíbené výplně, ale také omezený počet žádaných povrchových úprav. S každou vyšší plastovou produktovou řadou se rozšiřuje i nabídka barev a dřevodekorů. Co se týká technologií provedení povrchových úprav, je na výběr několik možností. Práškové lakování barvami RAL je dostupné v produktových řadách ALU DESIGN a ALU SMART, kdy má zákazník na výběr ze široké škály barevných odstínů. U plastových výplní z materiálu HPL dosáhneme odstínů RAL za pomoci mokrého lakování. Dekorační fólie jsou dostupné v dekorech dřeva, ale také v několika trendy odstínech. Tento typ povrchové úpravy je možné zvolit ve všech našich produktových řadách. U dveřních výplní ALU DESIGN a ALU SMART můžete také vybírat z moderních strukturálních barev, které oceníte zejména díky neobvyklému povrchu dodávajícímu dveřím originalitu. K povrchové úpravě dveřních výplní používáme také technologii Decoral. Jedná se o povrchovou úpravu hliníkových výplní, kdy díky speciální aplikaci fólie se vzorem zvoleného dekoru dřeva na práškově lakovaný povrch docílíme požadovaného vzhledu. Pro skleněné dveřní výplně je k dispozici základní barevná paleta odstínů RAL. Tento typ dveřní výplně může být také opatřen vlastním designem nebo libovolným motivem na přání zákazníka.


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Výroba plastové dveře, interiérové, exteriérové montáž, prodej

Výroba plastové dveře, interiérové, exteriérové montáž, prodej

Sháníte kvalitní plastové dveře a zatím si nevíte rady? Naše firma K plasty s.r.o. sídlící v Novém městě nad Metují má v oboru mnohaleté zkušenosti a poradí si se vším. Vybrat si můžete u nás dveře interiérové i exteriérové námi vyrobené nebo od renovovaných výrobců. Standartní modely dveří jsou členěné sloupky s kombinací skla a desky. Můžete je libovolně kombinovat. Ať už hledáte dveře do interiéru nového domu či bytu nebo na chalupu či do kanceláře, rádi vám se vším pomůžeme a poradíme. Ozvěte se nám!


Zateplování fasád rodinných a bytových domů - snadná úspora energie

Zateplování fasád rodinných a bytových domů - snadná úspora energie

U starších domů je potřeba provádět revitalizaci, jejímž cílem je úspora za energie - zateplené domy jsou mnohem méně energeticky náročné, déle zadržují teplo a obtížněji propustí chlad. Ve stavební firmě ZOUBEKSTAV s.r.o. vám zajistí zateplení rodinných i bytových domů v regionech Prostějov a Olomouc. Jaké jsou výhody zateplení? Nižší výdaje za vytápění, lepší izolace tepla nebo odhlučnění domu. Po zateplení fasády vypadá dům jako nový a prodlužuje jeho životnost. Je to investice do budoucna. Naše firma si zakládá na kvalitně a také rychle odvedenou práci. Zákazníkům se vždy snažíme maximálně přizpůsobit a zajistit jim příznivou cenu.


Kompletní stavební činnost Litoměřice, rekonstrukce domů, stavební úpravy, montáž obkladů

Kompletní stavební činnost Litoměřice, rekonstrukce domů, stavební úpravy, montáž obkladů

Představujeme Vám firmu Dronestav s.r.o. z okresu Litoměřice, která se věnuje kompletní stavební činnosti. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme kompletním rekonstrukcím domů a bytů, stavebním úpravám, montážím obkladů, výkopovým pracem. Díky kvalitním materiálům a moderním technologiím je naše firma schopna provádět ty nejlepší služby ve stavebnictví. Realizujeme veškeré stavební práce, rekonstrukce RD, bytů, komerčních prostor, dílčí opravy, montáže fasádních obkladů, výkopové práce. Pokud Vás kompletní stavební činnosti zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Husovo náměstí 52, 413 01 Roudnice n/L, Litoměřice.


Restaurování, rekonstrukce a renovace historický staveb a památek

Restaurování, rekonstrukce a renovace historický staveb a památek

Restaurování kulturních památek a starých staveb je našim denním chlebem, ve společnosti Pastiglia se zabýváme obnovou památkových míst, staveb a historických budov. Renovujeme a rekonstruujeme exteriérová i interiérová historická místa. Jsme odborníky na poli obnovy a renovace. Najměte si naši společnost a nechte historické místo či památku znovu nadechnou krásou a novým vzhledem. Naše odbornost nám umožňuje zasahovat do tak významných staveb a budov, které jsou považovány za památné, obdivovány a uctívány. O památky vždy pečujeme tak, abychom zachovali jejich historické pozadí. Provádíme různé průzkumy, umíme vypracovat dokumentaci ke stavu památky, vyřídíme pro vás dotační a grantové programy. Umíme vše, co se týče památkové péče. Není nás moc v tomto oboru, neváhejte a objednejte si nás. Pokud si nevíte rady, domluvíme si společnou konzultaci, která je také v našem portfoliu služeb. Před společnou spoluprací zhodnotíme stav a počáteční podmínky. Historie je naší denní realitou. Jsme brněnskou společností s působností po celé České republice.