Chodník podél silnice I/35 v obci Prostřední Bečva

Chodník podél silnice I/35 v obci Prostřední Bečva

Předmětem veřejné zakázky na stavební práce je vybudování nového úseku chodníku po pravé straně silnice I/35 v obci Prostřední Bečva, v úseku se začátkem za křižovatkou se silnicí II/487 na Hutisko-_Solanec po začátek stávajícího chodníku. Nově vybudovaný chodník je řešen s návazností na stávající chodník_starší asfaltový chodník po křižovatku u hasičské zbrojnice a nedávno zřízený chodník od křižovatky až po začátek obce, respektive po obecní úřad. Podél nového chodníku bude zřízeno nové veřejné osvětlení. Součástí nového úseku chodníku bude také vybudování oboustranné autobusové zastávky. V místě zastávek bude zúžením komunikace stavebně podpořeno snížení rychlosti na 50 km/h. V celém úseku až po začátek obce bude dopravním značením i stavebními úpravami snížena rychlost na 70 km/h, v místě obou autobusových zastávek a přechodů na 50 km/h. Mezi oběma stranami autobusových zastávek bude zřízen nový přechod pro chodce.
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2022 08:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Prostřední Bečva

Originální záznam:

Okres:
Vsetín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Prostřední Bečva

Zadavatel ulice:
Prostřední Bečva 272

Zadavatel PSČ:
756 56

Zadavatel obec:
Prostřední Bečva

Kontaktní osoba:
Ing. Radim Gálik, starosta

Zadavatel telefon:
+420 724 179 469


Zadavatel web:
https://www.prostrednibecva.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka inženýrských sítí Mníšek pod Brdy – zasíťování pozemku kdekoliv si budete přát

Pokládka inženýrských sítí Mníšek pod Brdy – zasíťování pozemku kdekoliv si budete přát

Stavební firma Miroslav Slabihoudek vám s vybudováním pomůže, a to konkrétně s inženýrskými sítěmi. Nabízí veškeré zemní a výkopové práce. Ve firmě používají stroje, jakou jsou minibagry, nákladní vozy, rypadla a mnoho dalšího. Díky tomu vám dokážou zařídit pokládku inženýrských sítí a pokud si budete přát i jiné služby ani to pro ně není překážka. Pronajme vám stavební buňky nebo provádí recyklaci stavebního odpadu. Podívejte se na webové stránky firmy z Mníšku pod Brdy, naleznete zde kompletní služby a také kontakt pro případnou spolupráci


Výstavba místních komunikací Vysoké Mýto - náměstí, pozemních staveb a inženýrských sítí

Výstavba místních komunikací Vysoké Mýto - náměstí, pozemních staveb a inženýrských sítí

Specializujeme se především na výstavbu a rekonstrukci průmyslových hal, komunikací a inženýrských sítí. V oboru máme mnohaleté zkušenosti a naši pracovníci jsou vyučeni v tradičních stavebních řemeslech a v odborných kvalifikacíc jako jsou obkladači, zámečníci a dlaždiči. K dispozici máme rovněž mechanizačními prostředky, vozidla a vybavení, které odpovídá realizaci staveb malého a středního rozsahu. Máme tudíž silné zázemí. Vybudujeme Vám různé druhy silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch. Zrealizujeme zpevněné plochy v areálech průmyslových závodů. Provedeme výstavbu inženýrských sítí - kanalizace, vodovod, plyn, veřejné osvětlení, rozvody NN, telekomunikační vedení, aj. Komunikace provádíme pro různé účely a zatížení, s povrchem z asfaltových směsí, zámkové dlažby, aj. Ozvěte se nám.


Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Poptáváte výkopové práce? Pak kontaktujte firmu DS Partner s.r.o., která pro Brno a Blansko zajišťuje kompletní služby všeho druhu. Zaměřujeme se převážně na staveniště, hloubení základových desek pro novostavby a základů pro bazény, rekonstrukce kanalizačních systémů, plynovodů a vodovodů za použití špičkové techniky. V případě zájmu rádi zajistíme odvoz vykopané zeminy a přípravu pracovní oblasti. Ke každé zakázce přistupujeme s individuálním přístupem, kdy se maximálně snažíme přizpůsobit potřebám zákazníka. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita odvedené práce.


Výkopové a zemní práce Praha 5 – pomůžeme vám s výstavbou domů a průmyslových objektů

Výkopové a zemní práce Praha 5 – pomůžeme vám s výstavbou domů a průmyslových objektů

Jsme tu s vámi od roku 1997 a proto se řadíme mezi spolehlivé a zkušené společnosti, které mají velmi kvalifikované pracovníky. Díky mnohaletým zkušenostem jsme si na trhu vybudovali velmi dobré jméno, a to také díky tomu, že termíny, které si spolu domluvíme opravdu dodržíme. Provádíme zemní a výkopové práce spojené s výstavbou objektů, občanských staveb a rodinných domů. Provádíme terénní úpravy, demoliční bourací práce, příjezdové cesty a podklady, výkopy pro bazény a inženýrské sítě a mnoho dalšího. Také provádíme veškeré stavební práce a vybudovali jsme největší solární elektrárnu. Že nevíte kde? No přece v Ralsku a tím naše práce nekončí. Buďte další náš zákazník, kontaktujte nás na telefonním čísle nebo se podívejte na naší práci na webových stránkách. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Oslovte odborníka na pokládku obrubníků a zámkové dlažby, či realizaci kanalizací

Oslovte odborníka na pokládku obrubníků a zámkové dlažby, či realizaci kanalizací

Poptáváte firmu, která se nebojí zrealizovat pokládku zámkové dlažby a obrubníků, výstavbu opěrných zdí, či odborných prací, jako je například napojení dešťové kanalizace a kanalizační přípojky k nemovitostem? Nebo potřebujete třeba jen srovnat terén, zhutnit podloží, upravit dvorek nebo příjezdovou cestu? Pak neváhejte a oslovte společnost Autodoprava Bohdálek, která se zabývá nejrůznějšími stavebními činnostmi. Mimo jiné společnost rozšiřuje obor vykonávaných služeb a prací a kromě nákladní dopravy se věnujeme také zemním pracím, zpracování dřeva, a také fungujeme jako půjčovna nářadí, nebo mobilních toalet. Pro více informací navštivte naše webové stránky.