Zahraniční stáže pedagogických pracovníků Pardubického kraje

Zahraniční stáže pedagogických pracovníků Pardubického kraje

Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní organizace zahraničních stáží pořádaných zadavatelem pro středoškolské pedagogické pracovníky ve Finsku, Dánsku, Nizozemsku, Polsku, Chorvatsku, Maďarsku a ve Slovinsku za účelem profesního rozvoje středoškolských pedagogických pracovníků a za účelem rozvoje jejich pedagogických kompetenci při práci s žáky vedoucí k eliminaci předčasného ukončení školní docházky. Detailní popis jednotlivých částí veřejné zakázky je vymezen v příloze č. 1a až 1g zadávací dokumentace a dále v příloze č. 5a až 5g zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka je rozdělena celkem na 7 částí. Detailní specifikace jednotlivých částí veřejné zakázky je uveden a v zadávací dokumentaci, přílohách č. 1a až 1g a č. 5a až 5g.
Dodavatel je oprávněn podat nabídku na všechny části veřejné zakázky nebo pouze na některou část veřejné zakázky. Podá-li dodavatel nabídku na všechny části veřejné zakázky, je povinen podat nabídku pro každou část veřejné zakázky zvlášť.
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2022 08:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s.

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s.

Zadavatel IČ:
27547086

Zadavatel ulice:
Náměstí Republiky 116

Zadavatel PSČ:
530 02

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
iora legal, advokátní kancelář s.r.o., Sámova 410/28, 101 00 Praha 10 Vršovice

Zadavatel telefon:
+420 608 377 035

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.cucupardubice.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

63515000-2
Cestovní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Cestovní kancelář GLOBTOUR Praha, specialista na zájezdy do Chorvatska a Bulharska

Cestovní kancelář GLOBTOUR Praha, specialista na zájezdy do Chorvatska a Bulharska

Představujeme Vám cestovní kancelář GLOBTOUR z Prahy, která se přímo specializuje na zájezdy do Chorvatska a Bulharska. Dovolená u písečných pláží Chorvatska a Bulharska je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce a seniory. Ubytování v Chorvatsku nabízí písečné pláže, nekonečné množství aktivit, neskutečné animace pro děti , apartmány s polopenzí a nápoji i bez stravy. Využijte tuto nabídku nejlépe strávené dovolené v luxusních hotelech. Chcete více informací o Vaší dovolené v Chorvatsku nebo Bulharsku? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lazarská 13/8, Praha 2.


ABC - cestovní agentura Rýmařov, cestovní kancelář, ubytování v mobilních domech a apartmánech

ABC - cestovní agentura Rýmařov, cestovní kancelář, ubytování v mobilních domech a apartmánech

Představujeme Vám Cestovní agenturu ABC z Rýmařova, která moc ráda zajišťuje skvělou dovolenou v Chorvatsku. Svým klientům nabízíme ubytování v apartmánech, mobilních domech a na pronajatých parcelách v kempech. Pro majitele vlastních obytných vozů, karavanů či stanů můžeme rezervovat parcelu pro kempování ve vybraných kempech. Rádi cestujete do Chorvatska? Chcete strávit svoji dovolenou na ostrově Krk, Istrie, Jižní Dalmácie? Oslovte naší Cestovní agenturu ABC z Rýmařova.


Cestovní kancelář, zahraniční pobyty i jednodenní poznávací zájezdy

Cestovní kancelář, zahraniční pobyty i jednodenní poznávací zájezdy

Chcete si užít volné chvilky, zrelaxovat či poznat nové kraje? Hledáte tu správnou dovolenou? My Vám s tím pomůžeme. Neváhejte a kontaktujte naši Cestovní agenturu Lenky Sedlákové. Spolu vybereme tu nejlepší dovolenou přímo pro Vás dle vašich priorit a požadavků. U nás si vybere každý. Nabízíme nespočet zájezdů různých typů od poznávacích, pobytových po lázeňské a ozdravovací. Jelikož každý chce strávit jinou dobu na dovolené nabízíme jak jednodenní výlety, víkendové, týdenní i delší pobyty. Záleží i jakou část světa chce poznat, proto v naší nabídce najdete jak tuzemské, tak i zahraniční zájezdy. Stačí nám vše sdělit a my Vám pošleme výběr nabídek a poté si vy vyberete tu nejlepší pro Vás. Napište nám nebo přímo navštivte na adrese Emilie Floriánové 810/2, Jablonec nad Nisou.


Vízový servis - stále jsme tu pro Vás - volejte - 731 842 738 nonstop

Vízový servis - stále jsme tu pro Vás - volejte - 731 842 738 nonstop

Například, je to: Rusko, Čína, Indie, Bělorusko, Saudská Arábie, Pákistán, Bangladéš, Kongo, Vietnam, Gabun, Guinea, Tanzanie, Barma-Myanmar, Kamerun, Angola, a další státy. Specializujeme se na rusky mluvící země, ve kterých máme zkušené partnery. Kontaktujte nás, jsme připraveni vám pomoci při přípravě vašich cest do zahraničí.


Pořádání rybolovu v Norsku Hodonín, rybaření v osadě Setervik, 10-denní pobyty s ubytováním

Pořádání rybolovu v Norsku Hodonín, rybaření v osadě Setervik, 10-denní pobyty s ubytováním

Pan Josef Janča je tím správným člověkem, který Vám rád zajistí vše potřebné pro rybolov v Norsku. Pobytové místo Seter Brygge se nachází v půvabné osadě Setervik. Ubytování pro rybáře je zajištěno v 6 chatkách se 4 ložnicemi, dále ve 3 apartmánech nad restaurací nebo v novém domě s 2 apartmány. Cena za chaty a apartmány pro 4 osoby od 40 000,-Kč do 44 500,-Kč. Pobyty jsou 10-denní, termíny pevně stanovené. Více a podrobnějších informací naleznete na našich stránkách, nebo nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem.


Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách

Představujeme Vám firmu Agrolex, s.r.o. z Prahy, která provozuje cestovní kancelář AGL travel založenou roku 2003. Specializujeme se na unikátní poznávací zájezdy do zemí východní Evropy. Dále nabízíme letecké pobytové i poznávací zájezdy, zájezdy vlastní dopravou, zájezdy pro seniory, eurovíkendy, individuální i skupinová turistika, korporátní zájezdy, VIP zájezdy a mnoho dalšího. Naši klienti navštíví Thajsko, Řecko, Čínu, Maďarsko, Slovinsko, Rakousko, Itálii, Kostariku, Srí Lanku, Dominikánskou republiku, Arménii, Gruzii zkrátka co Vás napadne. Začal čas cestování a pobytů, tak neváhejte a zajistěte si svoji dovolenou včas! Naše společnost sídlí na adrese Ploskovická 959/19 v Praze 8.