Základné a dlhodobo skladovateľné potraviny

Základné a dlhodobo skladovateľné potraviny

Predmetom zákazky sú potraviny, ktoré sú rozdelené na časti Základné a dlhodobo skladovateľné potraviny; Mrazené potraviny a výrobky; Mlieko a mliečne výrobky; Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky; Pekárenské výrobky; Ovocie, zelenina a zemiaky; Čerstvé slepačie vajcia, ktoré sú bližšie špecifikované v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2022 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Psychiatrická nemocnica Prof. Matulaya

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.02.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Psychiatrická nemocnica Prof. Matulaya

Kontaktní osoba:
Mgr. Katarína Ľachká

Zadavatel telefon:
+421 918 218 896

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://pnkca.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Popcorn, domácí brambůrky, oříšky, jerky - dobroty na mlsání nejen k televizi

Popcorn, domácí brambůrky, oříšky, jerky - dobroty na mlsání nejen k televizi

Chystáte oslavu, pořádáte filmový večer nebo si chcete dát s přáteli sklenku vína a něco dobrého k tomu? V e-shopu společnosti CORNiCO Company, s.r.o. si vybere každý dle své chuti. V sekci SNACK na váš čekají dobroty nejen k televizi: - popcorn si zamilují nejen děti - slaný, sladký, karamelový, borůvkový, šmoulí, jahodový, čokoládový, sýrový a další (vybírat můžete kartónový, sáčkový nebo do mikrovlnné trouby) - sušené maso JERKY (hovězí, krůtí) - domácí brambůrky - oříšky (čokoládové, wasabi, sýrové, chilli). U nás si vybere opravdu každý.


Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Máte rádi nakládanou zeleninu? Hledáte prodejnu zeleniny, která prodává domácí nakládanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně si můžete vybrat z několika druhů směsí domácí nakládané zeleniny. Tyto zeleninové směsi jsou naloženy v nálevy nebo ve vlastní šťávě. Pro výrobu nakládané zeleniny jsme použili pouze úrodu z našich vlastních polí, kterou jsme vlastnoručně vypěstovali – například mrkev, celer, paprika, květák, kozí rohy, petržel a další.


Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Uvažujete o zařazení zvěřiny do jídelníčku Vaší restaurace? Sháníte českého dodavatele prvotřídní zvěřiny, která pochází z honiteb z České republiky? Hluboce zmrazenou a vakuovanou zvěřinu dodává pro restaurace a hotely firma MORAVIALOV. Naši zákazníci si u nás mohou objednat opracovanou, odblaněnou a vakuově zabalenou hluboce zmrazenou zvěřinu. Maso se zvěřiny je dietní a hodí se pro přípravu moderních dietních pokrmů. Na výběr máme maso z divočáka, jelena, srnce, daňka nebo muflona - kýtu, hřbet, plec, krk, a to v kuchyňské úpravě s kostí, nebo bez kosti


Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Prodej zvěřiny do maloobchodů, hluboce zamražené maso z jelena, daňka, zajíce a další

Provozujete řeznictví a rádi by jste svým zákazníkům dopřáli kvalitní zvěřinu? Chtěli by jste oslovit spolehlivého dodavatele zvěřiny? Obraťte se na společnost MORAVIALOV s.r.o., která zajistí prodej a dodávku kvalitního masa z daňka, srnce, zajíce, prasete divokého, jelena i muflona. Firma sídlí v obci Kravsko u Znojma. Společnost zvěřinu nejen prodává, ale i vykupuje pod veterinární kontrolou od stálých a spolehlivých dodavatelů. Zvěř je na našem pracovišti zpracována a rozbouraná na jednotlivé díly. Zakoupit tedy u nás můžete hluboce zmražené a vakuově balené maso: - jelena - daňka - muflona - divoké prase - zajíce - srnce Na přání lze zpracovat a dodat i chlazené maso. Zvěřina je kvalitní maso, které obsahuje vysoký podíl živin, jako jsou bílkoviny a vitamíny, navíc je málo tučná a tedy vhodná i pro dietní kuchyni.


Čerstvé vyzrálé hovězí maso z farmy v biokvalitě - to nejzdravější maso na Váš stůl

Čerstvé vyzrálé hovězí maso z farmy v biokvalitě - to nejzdravější maso na Váš stůl

Pokud jste milovníkem kvalitního hovězího masa, pak si na tom našem určitě pochutnáte - na maso chováme výkrmné skoty plemene Wagyu - od jara do podzimu je jejich chov na pastvinách Oderských vrchů a v zimě dokrmujeme ve vystlaných stájích. Po porážce necháváme hovězí maso zrát 4 týdny, díky čemuž je maso křehčí a vynikne jeho výrazná chuť. Čerstvé hovězí maso v biokvalitě si můžete objednat na našich webových stránkách supermaso.cz nebo nás navštivte přímo na naší farmě Jestřábí ve Fulneku ve Fulneku, v okrese Nový Jičín. Veškeré maso je vždy čerstvě připravené a chutnat bude i Vašim dětem. Maso neobsahuje konzervanty a nenajdete v něm ani nic umělého, je 100% přírodní. Námi dodané vakuově balené maso lze skladovat až dva týdny.


Prodej sušených plodů, oříšků a sušeného tropického ovoce - ideální zdravá svačinka

Prodej sušených plodů, oříšků a sušeného tropického ovoce - ideální zdravá svačinka

Pokud jste se rozhodly zbavit pár kilo na váze, můžete si přijít nakoupit něco na zdravé mlsání do prodejny Zelená zahrada Znojmo - máme výběr sušených plodů, oříšků, sušeného tropického ovoce, švestek, meruněk a dalších dobrot. Protože v zimě není dostupné sezónní ovoce, právě sušené ovoce je alternativou na toto období, u nás máme na prodej pouze zdravou variantu s minimem přidaného cukru, šetrně sušené a bez konzervantů. V sušeném ovoci zůstává vysoký obsah vlákniny, živin, antioxidantů, jde tedy opravdu o zdravou svačinku. Stejně vydatnou svačinou budou i oříšky. Prodej: - tropické ovoce – ananas, mango, papaya - sušené meruňky, rozinky, švestky, hrušky, jablka - sušené plody - pistácie, kešu oříšky, arašídy solené, natur či v jogurtové polevě.