Dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy 2022 až 2026

Dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy 2022 až 2026

Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářského nábytku pro resort dopravy v souladu s pokynem ministra „Odpovědné zadávání veřejných zakázek v resortu Ministerstva dopravy“. VZ je dělena na části. Pro každou část VZ bude uzavřena samostatná rámcová dohoda s jedním vybraným dodavatelem. Pokud vybraný dodavatel zvítězí ve více částech veřejné zakázky, budou tyto části veřejné zakázky spojeny do jedné rámcové dohody.
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2022 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Státní fond dopravní infrastruktury

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
59 888 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Státní fond dopravní infrastruktury

Zadavatel IČ:
70856508

Zadavatel ulice:
Sokolovská 1955/278

Zadavatel PSČ:
190 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Fančo

Zadavatel telefon:
+420 266 097 529

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sfdi.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39130000-2
Kancelářský nábytek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kožené pohovky a sedací soupravy v anglickém stylu Chesterfield vyráběné na zakázku

Kožené pohovky a sedací soupravy v anglickém stylu Chesterfield vyráběné na zakázku

Chcete si pořídit prvotřídní kožené sedačky, které se stanou ozdobou interiéru? Máte rádi elegantní nábytek v anglickém stylu Chesterfield? Pak si objednejte svoji vlastní originální pohovku nebo sedací soupravu u firmy Tradicional. Naše dílna vyrábí maximálně pohodlný čalouněný nábytek s dlouhou životností. Naší specializací je výroba luxusních kožených sedacích souprav a pohovek v anglickém stylu Chesterfield. Každá pohovka i kožená souprava je originálem – zákazník si zvolí odstín kůže a díky metodě patinování se každý kus nábytku rozzáří mnoha barvami.


Internetový obchod s kvalitním interiérovým i exteriérovým nábytkem

Internetový obchod s kvalitním interiérovým i exteriérovým nábytkem

Plánujete vybavit si svůj dům, byt, firemní prostory či restauraci? Hledáte ten správný e-shop, kde veškerý nábytek nakoupíte? Hledáte snoubení kvality a dobré ceny? V tom případě navštivte naše webové stránky a nakupte v klidu svého domova – DECOFORM s.r.o. V nabídce máme jak interiérový, tak exteriérový nábytek nejvyšší kvality. Náš sortiment zahrnuje designové kousky pro vaše pokoje, zahrady, restaurační prostory nebo jiné sdílené prostory. Projděte si celou nabídku a zvolte si ten pravý kousek pro váš prostor. Prodáváme především kovový venkovní nábytek, plastový nábytek pro dům i zahradu, vybavení ložnic, ale také vybavení restaurací a bister. Na internetových stránkách naleznete také inspiraci a ukázky od našich klientů. Neváhejte a navštivte naše stránky a objednejte si nový kousek nábytku.


Dobré sezení, jak by děti měly správně sedět – zdravotní židle a stoly Amadeus pro děti

Dobré sezení, jak by děti měly správně sedět – zdravotní židle a stoly Amadeus pro děti

Chcete, aby Vaše děti měly kvalitní nábytek, který bude podporovat zdravé držení těla a navíc bude pohodlný? Vyzkoušejte naše židle a stoly Amadeus, které byly speciálně vyvinuty, aby zabránily vadnému držení těla a redukovaly bolesti zad a další problémy s tímto držením spojené. Správné sezení by mělo vypadat následovně: - výška stolu v úrovni loktů, - sklon stolu minimálně 10° - podpora beder zádovou opěrkou, - podpěra chodidel, - nohy v pravém úhlu, - správně hluboký sed. Náš zdravotní nábytek Amadeus splňuje přísná kritéria a nabízí Vašim dětem kvalitnější a zdravější život! Vyzkoušejte jej a rozhodněte se, zda chcete Vašim dětem dopřát kvalitní židle a stoly, které pomohou!


Široký výběr rozkládacích pohovek a sedacích souprav s možností zakoupení přes e-shop

Široký výběr rozkládacích pohovek a sedacích souprav s možností zakoupení přes e-shop

Sháníte novou sedací soupravu, která by zútulnila Váš obývací pokoj? Obraťte se na společnost NABYTEK TPZ s.r.o. a vyberte si novou, moderní rozkládací pohovku s nadčasovým designem z pohodlí Vašeho doma přes náš e-shop nebo nás navštivte osobně v některé z našich prodejen ve Znojmě, Třebíči nebo Dobšicích, kde si všechny vystavené sedací soupravy můžete vyzkoušet na vlastní kůži. V našem sortimentu máme zařazeno velké množství nejrůznějších rozkládacích pohovek a sedacích souprav, které se liší svým tvarem, rozměry, vlastnostmi, zpracováním a použitým materiálem. Sortiment máme nastaven tak, aby si z něj vybral opravdu každý dle svých potřeb. Zakládáme si na vkusném a kvalitním zboží, které je u nás možné zakoupit za perfektní cenu.


Pohovka Quadro k okamžitému dodání - moderní a užitelný komfort do obývacích prostor.

Pohovka Quadro k okamžitému dodání - moderní a užitelný komfort do obývacích prostor.

Všestranná a komfortní pohovka Quadro je vhodná i do menších interiérů. Quadro je výborným kompromisem mezi estetikou a všestranností. Podhlavník nastavitelný do různých pozic plně respektuje potřeby relaxace. Čtvercový, kompaktní design pohovky Quadro přináší tak žádaný, moderní a užitelný komfort do obývacích prostor. Aktuálně k dispozici SKLADEM rohová sestava s mechanickými podhlavníky v hnědé kůži 25CV a světlé kůži 10FU. Další informace najdete na našich stránkách.


Čalouněný nábytek v anglickém stylu Chesterfield - židle, křesla, pohovky, sedací soupravy

Čalouněný nábytek v anglickém stylu Chesterfield - židle, křesla, pohovky, sedací soupravy

Máte rádi tradiční čalouněný anglický nábytek? Líbí se Vám nábytek ve stylu Chesterfield? Pak kontaktujte čalounickou a truhlářskou dílnu Tradicional, která je odborníkem na výrobu nábytku v tradičním anglickém stylu. Kostru nábytku tvoří smrkové a bukové dřevo. Nábytek je dále doplněn o polstrování, pružiny a napínací popruhy a další čalounické materiály. Na čalounění používáme jen nejkvalitnější kůži z Itálie nebo látky vyrobené v Německu. Zaručujeme Vám, že každý kus nábytku je 100% originál, ať už se jedná o křeslo, židli, kancelářské křeslo, sedací soupravy nebo pohovky.