OL - Rekvalifikační kurzy pro Olomoucký kraj III

OL - Rekvalifikační kurzy pro Olomoucký kraj III

Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen "VZ") je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče o zaměstnání, zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky.

VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 27 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2022 07:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Úřad práce ČR

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 796 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Úřad práce ČR

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Vrbenská

Zadavatel telefon:
+420 950 141 428


Zadavatel web:
https://www.uradprace.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Filmová a divadelní Maskérská škola - pod vedením Petra Fadrhonse

Vždy je zajištěn individuální přístup, aby si maskér odnesl nové zkušenosti, nikoliv jen vědomosti. Škola většinou nabízí dva typy kurzů: - Maskérský rekvalifikační kurz: Kurz vhodný pro každého, kdo chce vykonávat činnost odborného maskéra. Kurz zahrnuje 144 lekcí po šedesáti minutách. Teoretická i praktická část. Tvorba uměleckého i civilního make-upu. - Základy a tvorba speciálních efektů: Kurz taktéž trvá tři měsíce a zahrnuje 144 hodin. Účastník se naučí základy kresby, odlitky obličeje do sádry, modelaci dle nákresu, výrobu silikonových i latexových masek a mnoho dalšího. Tyto kurzy jsou vhodné pro všechny, protože zahrnují veškeré možné dovednosti a schopnosti, které by maskér měl zvládnout.


Svářečská škola pořádá školení svářečů - získejte svářečský průkaz

Svářečská škola pořádá školení svářečů - získejte svářečský průkaz

Pokud potřebujete pro své zaměstnance zajistit školení a přezkoušení svářečů, Svářečská škola a školící středisko KNOTEK Vlčnov pořádá Základní a úřední kurzy svařování elektrickým obloukem a plamenem. Svářečský průkaz s námi získáte snadno - jsme flexibilní, termíny školení a přezkoušení plánujeme po dohodě se zákazníkem kdykoliv během roku. Základní kurzy svařování: - ZK 111 1.1 - základní kurz ručního obloukového svařování obalenou elektrodou (Z-E 1) - ZK 135 1.1 - základní kurz ručního obloukového svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu (CO2 – Z M 1) - ZK 311 1.1 - základní kurz ručního plamenového svařování kyslíko-acetylenovým plamenem (Z-G1) - ZK 141 8 - základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu (nerez oceli) - ZK 141 1.1 - základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu (nelegované materiály) - ZK 141 21 - základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu (hliník) - zaškolení svářečů pro řezání kyslíkem - ZP 311-2 1.1 (ZP-81-2 1.1). Nutností je pravidelné přezkoušení svářečů: - periodická úřední zkouška dle ČSN EN 287-1, ČSN EN 9606-1 a 2 s platností 2 roky - periodické přezkoušení svářečů se základní zkouškou svařování dle ČSN 05 0601 příloha B podle ČSN 05 0705 a vyhlášky MV č. 87/2000 Sb - platnost 2 roky. Bližší informace získáte na tel.:736689643.


Studujte a vzdělávejte se odkudkoliv a kdykoliv!

Studujte a vzdělávejte se odkudkoliv a kdykoliv!

„Bohužel, termín školení nejsem schopen stihnout. Nejede mi auto, ze školení se musím omluvit. Jsem v karanténě, školení se nemohu zúčastnit. Musím hlídat dítě.“ 100 a 1 výmluva, proč není možné absolvovat školení. Přitom z domova, či odjinud se dá studovat prakticky kdykoliv. Homeoffice lze přejmenovat na práci odkudkoliv Možná si to ani neuvědomujeme, ale virtuální život se začal, a to především v poslední době, dotýkat nás všech. Navíc na tento způsob života nepřechází pouze dospělí, ale ve velké míře i děti. Termín „distanční“ se stal součástí našeho života. e-learning nebo virtuální třída – vyberte si Work-life balance nebo chcete-li sladění soukromého a pracovního života nebude již jen vaše pouhé přání, díky e-learningu se stane skutečností. Váš zaměstnavatel dostane do ruky nástroj, kterým vás může motivovat, a kterým současně šetří své náklady. Díky e-learningu můžete být kdekoliv. Ve virtuální třídě nepřijdete o „živého“ lektora, budete s ním v kontaktu jak z pohodlí domova, kanceláře nebo jakéhokoliv jiného místa. e-learning E–learning je samostudium formou digitálních technologií. Kurzy nejsou podmíněné termínem, časem, místem. Můžete začít, skončit nebo přerušit studium kdykoliv chcete. Jediné co musíte, je vybrat si ten správný kurz, ten začít a dokončit. Nic nemůže být snadnější. Co všechno lze prostřednictvím e-learningu školit? Vlastně všechno. Nyní se například můžete mnoho důležitého naučit z oblasti GDPR - Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Virtual classroom Vzdělávání formou virtual classroom je vysoce efektivní a přináší řadu výhod. Školení se můžete zúčastnit bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Ušetříte cestovní a ubytovací náklady, budete mít více času pro sebe, pro rodinu, pro přátele. Je to nejrychlejší způsob, jak zvýšit svoji kvalifikaci. Jediné co potřebujete je počítač a webový prohlížeč s internetem. Změnili jsme pouze styl – kvalitu prezenčního kurzu jsme zachovali Na obrazovce svého monitoru vidíte lektora i jeho prezentaci. S lektorem i s ostatními účastníky komunikujete pomocí mikrofonu nebo chatu, můžete mít aktivovanou i webovou kameru. Komfort je srovnatelný s prezenčním studiem. Výuka je včetně přestávek na kávu a na oběd. Organizační informace a i materiály v elektronické podobě obdržíte s předstihem. Nechybí ani závěrečný test a s jeho úspěšným výsledkem i certifikát. Pojďme si to ještě vše shrnout Virtual Classroom (VCR) • Nepotřebujete žádný software. • Virtuální kontakt s vaším lektorem je zajištěn face to face. • Komunikujete v reálném čase, máte prostor pro kladení otázek. • Interaktivní „živou“ výuku máte zajištěnou odkudkoliv. e-Learning • Datum i čas je na vás. • Studujete odkudkoliv. • Kurz můžete kdykoliv přerušit a můžete se i kdykoliv vrátit do jakkoliv jeho části. Oblasti vzdělávání • Automotive. • Systém managementu kvality. • Hygiena. • Životní prostředí. Je toho více co vás na naší nabídce zaujme, ptejte se, posouváte nás vašimi dotazy dál, díky vám rosteme i my.


Kurz speciálních efektů v divadelním a filmovém líčení – základy a tvorba

Kurz speciálních efektů v divadelním a filmovém líčení – základy a tvorba

Toužíte proniknout do tajů filmového a divadelního líčení? Chcete se naučit základy tvorby speciálních efektů? Navštivte Maskérskou školu v Praze, kde se pod vedením pana Petra Fadrhonse absolvujete kurz, kde se naučíte veškerým trikům, jak nalíčit různá zranění nebo jak zcela změnit figuranta do pohádkové bytosti. Kurz speciálních efektů v divadelním a filmovém líčení pod vedením mistra v oboru, pana Petra Fadrhonse, má teoretickou a praktickou část a je určen jak začínajícím, tak pokročilým maskérům. Prohlédněte si fotogalerii speciálních efektů líčení z kurzu speciálních efektů na vlastní oči a neuvěříte, co je skutečnost a co maska.


FaZa Makeup - škola, která umí měnit tváře -  pod taktovkou lektorů Petra Fadrhonse a Jany Zahradníčkové.

FaZa Makeup - škola, která umí měnit tváře - pod taktovkou lektorů Petra Fadrhonse a Jany Zahradníčkové.

Celý kurz probíhá pod vedením skvělých lektorů pana Petra Fadrhonse a paní Jany Zahradníčkové, profesionálních maskérů a hair stylistů. Rekvalifikační maskérský kurz pořádají v Maskérské škole v Praze, ulici Na Harfě 1, a to se souhlasem a pověřením Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy dle vyhlášky číslo 176/2009 Sb. Základní náplň kurzu je veden k úpravě vlasů, paruk, uměleckému, civilnímu a filmovému makeupu. Díky kurzu získáte znalosti, které jsou potřeba pro výkon činnosti maskéra nebo maskérky. Ukázky jejich práce najdete na webových stránkách škola a na Facebooku Petr Fadrhons.


Školení, přezkoušení svářečů, kurzy svařování elektrickým obloukem a plamenem

Školení, přezkoušení svářečů, kurzy svařování elektrickým obloukem a plamenem

Školení svářečů a kurzy svařování pořádá pro zájemce z regionu Uherské Hradiště Svářečská škola a školící středisko KNOTEK Vlčnov - jsme flexibilní, termíny školení a přezkoušení plánujeme po dohodě se zákazníkem. Nabízíme základní kurzy svařování elektrickým obloukem a plamenem. Přezkoušení svářečů dle ČSN 05 0705, základní kurzy a úřední zkoušky svářečů dle ČSN EN 287 – 1 a ČSN EN ISO 9606 – 1. Nabídka základních kurzů svařování: - ZK 135 1.1 - základní kurz ručního obloukového svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu (CO2 – Z M 1) - ZK 111 1.1 - základní kurz ručního obloukového svařování obalenou elektrodou (Z-E 1) - ZK 311 1.1 - základní kurz ručního plamenového svařování kyslíko-acetylenovým plamenem (Z-G1). - ZK 141 1.1 - základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu, nelegované materiály. - ZK 141 8 - základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu (nerez oceli). - ZK 141 21 - základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu (hliník). Nabídka zaškolení svářečů: - ZP 311-2 1.1 - zaškolení pro řezání kyslíkem. (ZP-81-2 1.1). Nabídka úředních kurzů – všechny metody - dle ČSN EN 287-1, ČSN EN 9606-1 a 2, Periodické doškolení a přezkoušení svářeče z bezpečnostních ustanovení dle ČSN 05 0705 a vyhlášky 87/2000 Sb. Periodická úřední zkouška dle ČSN EN 287-1, ČSN EN 9606-1 a 2. Bližší informace získáte na tel.:736689643.