Služby auditora pro období 2022-2026

Služby auditora pro období 2022-2026

Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení ověření účetní závěrky a výroční zprávy auditorem (povinný audit) a provedení auditu hospodaření České televize v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací.

Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace - Závazný obsah a rozsah plnění veřejné zakázky, která se stane přílohou smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2022 07:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká televize

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
28 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká televize

Zadavatel IČ:
00027383

Zadavatel ulice:
Na hřebenech II 1132/4

Zadavatel PSČ:
140 70

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Monika Richtrová

Zadavatel telefon:
+420 261 137 514


Zadavatel web:
https://www.ceskatelevize.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212110-7
Hodnocení kvality řízení správy společností

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výpočet dědické i darovací daně, ze závislé činnosti a  zpracování daňového přiznání

Výpočet dědické i darovací daně, ze závislé činnosti a zpracování daňového přiznání

Hledáte spolehlivou firmu, která se Vám postará o účetnictví? Kdo by Vám zpracoval daňové přiznání? Oslovte společnost DÚOPAM s.r.o., která sídlí v Ostravě, a oni se Vám postarají o veškeré služby spojené s účetnictvím. V rámci spolupráce s námi se Vám postaráme o daňovou evidenci, tedy o výpočet majetkové daně, jako je dědická a darovací daň, a následně o vypracování přiznání a výpočet daně z příjmu fyzických osob. Evidence příjmů a výdajů je důležitá pro stanovení základní mzdy. Poskytujeme i poradenství v oblasti účetnictví. Daňovou evidenci upravuje zákon o dani z příjmu fyzických osob, který neřeší ale formu zpracování, to už můžete nechat v klidu na nás. K práci využíváme ekonomický program Pohoda. Na našich webových stránkách máme uveden orientační ceník, ale ceny stanovujeme až za přesně odvedenou práci.


Vedení finančního účetnictví a další služby Praha – včetně daňového poradenství

Vedení finančního účetnictví a další služby Praha – včetně daňového poradenství

Kompletní vedení účetnictví nabízí klientům z Prahy a okolí akreditovaná kancelář Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh. Postaráme se spolehlivé zpracování jednoduchého i podvojného účetnictví, zpracujeme daňová přiznání a poskytneme daňové poradenství. Nabízíme i další služby jako odborné účetní a daňové konzultace pravidelně vyškolenými účetními s bohatou praxí v oboru. Zaručit můžeme diskrétnost při vedení Vašeho účetnictví a odpovědný přístup k práci. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh.


Odklad daní – daňové poradenství

Odklad daní – daňové poradenství

Plánujete odklad daňového přiznání? Potřebujete se poradit, zda je odklad daňového přiznání tou správnou volbou? Kontaktujte společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh, kde Vám ochotně poradí. Odklad daní doporučení v případě, že nebylo včas zpracování firemní účetní agendy například z personálních důvodů, pokud potřebujete ověřit správnost zpracování účetnictví nebo pokud chcete využít zákonného pojištění daňového poradce v případě špatně vyměřené daně a následné platby penále. Společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh Vám na vyžádání sdělí více podrobností o odkladu daně.


Spolehlivá účetní firma Praha  -  domluvte si s námi schůzku.

Spolehlivá účetní firma Praha - domluvte si s námi schůzku.

Naše účetní kancelář poskytuje řadu služeb od vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy až po daňové poradenství a optimalizaci. Zajistíme pro Vás kompletní outsourcing v oblasti účetnictví a mezd podle Vašich potřeb. Nabízíme poradenství při vedení účetnictví neziskovým organizacím, občanským sdružením i obecně prospěšným společnostem, včetně nadací. Svěřte vedení jednoduchého či podvojného účetnictví a mezd spolehlivé externí účetní firmě z Prahy! Najdete nás na Praze 5 v ulici Radotínská 41/14. Těšíme se na Vaše zavolání.


Auditorské služby pro menší i větší firmy O-CONSULT s.r.o.  Liberec

Auditorské služby pro menší i větší firmy O-CONSULT s.r.o. Liberec

Audity a potřebné osobní konzultace vám zprostředkuje firma O-CONSULT s.r.o. Liberec.Naší hlavní činností jsou komplexní auditorské služby pro menší i větší firmy, podnikatele, ziskové a neziskové organizace, obce a města. Auditorská činnost zahrnuje: - ověřování řádných, mimořádných a mezitímních účetních uzávěrek - audit-ověřování účetních závěrek podnikatelských subjektů - audit-přezkoumání hospodaření měst a obcí - ověřování účetních závěrek neziskových organizací - kontrola účetnictví a účetních knih - kontrola hospodaření - analýza účetních závěrek a výsledků hospodaření - provádění speciálně zaměřených kontrol


Daňové a účetní služby Praha, kompletní servis v oblasti daní a účetnictví, zpracování mezd, audit

Daňové a účetní služby Praha, kompletní servis v oblasti daní a účetnictví, zpracování mezd, audit

Představujeme Vám firmu SPOROS Consulting s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na vedení účetnictví, ekonomickým, organizačním, účetním a daňovým poradenstvím. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme účetnímu auditu. Fyzickým i právnickým osobám zajišťujeme kompletní dodávku služeb vedení účetnictví a daňového poradenství v plném rozsahu. Naše služby: - daňové poradenství - vedení účetnictví - mzdy Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma SPOROS Consulting s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Kloboukova 1231/75, Praha.