Poptávám servis plynového vařiče

Poptávám servis plynového vařiče

Poptávám servis plynového vařiče Whirlpool Ixelium. Největší hořák dává jiskru, ale nehoří. Děkuji. S pozdravem Lampart
Poptávka byla vložena dne:
12.01.2022 07:49

Platnost poptávky:
11.02.2022 12:15

Kontaktní osoba:
Radim Lampart

Kontaktní email:

Telefon:
+420 720 513 854

Okres:
Znojmo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysokorychlostní a rekuperační hořáky Kromschröder - servis, modernizace

Vysokorychlostní a rekuperační hořáky Kromschröder - servis, modernizace

Hledáte spolehlivou firmu pro servis, úpravy a modernizace hořákových systémů firmy Kromschröder? Velké zkušenosti v tomto oboru má firma PIRES s.r.o., sídlící v Třinci. Zajišťujeme servis pro vysokorychlostní a rekuperační hořáky Kromschröder téměř 27 let. Působností firmy je celá Česká republika a Slovensko. Úzce spolupracujeme také s nadnárodní společností Linde Technoplyn – zaměření na kyslíko-palivové hořáky. Jsme profesionálové v oboru - bezproblémová realizace je u nás zaručena, návrhy řešení přizpůsobíme Vašim požadavkům.


Robotický vysavač TUBO ROBO TR800 s nabíjecí a samočistící stanicí - vysává i vytírá

Robotický vysavač TUBO ROBO TR800 s nabíjecí a samočistící stanicí - vysává i vytírá

Pro úklid a stírání podlahy zvolte robotický vysavač TUBO ROBO TR800, který prodává Roman Rozsypal Ekoelektro z Olomouce. Jedná se o jediný robotický vysavač s funkcí automatického vytírání s automatickým vyprazdňováním prachu. Je napojený do systému centrálního vysavače, na nabíjecí a samočisticí stanici. Je kompatibilní se všemi centrálními vysavači. Jeho automatická základna s technologií Plug and Play je kompatibilní se všemi sacími zásuvkami v domě. Samočisticí systém vyprázdní nádoby na prach a zároveň vyčistí filtry a hlavní kartáč. Robotický vysavač TUBO ROBO TR800 můžete aktivovat na dálku díky specializované aplikaci a také můžete programovat jeho úklidovou práci. Robotický vysavač ROBO v kombinaci s centrálním vysavačem se stane oblíbeným pomocníkem u vás doma. Pro více informací nás kontaktujte.


Prodej domácích spotřebičů - specializovaná elektro prodejna

Prodej domácích spotřebičů - specializovaná elektro prodejna

Různé zajimavé akce Vás celoročně čekají ve specializované elektro prodejně v Letovicích - AK elektro, s.r.o.. Díky tomu u nás zakoupíte většinu domácích spotřebičů výhodněji než u konkurence v okolí. Proto se k nám vrací zákazníci z celého regionu Blansko i vzdálenějších lokalit. Patříme do sítě PLANEO Elektro. Na prodej elektrospotřebiče nejrůznějších značek: - AEG, Beko, Elektrolux, LG, Filko, Gorenje, Mora, Samsung, Whirpool, Zanussi. Sortiment: - bílé elektro - pračky, myčky sušičky, ledničky, mrazáky - kuchyňské spotřebiče - sporáky, trouby, mikrovlnné trouby - drobné spotřebiče do domácnosti - mixéry, roboty, kávovary, topinkovače, rychlovarné konvice - elektronika - televize, audio-video, HIFI věže, autorádia, počítače, tablety, DVD přehrávače, fotoaparáty, radiobudíky... - satelitní technika - satelitní přijímače, antény.


Kondenzační, plynové kotle Viessmann-záruční, pozáruční servis, montáže

Kondenzační, plynové kotle Viessmann-záruční, pozáruční servis, montáže

Firma PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov provádí v okrese Uherské Hradiště montáže, uvedení do provozu a poskytuje kompletní záruční i pozáruční servis na kondenzační plynové kotle Viessmann. Služby zajišťujeme i pro kotle a plynové zásobníkové ohřívače dalších značek - ACV, Baxi, Bergen, Buderus, Brötje, Enbra, Karma, Protherm, Quantum, Thermona, Viadrus. Při uvedení plynového kotle do provozu provedeme kompletní elektroinstalaci, která je nezbytně nutná k bezpečnému provozu plynového kotle včetně nastavení a odzkoušení regulace plynového kotle. Nechejte si od naší firmy provést pravidelnou roční kontrolu plynového kotle - kontaktní tel.:+420604431286.


Servisní služby pro plynová zařízení Moravskoslezský kraj

Servisní služby pro plynová zařízení Moravskoslezský kraj

Vlastníte plynové zařízení, které potřebuje servisní služby? Potřebujete namontovat nové plynové zařízení nebo využít jiných služeb našeho plynoservisu? Kontaktujte nás, Plynoservis Martiňák – společnost zajišťující služby spojené se servisem, opravami a montáží plynových zařízení. Společnost Martiňák zajišťuje pro své klienty všechny práce týkající se plynových zařízení. Provedeme revize a kontroly plynových kotlů a menších zařízení. Pokud se potýkáte s nějakou poruchou, dokážeme rychle a bezpečně zprostředkovat opravu. Také provádíme servis veškerých plynových zařízení. Kontaktujte nás skrze webový formulář nebo na telefonním číslo. Pokusíme se vyřešit váš problém co nejdříve to půjde. Jsme z Čeladné, ale působíme po celém Moravskoslezském kraji i dále.


Domovní a průmyslové plynovody – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Domovní a průmyslové plynovody – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Poohlížíte se v okolí Brna po firmě, která zajistí kompletní montáž plynovodu, ať už se jedná o rodinný dům, bytové družstvo nebo průmyslový areál? Pak kontaktujte firmu Daniel Kříž. Zajistíme kompletní dodávka a montáž domovních i průmyslových plynovodů. Zakázky realizujeme od projektu a zajistíme i kompletní záruční a pozáruční servis. Plynovody montujeme pro: - rodinné domy - bytové domy - soukromé firmy - bytová družstva - průmyslové objekty apod.