Dekarbonizace Elektrárny Kolín - Požárně bezpečnostní opatření kotelny K5

Dekarbonizace Elektrárny Kolín - Požárně bezpečnostní opatření kotelny K5

Předmětem výběrového řízení je provést kompletní, řádně a včas zhotovené a provozuschopné funkční dílo „Dekarbonizace Elektrárny Kolín, Požárně bezpečnostní opatření kotelny K5“, které zahrnuje dodávku a montáž požárně bezpečnostních potření kotelny K5.
Veřejná zakázka vložena:
10.01.2022 08:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Veolia Energie ČR, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Veolia Energie ČR, a.s.

Zadavatel IČ:
45193410

Zadavatel ulice:
28. října 3337/7

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Blanka Moravčinská

Zadavatel telefon:
+420 602 792 654


Zadavatel web:
https://www.vecr.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45251230-2
Výstavba zařízení na výrobu páry

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a montáž strojoven SHZ na klíč včetně elektronické požární signalizace

Výroba a montáž strojoven SHZ na klíč včetně elektronické požární signalizace

Potřebujete navrhnou na klíč strojovnu stabilního hasícího zařízení? Sháníte firmu, která se postará o propojení strojovny SHZ na elektronickou požární signalizaci? Obraťte se na společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. z Třebíče, která Vám vyrobí na klíč a také namontuje strojovnu SHZ včetně připojení na elektronickou požární signalizaci. Ať už potřebujete strojovnu stabilního hasícího zařízení pro průmyslový objekt nebo administrativní budovu, postaráme o vše potřebné. Námi dodávané vodní stabilní hasící zařízení umožňuje hašení požáru během celého dne. Zajistíme také připojení strojovny SHZ na elektronickou požární signalizaci.


Služby v oblasti požární ochrany a BOZP Ústí nad Orlicí, kontroly hasících přístrojů, hydrantů

Služby v oblasti požární ochrany a BOZP Ústí nad Orlicí, kontroly hasících přístrojů, hydrantů

Představujeme Vám firmu Luděk Zeman z Ústí nad Orlicí, která svoji činnost zaměřuje na služby v oboru požární ochrany a BOZP pro malé i velké firmy. Dále pracujeme v činnostech v oblasti životního prostředí, kontrol a prodeje hasících přístrojů, hydrantů, požárně a bezpečnostního značení, případně dalších věcných prostředků požární ochrany. Potřebujete proškolit své zaměstnance v oblasti požární ochrany a BOZP? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 17. listopadu 725, Ústí nad Orlicí.


Hasicí přístroje pro kolaudaci rodinného domu, splňující vyhlášku o požární ochraně staveb

Hasicí přístroje pro kolaudaci rodinného domu, splňující vyhlášku o požární ochraně staveb

Přemýšlíte o hasicím přístroji, který by splňoval normy a vyhlášky? Ale potřebujete, ať je skladný a vhodný i do osobních aut? Určitě pak oslovte společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě a s pobočkou v Jihlavě, která se specializuje na výrobu, dodávku a následnou kontrolu a plnění hasicích práškových přístrojů. Univerzální práškové hasicí přístroje, které jsou pod stálým tlakem nebo pod tlakovou patronou, jsou určené k hašení požárů třídy A, B, C a obsah nápně je 1-12 kg. Uplatnění naleznou v průmyslu, kancelářích, ve veřejných prostorách, v dopravě a v domácnostech, kde stačí hasicí přístroje od 1-4 kg. U nás seženete i hasící přístroj s parametry dle Vyhl. 23/2008 Sb. o technických podmínkách požární ochrany staveb – požadovaná minimální hasební schopnost 34A 233B C. Všechny naše hasicí přístroje splňují požadavky evropských norem řady EN3. Dodáváme po celé ČR. Více informací o produktech, i jejich technické parametry, získáte na našich webových stránkách. Samozřejmě v případě dotazu nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo elektronickou poštou.


Náhradní díly pro hasičské stříkačky PPS 12 - k objednání z e-shopu

Náhradní díly pro hasičské stříkačky PPS 12 - k objednání z e-shopu

Náhradní díly, které dodáváme jsou shodné s originálním provedením. Proto není potřeba dalších úprav. Pokud potřebujete náhradní díly na hasičské stříkačky, které nejsou uvedeny v našem katalogu, pak se na nás neváhejte obrátit - dle možností se budeme snažit náhradní díly zajistit. K dispozici máme tyto náhradní díly na hasičské stříkačky: - motor s krytem, čerpadlo, rozvaděč, rozvod PHM, vývěva s ovládáním, chlazení motoru, chladič, čistič, přístrojový panel. Také máme náhradní díly pro sport a tuning. Náhradní díly zasíláme Českou poštou - balík do ruky.


Dodavatel systémů GreCon v ČR - spolehlivé měřící systémy požární signalizace, detekce a hašení jisker

Dodavatel systémů GreCon v ČR - spolehlivé měřící systémy požární signalizace, detekce a hašení jisker

V mnoha průmyslových odvětvích jsou využívány měřící systémy GreCon. Především mají své využití v oblasti požární signalizace, důležitá je včasná detekce a potlačení požáru technologických zařízení. Firma INTE, s.r.o. Zlín je oficiálním zastoupením pro GreCon v České republice i na Slovensku. Systém GreCon detekce a hašení jisker byl speciálně vyvinut pro detekci a potlačení možných zdrojů požáru v odsávacích či dopravních potrubích, filtrech, silech aj. dopravních systémech. Umožňuje detekci žhavých částic a jisker, dále jejich hašení. Tím se zabrání vzniku požár nebo výbuchu. Je možné systém doplnit samostatnou tlakovou stanicí vody i protimrazovou ochranou. Naše firma má více než 10 let zkušeností v oboru. Zajišťujeme realizaci zakázky komplexně - zpracujeme nabídku, připravíme projektovou dokumentaci, zajistíme montáž, zprovoznění, následné revize, záruční i pozáruční servis.


Služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce Český Krumlov

Služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce Český Krumlov

Představujeme Vám firmu TOPO CONZULT s.r.o. z okresu Český Krumlov, která svoji činnost zaměřila na služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Služby požární ochrany: Školení vedoucích zaměstnanců Zpracujeme dokumentaci požární ochrany Provedeme preventivní požární prohlídku Služby bezpečnosti práce: Osnovy školení zaměstnanců v oblast BOZP Rozbory úrazovosti Pokyny pro poskytování první pomoci Provozní řády skladů Dopravně provozní řády pro motorové manipulační vozíky Pokud Vás naše služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Holubov 256, Křemže, Český Krumlov.