Kalové hospodářství ČOV Brno - Modřice, zpracování projektové dokumentace

Kalové hospodářství ČOV Brno - Modřice, zpracování projektové dokumentace

Předmětem sektorové veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení (dále jen "Projektová dokumentace DSP") a projektová dokumentace pro provádění stavby (dále jen "projektová dokumentace DPS") a autorský dozor v průběhu realizace stavby "Kalové hospodářství ČOV Brno - Modřice, zpracování projektové dokumentace".
Veřejná zakázka vložena:
10.01.2022 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
95 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Brněnské vodárny a kanalizace, a.s.

Zadavatel IČ:
46347275

Zadavatel ulice:
Pisárecká 555/1a, Pisárky, 603 00 Brno

Zadavatel PSČ:
603 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Jaromír Peška, MSc

Zadavatel telefon:
+420 543 433 286

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bvk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodohospodářské stavby a stavební práce okres Třebíč

Vodohospodářské stavby a stavební práce okres Třebíč

Mezi Velkým Meziříčím a Třebíčí, v obci Benetice se nachází naše stavební společnost Pavla Krejčího, která nabízí svým klientům nejspolehlivější práce v oblasti stavebnictví. Zabýváme se zejména vodohospodářskými stavbami. Pokud tedy hledáte dodavatele v nabízeném odvětví, nebojte se nás kontaktovat. Provádíme stavby přehrad, hrází, poldrů, jezů, úpravy vodních toků, odbahnění rybníků a výstavby cest. Dále také odvodňovacích a závlahových systémů. V daném oborů máme bohaté zkušenosti a provádíme tu nejlepší práci. Nicméně umíme veškeré stavební práce, stačí nám poslat poptávku a pokusíme se vám vyhovět. Sídlíme v Beneticích, ale zastihnete nás na telefonním čísle nebo e-mailu.


Výroba a dodávka recirkulační čistírny odpadních vod z autoumýváren REBEKA CCH

Výroba a dodávka recirkulační čistírny odpadních vod z autoumýváren REBEKA CCH

Výrobou a dodávkou plastové chemické recirkulační čistírny odpadních vod z autoumýváren REBEKA CCH se zabývá společnost Šebesta, spol. s.r.o., která sídlí v Kyjově u Hodonína. Čistírna odpadních vod REBEKA CCH pracuje na principu účinku chemické koagulace s následnou mechanickou diskovou dofiltrací při čištění a úpravě vod z provozů autoumýváren a v recirkulačních systémech mycích linek automobilů a strojů. Vyráběna je z polypropylenu. Plně automatický provoz s vizualizací provozních stavů zajišťuje řídící systém Jedná se o součást stavebnicového systému technologie čištění odpadních vod z autoumýváren. Použitá voda z myčky odtéká do sběrného žlabu, dále do sedimentační jímky a odtud do REBEKY, kde dochází k čištění vody, která odtéká do kanálu a recyklovaná voda pomocí čerpadla zpět do myčky. Pro více informací o ČOV nás neváhejte kontaktovat.


Stavební firma Liberec, výstavba inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod

Stavební firma Liberec, výstavba inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod

Představujeme Vám firmu Brabec Liberec s.r.o. z Liberce, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce včetně výstavby inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme prodeji písku, štěrku a také uhlí. Stavební firma Liberec, naše služby: - stavební práce - inženýrské sítě - výstavba vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod - prodej písku, štěrku a také uhlí Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nádražní 93, Chrastava, Liberec.


Realizace mokřadů, odbahňování rybníků – výstavba ve vodním hospodářství

Realizace mokřadů, odbahňování rybníků – výstavba ve vodním hospodářství

Hledáte firmu, která realizuje výstavbu nádrží, rybníků nebo mokřadů? Potřebujete odbahnit rybník? Pak se obraťte na firmu BoBaStav s.r.o. ze Znojma. Naše firma se zaměřuje na realizaci ekologických staveb v oblasti vodohospodářství, jako jsou: - rybníky - tůně - mokřady - poldry - další vodní nádrže Zabýváme se také odbahňováním rybníků a tůni a jejich odkalováním. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Projekční kancelář Nový Jičín, odborné činnosti ve stavebnictví, zpracování odborných posudků

Projekční kancelář Nový Jičín, odborné činnosti ve stavebnictví, zpracování odborných posudků

Představujeme Vám projekční kancelář v Novém Jičíně, kterou provozuje Ing. arch. Petr Kopecký. Svou činnost zaměřujeme na projektovou činnost ve výstavbě, poradenskou a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků. Projekční kancelář Nový Jičín: - projektová činnost ve výstavbě - poradenská a konzultační činnost - zpracování odborných studií a posudků. Pokud Vás služby projekční kanceláře zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bravantice 111, okres Nový Jičín.


Dodávky čističek, úprava vody, průmyslové ČOV Tábor, rozvody tepla, montáže kotlů, topenářství

Dodávky čističek, úprava vody, průmyslové ČOV Tábor, rozvody tepla, montáže kotlů, topenářství

Představujeme Vám firmu TECHNOLOGICKÉ MONTÁŽE F.J.M. SEMI, s.r.o. z okresu Tábor, která svoji činnost zaměřila na dodávky montážních prací všeho druhu na čističky a úpravny vod. Naše firma se dále specializuje na svářečskou činnost zejména potrubních segmentů, svařujeme plasty, nerez, hliník atd. V rámci svých nabízených služeb zajišťujeme dodávky domovní, obecní, městské, tak i průmyslové ČOV a ÚV. Dále provádíme běžné topenářské práce jako jsou rozvody tepla, topení, montáže kotlů. Také zajišťujeme instalatérské práce jako jsou rozvody vody a montáže baterií. Pokud Vás naše topenářské služby či průmyslové ČOV zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Janov 31, Soběslav, okres Tábor.