Údržba travnatých ploch v městském obvodě Poruba

Údržba travnatých ploch v městském obvodě Poruba

Předmětem veřejné zakázky je údržba travnatých ploch pozemků ve vlastnictví Statutárního města Ostravy, které se nacházejí na území městských obvodů Poruba a Pustkovec. V rámci části 1 veřejné zakázky bude předmětem také údržba pozemků jiných vlastníků udržovaných městským obvodem Poruba na základě uzavřené dohody.
Údržba travnatých ploch zahrnuje následující činnosti:
a) kosení travnatých ploch a jarní a podzimní vyhrabávání listí;
b) celoroční čištění travnatých ploch od polétavého komunálního odpadu;
c) sběr a svoz spadlých větví, včetně svozu biohmoty po ořezech prováděných občany.
Veřejná zakázka vložena:
10.01.2022 08:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Údržba travnatých ploch v městském obvodě Poruba

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 723 808 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Údržba travnatých ploch v městském obvodě Poruba

Zadavatel IČ:
00845451

Zadavatel ulice:
Klimkovická 55/28

Zadavatel PSČ:
708 56

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Andrea Richterová

Zadavatel telefon:
+420 599 480 309

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://poruba.ostrava.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77310000-6
Služby vysazování a údržby zelených ploch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění koberců, čalounění přímo u zákazníka a úklid domácnosti

Čištění koberců, čalounění přímo u zákazníka a úklid domácnosti

Pravidelná údržba bytových textílií vede k prodloužení jejich životnosti, proto je vhodné oslovit specializovanou firmu na čištění koberců, čalounění nebo kompletní úklid domácnosti. V lokalitě Zlínský kraj, Zlín máte možnost se obrátit na paní Hanu Janštovou. Používáme přístroje Nilco, jejichž výhodou je, že zanechávají textílie jen vlhké - nepromočené. Díky tomu Vás časově neomezujeme, doba schnutí je velmi krátká. Pokud máte o naše služby zájem - termín si sjednejte telefonicky na č.775111009. Provádíme služby přímo u zákazníka, proto je nutná možnost parkování u objektu. Dále je třeba zajistit možnost připojení přístroje na elektrickou síť 230 V, přívod teplé vody a také přístup k WC či výlevce. Interiér by měl být vytápěný s možností odvětrání, aby mohla textilie po vyčištění dobře schnout.


Údržba zahrad Plzeň, sečení zahrad, sadů, parků, ořez větví, rizikové kácení stromů, střih thůjí

Údržba zahrad Plzeň, sečení zahrad, sadů, parků, ořez větví, rizikové kácení stromů, střih thůjí

Představujeme Vám firmu Karel Svoboda z okresu Plzeň, která svoji činnost zaměřila na kompletní údržbu zahrad, sadů, parků, pozemků. Zabývám se službami pro veřejnost. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme sečení trávy, hrabání listí, stříhání a řezání ovocných stromů a thůjí, řezání dřeva, kácení stromů, rizikové kácení stromů a práce z plošiny. Dále zajišťujeme údržbu a servis zahradní techniky, prodej náhradních dílů a drobné zemní práce. Pokud Vás naše údržba zahrad zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Plzeňská 67, Spálené Pořičí, Plzeň.


Kompletní zahradnické služby-údržba zahrad, parků, veřejné zeleně

Kompletní zahradnické služby-údržba zahrad, parků, veřejné zeleně

Kompletní zahradnické služby v okrese Uherské Hradiště poskytuje společnost GARD&N Staré Město - údržba zahrad, parků i veřejné zeleně je důležitá po celý rok. Služby poskytujeme pro firmy, obce, města i soukromé osoby. Nabízíme služby v oboru zahradní a krajinářské architektury, arboristiky včetně poradenství: -projektování, návrhy, realizace zahrad, parků, alejí, veřejného prostranství a zeleně, reprezentačních ploch -odborná údrba zahrad a veřejné zeleně - řezání ovocných dřevin, kácení stromů -provádíme zahradní úpravy, terénní úpravy, zahradní stavby, kobercové trávníky, okrasná a koupací jezírka, zahradní osvětlení, automatické zavlažování...atd.


Tryskání, pískování – čištění cihel, kamene, betonu, železa nebo dřeva kdekoliv v terénu

Tryskání, pískování – čištění cihel, kamene, betonu, železa nebo dřeva kdekoliv v terénu

Sháníte firmu, která se zabývá čištěním různých povrchů metodou tryskání? Potřebujete důkladně odstranit staré nánosy špíny ze zdí, fasád nebo sklepů? Kontaktujte společnost Pavel Řezníček, která za pomocí tryskání dodá všem povrchům punc čistoty. Díky moderní tryskací mobilní jednotce jsme schopni očistit jakékoliv povrchy kdekoliv v terénu. Používáme různé druhy abraziv, které sjednotí, očistí a zdrsní různé plochy a materiály – cihly, dřevo, kámen, beton, železo, ale také fasády, sklepy nebo venkovní zdi. Mobilní pískování provádíme na různých místech v rámci celé ČR, zejména působíme v Olomouci, Prostějově, Ostravě, Brně, Jeseníku a Zlíně.


Úprava terénu minibagrem, výsadba, založení trávníku - kompletní zahradnické práce

Úprava terénu minibagrem, výsadba, založení trávníku - kompletní zahradnické práce

Potřebujete, aby se někdo postaral o kompletní úpravy vaší zahrady, chcete aby získala zbrusu nový vzhled? Pak vsaďte na naše kvalitní zahradnické služby! Ať už si přejete velké úpravy nebo aranžérskou práci, jsme zde pro vás, realizujeme: - terénní úpravy minibagrem, - výsadbu, - zakládání trávníku, - zavlažovací systémy, - kosení trávy, - vodní prvky, - okrasné keře a spoustu dalších. Obraťte se na nás, co nejdříve a my vám pomůžeme vytvořit zahradu, která bude odpovídat vašim představám!


Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Potřebujete vyčistit Váš chodník, cestu nebo jiné menší zpevněné plochy? Pak se obraťte na opavskou společnost U-SERVIS, která nabízí kvalitní strojní zametání. Podle Vašich potřeb a díky našemu zametacímu stroji Vám můžeme nabídnout následující služby, jako je klasické zametání chodníků, komunikací a výrobních hal, odstranění trávy kolem obrubníků a budov. V rámci komplexnosti služeb můžete využít také úklid společných prostor domu, venkovních prostor a základní údržbu zeleně.