Poptávám pokovení paraboly na Jawu 250

Poptávám pokovení paraboly na Jawu 250

Poptávám pokovení paraboly na motocyklu Jawa 250 kývačka, prosím o cenu a za jak dlouho by bylo hotovo. Děkuji Reinert.
Poptávka byla vložena dne:
10.01.2022 10:08

Platnost poptávky:
10.02.2022 09:52

Kontaktní osoba:
Tomáš Reinert

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 189 078

Okres:
Kutná Hora

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autoservis osobních a nákladních vozidel, motorek

Autoservis osobních a nákladních vozidel, motorek

Potřebujete provést prohlídku auta z dovozu? Máte problémy s brzdami? Hledáte v okolí Telče autoservis, kde Vám zkontrolují stav provozních kapalin v nákladním voze? Navštivte Autoservis Telč, kde se o Váš vůz či motorku perfektně postarají. Opravujeme osobní a nákladní automobily a také motocykly. Zajistíme mechanické práce, jako jsou výměny jednotlivých autodílů, ale také výměnu provozních kapalin a pravidelný servis. Provádíme diagnostiku vozidel, evidenční kontroly. Pokud jsi si koupili auto z dovozu, zajistíme také jeho prohlídku a pečlivě zkontrolujeme technický stav vozu.


Kompletní autoservis a diagnostika pro Váš vůz - oprava i servis autoklimatizace, výfuků

Kompletní autoservis a diagnostika pro Váš vůz - oprava i servis autoklimatizace, výfuků

Potřebujete na Vašem autě opravit autoklimatizaci, výfuk nebo jiný servis? Jste na tom správném místě. Společnost Auto Kozelský se specializuje na diagnostiku, opravy a servis automobilů. Poskytujeme tyto služby: - autodiagnostika - oprava a servis výfuků, klimatizace, plastů - lakýrnické, karosářské práce - oprava, servis havarovaných aut - výměna baterie, olejů, svíček - seřízení geometrie - 3D - pneuservis - likvidace pojistných událostí - správa vozového parku. Díky našemu rozsáhlému vozovému parku náhradních vozidel jsme Vám schopni zajistit stálou mobilitu vozidel, které si u nás můžete zapůjčit v době opravy Vašeho vozu. Pokud nemáte čas vůz k opravě přivést, vyzvedneme si ho přímo u Vás a po servise přistavíme nazpět. Budeme Vašim spolehlivým partnerem!


Motocykly XMOTOS - prodej, servis a náhradní díly, manuální i automatické řazení

Motocykly XMOTOS - prodej, servis a náhradní díly, manuální i automatické řazení

Motocykly XMOTOS za příznivé ceny pro všechny milovníky motorek prodává Pavel Palme ve Skalici nad Svitavou blízko Boskovic. Nabízíme také odborný pozáruční servis všech druhů a značek motorek včetně zajištění originálních náhradních dílů. Prodej, servis a náhradní díly: - dětské motocykly XMOTOS s manuálním i automatickým řazením - motocykly s obsahem 90, 125, 140, 160, 250cc. Motocykl je mimo ČR a na vyžádání dodáván v originálním balení, v demontovaném stavu. Z důvodu bezpečnosti a záruky na produkt, musí být montáž provedena v moto servisu. Poskytujeme vše pro motokros a enduro včetně odborného sestavení stroje a uvedení do provozu. Jste z Vyškova nebo ze Svitav? Navštivte naši prodejnu a prohlédněte si motorky XMOTOS, rádi vám poradíme s výběrem.


Autoservis Luděk Očenášek Olomouc

Autoservis Luděk Očenášek Olomouc

Vlastníte vozidlo, přepravní společnost a potřebujete osvědčeného technika pro vašeho miláčka? Přivezte vaše auto, kamion či jakýkoliv jiný druh přepravního vozu do našeho servisu v Olomouci a my se o něj skvěle postaráme. Zajišťujeme běžné opravy, výměny olejů a filtrů, pravidelné roční revize a přípravy na technické prohlídky. Váš vůz dokážeme přezout a připravit na novou sezonu. Dodáváme náhradní díly pro všechny značky automobilů. Informujte se u nás, vyřešíme závadu a poradíme vám s problémy okolo vašeho vozidla. Náš autoservis se nachází v Olomouci, na adrese Na Šibeníku 154/3. Zde se každý den staráme o vaše vozy. Neváhejte a přijeďte.


Odborná renovace, oprava laku vozidel-autolakovna Zlín-Příluky

Odborná renovace, oprava laku vozidel-autolakovna Zlín-Příluky

Pavel Bilík provádí odborně renovace laku vozidel, především veteránů, v regionu Zlínský kraj. Autolakovna je na ul.Vizovická v areálu uhelné sklady, Zlín-Příluky. Oprava laku provedená u nás, to je zaručeně nejlepší péče pro Váš automobil. Ať už Váš vůz potřebuje nový autolak z jakéhokoliv důvodu, obraťte se na nás s důvěrou - tel.: 605932341. Máme dlouholetou praxi s lakováním vozidel všech typů včetně veteránů i motocyklů. Prováděné práce: - lakování osobních automobilů – barva, metalíza, perleť, tuningové nástřiky celorlaků - opravy, renovace autolaku - autolakýrnické práce na přání - oprava karoserie vozidla, klempířské práce na rovnacím zařízení - renovace světel, předních světlometů. Používáme laky, autolaky značky DuPont. Jsme schopni namíchat i barvu dle přineseného vzorku laku nebo dle kódu barvy vozidla.


Lakování karbonových výrobků Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Lakování karbonových výrobků Airbrush - umělecké malování na auta, motorky, přilby

Umělecké malování na auto, motorku či přilbu? Ano, vše je možné u opravdových profesionálů v oboru. Autolakovna BOSS Dušan Sedláček využívá techniky airbrush. Jde o velice jemnou technikou malby využívající stlačeného vzduchu a speciální pistole k nanášení velmi tenkých vrstev barvy a tímto postupem následně vytváří vlastní motiv, obraz, barevné spektrum, nebo plynulý přechod z jednoho odstínu barvy do druhé. Vše je následně přelakováno lakem, který otěruvzdorný a opatřen UV filtrem, který zabraňuje blednutí malby. Malujeme helmy, motocykly, automobily a díly, střešní boxy, jízdní kola, vodní skútry, lodě, modely a jiné. Bližší informace naleznete na webových stránkách.