Modernizace řídicích systémů na těžních zařízeních 2/1 a 2/2 dolu ČSA 2

Modernizace řídicích systémů na těžních zařízeních 2/1 a 2/2 dolu ČSA 2

Předmětem veřejné zakázky je provedení modernizace těžních zařízení (dále jen „TZ“) 2/1 a 2/2 dolu ČSA, pozemek parcelní číslo 1344/50, katastrální území Karviná - Doly, v souladu s Vyhláškou ČBÚ č. 415/2003 Sb., kterou se stanoví podmínky k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a bezpečnosti provozu při svislé dopravě a chůzi ve znění pozdějších předpisů. Více informací v Podrobných podmínkách zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2022 08:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Zadavatel ulice:
Stonavská 2179, Doly

Zadavatel PSČ:
735 06

Zadavatel obec:
Karviná

Kontaktní osoba:
Jaroslava Košťálová

Zadavatel telefon:
+420 596 462 776

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.diamo.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42961000-0
Velící a řídící systémy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu

Výroba svařovaných ocelových konstrukcí Bruntál, stroje a zařízení pro těžbu ropy, nerostů a plynu

Představujeme Vám firmu ELFE, s.r.o. z okresu Bruntál, která svoji činnost zaměřila na výrobu strojů, zařízení a náhradních dílů především v oblasti těžby ropy, nerostů, přepravy plynu, námořní manipulační techniky a dopravní techniky. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme malosériové, zakázkové výrobě dle dodané dokumentace a požadavků zákazníka. Vyrábíme svařované ocelové konstrukce a strojírenské celky vč. finální montáže, např. hydraulických komponentů. Pokud Vás výroba svařovaných ocelových konstrukcí zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Chářovská 920/120, 794 01 Krnov, Bruntál.


Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Provozujete těžbu v kamenolomech? Na tuto těžkou práci je zapotřebí mít spolehlivou průmyslovou techniku, která usnadní činnosti v lomech. S dodávkou těchto strojů Vám pomůže naše společnost Údržbářský servis Luleč s.r.o., sídlící v okrese Vyškov. V našem prodejním sortimentu si můžete vybrat drtiče a třídiče kamene, které mohou být stabilní i mobilní. Nabízíme drtiče čelistní, kuželové, válcové či odrazové. Třídící stroje rozčlení vytěžený a nadrcený kámen do různých frakcí dle specifikace. Výkonnost a spolehlivost provozní techniky je v těchto podmínkách nutností. Zajišťujeme i poradenství a zaškolení obsluhy strojů.


Dodavatel demoliční koule pro kamenolomy

Dodavatel demoliční koule pro kamenolomy

Firma RENOMAG spol. s r.o. je dodavatel demoliční koulí, které naleznou své využití při rozbíjení kusů kamene větších, než je vstupní otvor drtiče v lomu lze jednoduše využívat energii koule dopadající z výšky na kámen, nebo naopak kámen nechat dopadnout na kouli. Svoje uplatnění najdou zejména v kamenolomech. Pro snadnou a efektivní práci s demoliční koulí vyrábíme i lžíce upravené na míru, podle jejího průměru pro přesné vedení a kontrolu pozice. Tyto lžíce jsou na potřebných místech zesílené a poskytují maximální možnou životnost.


Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Společnost FERRIT s.r.o. se sídlem ve Starém městě se zabývá komplexním řešením dopravy a přepravou osob či sypkých materiálů v důlních děl. Zabýváme se výrobou a dodávkou důlních strojů a zařízení. Například zajistíme dodávku důlních kolových nakladačů pro podzemní doly. Důlní kolový nakladač DNK10F slouží k nakládání sypkých materiálů a k následnému přemisťování na krátké vzdálenosti na určená místa. Vhodné využití nalezne nejen v nízkoprofilových podzemních dolech, ale i ve velkých podzemních provozech. Zvládne i práci ve velmi těžkých pracovních podmínkách. Výhody kolového nakladače: - bezpečnost obsluhy i okolí - pohodlí operátora - jednoduchá údržba Na našich webových stránkách se můžete dočíst více informací o konstrukci kolového nakladače, kde naleznete i technické parametry stroje. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu.


Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní

Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která nabízí materiály a techniku pro drcení, třídění a recyklace? Pak kontaktujte společnost RENOMAG spol. s r.o., která má své sídlo v Zastávce u Brna. Naše firma dodává drticí a třídicí lžíce renomovaného výrobce společnosti MB Crusher, tyto lžíce značky MB Crusher jsou díky desetiletému vývoji a zkušenostem zárukou profesionálního výkonu a snížení celkových nákladů. Nabízíme: -otěruvzdorné pracovní části pro čelisťové drtiče, kuželové drtiče, horizontální i vertikální odrazové drtiče -demoliční koule -demoliční a recyklační příslušenství -drtící lžíce a lopaty -třídící lžíce -výměnné díly. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Dodávka řezacích válců pro důlní kombajny a příslušenství

Dodávka řezacích válců pro důlní kombajny a příslušenství

Jestliže potřebujete řezací válce pro důlní kombajny, neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost RENOMAG spol. s r.o., dodává také řezací válce a příslušenství. Řezací válce se využívají v provozu hlubinných dolů více než 40 let. Patří do skupiny dobývacích produktů ESCO. Pro dodržení vysoké úrovně bezpečnosti, se dodávají řezací válce ESCO i se systémy pro zajištění kontroly, nebo přítomnosti metanu popřípadě uhelného prachu. Každý řezací válec se upravuje počítačem na míru, aby splnil podmínky nasazení na dlouhé porubní stěny, aby prováděl řezný výkon a splnil ty nejnáročnější požadavky. Jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, jsou přesně sesazovány, zaručíme tak výkon na špičkové úrovni. Držáky jsou uvnitř lopatky.Řezací válce pro důlní kombajny vyřeší geologické problémy, nízkou produktivitu, a zvýší efektivitu produkce. Neváhejte a kontaktujte nás. Věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.