Monitoring, čištění a opravy kanalizací, sběr, analýza a odstranění odpadů

Monitoring, čištění a opravy kanalizací, sběr, analýza a odstranění odpadů

Předmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na pasportizaci a monitoring (video-inspekci), čištění a opravy kanalizací, sběr odpadů a jejich předávání k následnému využití, odstranění, zajištění analýz odpadů včetně odběru vzorků odpadů k těmto analýzám.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2022 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Severočeské doly a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Severočeské doly a.s.

Zadavatel IČ:
49901982

Zadavatel ulice:
Boženy Němcové 5359

Zadavatel PSČ:
430 01

Zadavatel obec:
Chomutov

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Koudelková

Zadavatel telefon:
+420 724 814 954

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sdas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90491000-5
Inspekce kanalizace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební firma Romana Vojáčka Plzeň

Stavební firma Romana Vojáčka Plzeň

V našem širokém spektru služeb si najde každý zákazník své, ve firmě Roman Vojáček z Plzně umíme zrealizovat mnoho typů stavebních prací. Provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce, montáže a revize plynovodů, zednické a obkladačské práce, venkovní a vnitřní vodovody. Pokud jste se rozhodli pro realizaci některých výše zmíněných prací, kontaktujte nás a my pro vás zhotovíme cenovou nabídku. Našimi přednostmi jsou zkušenost, kvalita a nízká cena s rychlými dodacími termíny. Tato kombinace nás dělá nejlepšími na trhu. Neváhejte a zarezervujte si u nás svůj termín. Zaručujeme, že budete s naší prací spokojeni. Poptávku zanechejte na emailové adrese nebo použijte kontaktní formulář na našem webu. Brzy se vám ozveme a pokusíme se vykročit k vzájemné spolupráci. Jsme z Plzně a sídlíme na Božkovském náměstí 1.


Vodoinstalační práce pro rodinné domy, průmyslové objekty – novostavby, rekonstruované objekty

Vodoinstalační práce pro rodinné domy, průmyslové objekty – novostavby, rekonstruované objekty

Potřebujete instalovat rozvody vody ve vaší novostavbě? Hledáte firmu, která provádí výměnu kanalizačních a vodovodních stoupaček nebo vnitřních a venkovních vodovodů? Kontaktujte společnost ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN, s.r.o. z Hodonína, která se postará o kompletní vodoinstalaci pro rodinné domy i průmyslové objekty. Vodoinstalační práce provádíme jak u novostaveb, tak i objektech které procházejí rekonstrukcí. Instalujeme venkovní a vnitřní kanalizace, venkovní a vnitřní vodovody, zařízení na zvyšování tlaku vodovodního řádu. Realizujeme úpravny vody a vodárny. Montujeme tepelná čerpadla, požární rozvody, plynové i elektrické ohřívače vody. Dodáváme také koupelny na klíč.


Vývoz septiků a žump, kuchyňských tukových lapolů a jiných tekutých odpadů

Vývoz septiků a žump, kuchyňských tukových lapolů a jiných tekutých odpadů

Naše firma AGIP ILLÍK z Opavy řeší vývozy žump, septiků, kalů, kuchyňských tukových lapolů a dalších tekutých odpadů. Realizujeme odvozy a čištění odpadních vod v celém Moravskoslezském kraji. Disponujeme specializovanými vozy a poskytujeme různé druhy nástavců a přechodek na hadice. Naši pracovníci Vám pomůžou s řešením pro složitější místa čerpání odpadů. Můžete se spolehnout na profesionalitu a specializované prostředky, které nám umožňují: -čerpat až 30 metrů od septiku -čerpání do hloubky až 6 m -čerpání až 11 m3 s obsahem čerpání až 11 kubíků -vybrání odpadních vod až do hloubky 10 m kalovým čerpadlem Poskytujeme služby firmám, které zajišťují monitoring kanalizace, pronájem mobilního WC, také odvodňování výkopů, vrtů apod. Zajistíme Vám celoroční vývozy a pohotovostní služby. (havarijní situace - víkendy, svátky) Na cenně se domluvíme, dle individuálních potřeb zákazníka.


Instalatérství a topenářství okres Litoměřice

Instalatérství a topenářství okres Litoměřice

Co se týče vodo-instalatérských a topenářských prací, firma Petra Smetany je jedničkou ve svém oboru. Pro klienty zajišťujeme veškeré služby spojené s realizací a rekonstrukcí rozvodů vody a odpadů, montáže různých druhů topení a servisní služby v našem oboru. Pokud právě řešíte záležitosti spojené s realizací nebo rekonstrukcí vody, topení, odpadů či jakékoliv další záležitosti spojené s instalatérskou činností, obraťte se na nás. Zaštiťujeme taktéž reklamační a servisní služby. Kontaktujte nás, jestliže chcete zajistit revizní služby a kontroly. Jsme tu vždy pro vás. Zaměřujeme se na oblast Ústeckého kraje, ale není problém se domluvit na kterémkoliv místě mimo tento kraj. Naše firma je ze Záluží v okrese Litoměřice. Pokud řešíte výběr dodavatele v našem odvětví, zvolte si nás. Budete spokojeni jak s kvalitou, tak s rychlostí a cenou.


Vodoinstalatérské a topenářské práce České Budějovice, ústřední vytápění, plynové instalace

Vodoinstalatérské a topenářské práce České Budějovice, ústřední vytápění, plynové instalace

Představujeme Vám firmu PROINSTAL s.r.o. z Českých Budějovic, která svoji činnost zaměřila na komplexní vodoinstalatérské a topenářské práce. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme servisní a revizní činnosti. Vodoinstalatérské a topenářské práce České Budějovice: - ústřední vytápění - zdravotní instalace - plynové instalace - kotelny - výměníkové stanice. Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nemanická 14/440, České Budějovice.


Voda, topení, plyn Vyškov, instalatérské, topenářské a plynárenské práce, montáže rozvodů

Voda, topení, plyn Vyškov, instalatérské, topenářské a plynárenské práce, montáže rozvodů

Představujeme Vám firmu Miroslav Líznar z okresu Vyškov, která svoji činnost zaměřila na instalatérské, topenářské a plynárenské práce. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme montážím rozvodů. Naše služby voda, topení, plyn Vyškov: - instalatérské práce - topenářské práce - plynárenské práce - montáže rozvodů Pokud Vás naše služby v oblasti voda, topení, plyn zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Rašovice 280, Bučovice, Vyškov.