Dodávky betonových prefabrikátů pro mobilní oplocení

Dodávky betonových prefabrikátů pro mobilní oplocení

Dodávky betonových prefabrikátů, které budou sloužit jako základ pro mobilní oplocení.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2022 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Letiště Praha, a. s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
48 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Letiště Praha, a. s.

Zadavatel IČ:
28244532

Zadavatel ulice:
K letišti 1019/6

Zadavatel PSČ:
161 00

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Zuzana Pfefferová Stulíková

Zadavatel telefon:
+420 724 972 843


Zadavatel web:
http://www.prg.aero

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44114200-4
Betonové výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba betonových výrobků – sloupky, podezdívky, zákrytové desky, betonové desky

Zakázková výroba betonových výrobků – sloupky, podezdívky, zákrytové desky, betonové desky

Potřebujete nové betonové sloupky k plotu? Hledáte v oblasti Třebíče a Znojma firmu, která vyrábí betonové podezdívky a plotové desky z betonu na míru? Obraťte se na firmu NOJA betonové ploty, která vyrábí široký sortiment betonových výrobků. Dodáváme kvalitní betonové výrobky vyráběné unikátní technologií, díky které mají výrobky dlouhou životnost, jsou odolné vůči mrazu a nepříznivým povětrnostním vlivům. Z betonových výrobků Vám na míru zhotovíme plotové podezdívky a desky, zákrytové desky nebo sloupky a sloupové hlavice.


Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Prefabrikované průmyslové haly a konstrukční betonové prvky - výroba, dodávka

Plánujete postavit prefabrikovanou halu? Se vším Vám pomůže firma Leube Beton s.r.o. z Jihlavy. Naše kvalitní komponenty Vám usnadní jakoukoliv realizaci výstavby, zejména v průmyslovém odvětví. Vyrábíme různé konstrukční betonové prvky, jež splňují bezpečnostní předpisy a funkční požadavky. Jednoduše u nás objednáte vazníky, vaznice, prosté a sendvičové stěny, základové patky a kalichy, sloupy, ztužidla, panely, stropní systémy a další standardní i atypické prvky. Nejste si jisti, zda jsme pro Vás správným řešením? Pak nás kontaktujte, rádi Vám v rámci konzultace poradíme.


Betonové výrobky prodej Kladno – cihly, tvarovky, ztracené bednění, zámková a dekorativní dlažba

Betonové výrobky prodej Kladno – cihly, tvarovky, ztracené bednění, zámková a dekorativní dlažba

Náš sortiment zahrnuje betonové cihly a tvarovky, betonové tvárnice a překlady, ztracené bednění i dekorativní zámkovou dlažbu, ale i betonové ploty. Výrobky z betonu jsou moderního vzhledu a hodí se jak do interiéru tak i do exteriéru. Uplatnění naleznou také v zahradní architektuře. Široký výběr barev a speciálně upravených povrchů. Výhodou betonových výrobků je dlouhá životnost při minimální údržbě. Výrobky jsou od českého výrobce, což nám umožňuje nabídnout Vám je za bezkonkurenční ceny.


Betonová střešní taška BESK

Betonová střešní taška BESK

BESK spol. s r.o. Hradec Králové - Jsme firma co rozumí betonovým střešním taškám. Výroba je především zaměřena na veškeré střešní krytiny a další prvky. Naše firma BESK spol. s r.o. Hradec Králové vyrábí betonové střešní pokrývky v pěti barevných odstínech. Tím zajišťujeme dokonalého sladění střechy s celkovým dojmem domu. Předností betonových střešních tašek a dalších betonové střešních krytin je jejich vysoká odolnost. Ta se zvyšuje pomocí kvalitního dvojnásobného akrylátového nástřiku. Neváhejte a více informací si zjistěte z našich stránek či se s námi telefonicky přímo poraďte.


Výroba betonových schodišť na zakázku Hradec Králové, schodiště do bytových  a rodinných domů

Výroba betonových schodišť na zakázku Hradec Králové, schodiště do bytových a rodinných domů

Představujeme Vám firmu PLASTBETON s.r.o. Hradec Králové, která se zabývá výrobou betonových schodišť dle požadavků od zákazníka. ES Certifikát systému řízení výroby schodiště je dostupný na našich stránkách. Prefabrikovaná schodiště jsou vhodné pro bytové domy, rodinné domy, ubytovny, internáty, hotely, školky a administrativní budovy. Manipulace se provádí jeřábem. Při zvedání se schodišťový prefabrikát uchopí za zabudované montážní úchyty za použití vahadla nebo lan. Pokud Vás naše betonové produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pardubická 245, Hradec Králové.


Betonové ploty a oplocení – celobetonové, s výplní ze dřeva nebo kovu

Betonové ploty a oplocení – celobetonové, s výplní ze dřeva nebo kovu

Uvažujete o oplocení vašeho pozemku betonovým plotem? Hledáte firmu, která vyrábí na zakázku celobetonové ploty nebo betonové ploty s výplní ze dřeva nebo kovu? Firma NOJA betonové ploty se postará o zakázkovou výrobu a instalaci betonových plotů. Námi dodávané betonové ploty jsou vyrobeny z kvalitního certifikovaného betonu odolného vůči mrazu. I přes vysokou tvrdost si materiál, ze kterého je plot vyroben, zachovává pružnost. Zákazníci si mohou vybrat z několika barevných odstínů oplocení - okr, hněď, červeň, tmavě šedá. Dodáváme celobetonové ploty nebo betonové ploty s dřevěnou nebo kovou výplní.