Dodávky aktivního uhlí pro o. z. ODRA

Dodávky aktivního uhlí pro o. z. ODRA

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky práškového aktivního uhlí (dále také „AU“) pro čistírnu lagunových vod v areálu „Laguny OSTRAMO“ včetně dopravy AU do místa plnění a jeho přemístění do sila.
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2022 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Máchova 201/0

Zadavatel PSČ:
471 27

Zadavatel obec:
Stráž pod Ralskem

Kontaktní osoba:
Ing. Lubor Veselý

Zadavatel telefon:
+420 596 703 363

Fax:
+420 596 541 992

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.diamo.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej topiva a sypkého stavebního materiálu nedaleko České Lípy

Prodej topiva a sypkého stavebního materiálu nedaleko České Lípy

Odebíráte topné palivo z nabídky koksu, uhlí nebo briket? Jste průmyslovým objektem nebo stavební firmou hledající dodavatele sypkého stavebního materiálu? Potřebujete zajistit výkopové práce? Obracejte se na naši společnost Jiří Kopecký. Prodáváme topná paliva pro domácnosti, průmyslové firmy, ale hlavně teplárnám nebo energetickým společnostem. Poskytujeme i rozvoz prodávaného materiálu. Našimi materiály zásobujeme své klienty a odběratele už několik let a máme mnoho zkušeností. Mimo prodeje a rozvozu pevných topných paliv zajišťujeme výkopové práce, a to i přípravy pro stavby, zajištění stavenišť a základových desek. Stavebním firmám zavážíme štěrk a písek. Ceny, podmínky spolupráce a bližší informace zjistíte na telefonní čísle nebo nás kontaktujte pomocí e-mailové adrese. Sídlíme v Krásné Lípě, nedaleko hranic s Německem.


Mostecké a bílinské uhlí v baleních podle vaší potřeby

Mostecké a bílinské uhlí v baleních podle vaší potřeby

Zásoby uhlí a briket, které máme na skladě zabezpečí poptávku celého Karlovarského kraje. K dispozici je uhlí ve tvaru kostky i ořechu a uhelné brikety. Pro případ, že potřebujete manipulovat s menším množstvím uhlí a dále ho distribuovat, jsme schopni vám nabalíkovat vybraný produkt do pytlů. Takto balíkujeme mosteckou kostku, bílinský ořech a kovářské uhlí. Kromě menšího množství v balících vám samozřejmě nabízíme odběr velkého množství skladovaných produktů. Naše firma je držitelem certifikátu Autorizovaný prodejce společnosti Severní energetická a.s., což je zárukou kvality a dodržení ekologických norem.


Prodej baleného černého a hnědého uhlí z ořechu a ekohrášku a dřevěných briket

Prodej baleného černého a hnědého uhlí z ořechu a ekohrášku a dřevěných briket

Chystáte se na zimu? Potřebujete kvalitní uhlí s vysokou výhřevností na vytápění domu? Máte kamna, kotel nebo krb? Navštivte prodejnu ne e-shop společnosti ABC service s.r.o., kterou najdete ve Frýdku-Místku, a kde najdete kvalitní balené uhlí i brikety. U nás si jistě vyberete z kvalitního uhlí, ať už dáte přednost hnědému nebo černému ořechu. K prodeji máme i balené černé uhlí ekohrášek a brikety. Uhlí i brikety, které prodáváme, se vyznačují vysokou výhřevností a pytlovány jsou moderní metodou. Pro snadnou manipulaci jsou pytle opatřeny spojem pro rychlé otevření. Mezi další klady u uhlí patří i nízký obsah popela, síry, bitumenů a dalších škodlivin. Brikety jsou z tvrdého dřeva a kromě vysoké výhřevností jistě oceníte i dlouhotrvající žhnutí, krásné plameny a málo kouře. Nejsou do nich přidávána žádná pojiva a využívají se jako palivo do kachlových kamen, krbů a dalších topných zařízení.


Velkoobchodní dodávky kvalitních pevných paliv pro uhelné sklady, firmy - černé, hnědé uhlí, koks, brikety, antracit

Velkoobchodní dodávky kvalitních pevných paliv pro uhelné sklady, firmy - černé, hnědé uhlí, koks, brikety, antracit

Hledáte velkoobchodního dodavatele s profesionálním přístupem pro uhelné sklady a firmy? Pak brněnská pobočka společnosti EMTB Trade s.r.o., Ostrava je skvělá volba – vyzkoušejte! Nabízený sortiment: - hnědé uhlí – bílinské/ledvické uhlí, mostecké, - černé uhlí – uhlí OKD, polské uhlí, ruské uhlí, - hnědouhelné brikety Heizprofi (Union) – volně ložené a balené, - hnědouhelné brikety Rekord – volně ložené a balené, - koks – OKK, Arcelor Mittal, polské koksy, - antracit, - lignit, - další druhy pevných paliv dle vašich požadavků a nabídky. Jedná se o dodávky jak tříděného, tak i energetického uhlí. Dodávka paliv je zabezpečována včetně případné dopravy, a to jak vlastními kamiony, tak kamiony spolupracujících dopravních firem a spedic. Samozřejmostí je i dodávka po železnici jak jednotlivými vagony, tak i ucelenými vlaky. Odborné poradenství při výběru vhodných druhů pevných paliv včetně dodávek paliv v dohodnutých termínech je prioritou! Neváhejte a kontaktujte brněnskou pobočku společnosti EMTB Trade s.r.o., Ostrava.


Balené i volně ložené černé a hnědé uhlí, koks, brikety – velkoobchodní prodej

Balené i volně ložené černé a hnědé uhlí, koks, brikety – velkoobchodní prodej

Ať už potřebujete černé nebo hnědé uhlí, koks či brikety balené na paletách nebo volně ložené, obraťte se na spolehlivého dodavatele kvalitních pevných paliv EMTB Trade s.r.o. v Ostravě. Velkoobchodní prodej – kvalitní paliva za rozumné ceny: - černé uhlí – z produkce OKD a.s. a polských kombinátů - hnědé uhlí – z produkce Severní energetické a.s. a ze Severočeských dolů - koks – slévárenský a otopový koks z produkce českých producentů a polských koksoven - brikety – Rekord a UNION od německých firem volně ložené nebo v původních obalech - dřevěné pelety a brikety – průmyslové s větším obsahem kůry, pro bytové potřeby – čistě dřevěné pelety, dřevěné brikety pini key pro vytápění v krbu a na grilování Prodej baleného paliva v prodyšných pytlích na paletách – hnědé uhlí, černé uhlí, koks, brikety a pelety. Pytle jsou na paletě upevněny fólii a stahovacími páskami, palety jsou nevratné.


Prodej ledvického hnědého uhlí Jaroměř, černé uhlí, koksy

Prodej ledvického hnědého uhlí Jaroměř, černé uhlí, koksy

Představujeme Vám firmu Uhelné sklady a kovošrot Páblovi z Jaroměře, která nabízí prodej hnědého a černého uhlí, koksů, palivového dřeva a písků. Navíc provozujeme výkup kovového odpadu a barevných kovů. Prodej paliv: Hnědé uhlí Ledvické (doly Bílina), Ořech Ia, Ořech IIa, Kostka Černé uhlí Kovářské (Ostrava - důl Lazy), Černé ořech (Ostrava) Koksy Koks otopová směs (Ostrava), Koks ořech 2 (Ostrava) Neváhejte nás kontaktovat a udělat si zásobu uhlí na zimu včas!