Nákup dodávkového skříňového vozidla o maximální užitné hmotnosti do 3,5 t kategorie N1

Nákup dodávkového skříňového vozidla o maximální užitné hmotnosti do 3,5 t kategorie N1

Nákup dodávkového skříňového vozidla o maximální užitné hmotnosti do 3, 5 t kategorie N1
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2022 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Čistá Plzeň, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Platnost veřejné zakázky:
15.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
650 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Čistá Plzeň, s.r.o.

Zadavatel IČ:
28046153

Zadavatel ulice:
Edvarda Beneše 430/23

Zadavatel PSČ:
301 00

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Brunová Lucie

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cistaplzen.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Levná půjčovna užitkových vozidel – pronájem dodávek Fiat Ducato za příznivé ceny

Levná půjčovna užitkových vozidel – pronájem dodávek Fiat Ducato za příznivé ceny

Čeká Vás stěhování? Potřebujete na pár hodin dodávku? Obraťte se na autopůjčovnu MORAVIA Rent s.r.o. působící v okolí Frýdku-Místku a Ostravy. Výhody naší půjčovny: - pronájem dodávek za příznivé ceny - rychlá a snadná rezervace vozidel k zapůjčení - pro stále klienty individuální úprava ceny - na všechny vozy stačí řidičský průkaz skupiny B - pronájem po celé Evropě bez příplatků - perfektní technický stav vozidel Dodávky pronajímáme soukromým osobám i firmám. Pronájem je možný dlouhodobě i krátkodobě, pro více informací se podívejte na naše webové stránky nebo nám zavolejte. Velký výběr z vozů: - Fiat Ducato H2L3 - Fiat Ducato H2L4 - Fiat Ducato H3L4 K pronájmu vozidel budete potřebovat občanský průkaz a řidičský průkaz. Pokud budete najímat vůz za firmu, nachystejte si kopii živnostenského listu a plnou moc jednatele společnosti. Pro soukromníky i pro firmy pak platí, že je potřeba při vyzvednutí vozidla vratná kauce 5000 Kč, do zahraničí pak 10000 Kč a částku za celou dobu pronájmu.


Dodávky, užitkové vozy, dodávková auta Fiat - prodej, servis

Dodávky, užitkové vozy, dodávková auta Fiat - prodej, servis

Jsme Vaším ideálním partnerem při výběru užitkového vozu, které splní veškeré Vaše požadavky. Kromě kompletních servisních služeb Vám nabízí prodej užitkových i dodávkových automobilů Fiat, z nichž si to své jistě vybere každý. Aktuálně jsou pro Vás připraveny tyto vozy Fiat Ducato - 6. generace - více technologií, větší efektivita, vyšší hodnota - v kategorii N1 za rok 2013 i 2014 jednička na trhu - ve variantě pro nastavby a přestavby Fiat Scudo Van - spolehlivé, prostorné a výkonné vozidlo Fiat Doblo Van - prostornější automobil zaměřený na úspory Fiat Fiorino Van - prostorný, pohodlný, ekonomický Neváhejte a přijďte si do autosalonu PAVLAS TRUST s.r.o. vyzkoušet některou z našich dodávek či užitkových vozů a udělejte tak první krok na cestě za pohodlným a efektivním cestováním pro Vaše úspěšné podnikání.


Půjčovna dodávek a automobilů Hradec Králové

Půjčovna dodávek a automobilů Hradec Králové

Představujeme Vám firmu PLPM a.s. z Hradce Králové, která svoji činnost zaměřila na pronájem svého vozového parku pro živnostníky či fyzické osoby. Samozřejmostí je přistavení kamkoliv po celé ČR po předchozí individuální domluvě. Hledáte kvalitní autopůjčovnu, kde vám nabídnou kvalitní osobní automobily, minivany, mikrobusy a dodávky za velmi příznivé ceny? Naše firma PLPM a.s. z Hradce Králové poskytuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů, které udržujeme v perfektním stavu. Půjčovna je v provozu každý den, včetně víkendů a svátků. Pokud Vás naše půjčovna dodávek a automobilů zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Černilov 117, Hradec Králové.


Servis osobních a užitkových vozů všech značek do hmotnosti 5t a výšky 3,5 metru

Servis osobních a užitkových vozů všech značek do hmotnosti 5t a výšky 3,5 metru

Hledáte v okolí Svitav nebo Svitávky autoservis, který provádí servis nejen osobních, ale i užitkových vozidel? Pak navštivte Autocentrum u Labutě ve Svitávkách. Provádíme servis vozidel všech značek do hmotnosti 5 tun a výšky 3,5 metru. Servis zajistíme nejen u osobních, ale i užitkových vozidel všech značek. V rámci servisu provádíme klempířské, lakýrnické a autoelektrikářské práce. Plníme a opravujeme klimatizace a měníme čelní skla. Navíc montujeme i auto příslušenství - například autorádia a další. Není pro nás problémem provést digitální geometrii náprav.


Půjčovna, krátkodobý i dlouhodobý pronájem různých druhů a velikostí dodávek

Půjčovna, krátkodobý i dlouhodobý pronájem různých druhů a velikostí dodávek

Plánujete stěhování? Převážíte větší náklad nebo více věcí a potřebujete dodávku? Kupovat si ji nemusíte. U společnosti Autochodura s.r.o. Vám zajistí krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových vozů. K dispozici máme přes 50 užitkových vozů, které udržujeme ve skvělém technickém stavu. Pronajmout si můžete dodávky, které jsou mini, malé, střední, maxi nebo dokonce XXL. K dispozici máme i dodávky s tažným zařízením a s chlazením. Zapůjčíme Vám i valník značky Citroen Jumper. Zapůjčíme Vám dodávky třeba jen na hodinu, ale i dlouhodobě. K dodávce je samozřejmostí povinné ručení i dálniční známka, a samozřejmostí je perfektní stav nejen exteriéru, ale i interiéru pro maximální pohodlí. Pro více informací o možnosti zapůjčení nás neváhejte kontaktovat. Veškeré vozy, které máme k dispozici najdete na našich webových stránkách.


Servis osobních a užitkových vozů značek Renault, Dacia, Škoda - Autosalón Kladno

Servis osobních a užitkových vozů značek Renault, Dacia, Škoda - Autosalón Kladno

Vlastníte osobní nebo užitkový vůz známé značky Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen nebo Audi a hledáte spolehlivý autoservis? Autosalón Nevecom spol. s r.o. z Kladna nabízí kvalitní a moderní technické zázemí, použití originálních dílů a profesionální přístup. Dbáme na neustálé proškolování našich zaměstnanců a v rámci našich servisních služeb se vám snažíme nabízet prvotřídní opravy a technické prohlídky. Potřebujete opravit nebo zkontrolovat Váš vůz značky Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen nebo Audi? Neváhejte se obrátit na autosalón Nevecom spol. s r.o. z Kladna.