Modernizace městského kamerového systému ve městě  Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Modernizace městského kamerového systému ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Předmětem veřejné zakázky je realizace modernizace městského kamerového a dohlížecího systému (dále jen MKDS) v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi a doplnění průjezdových kamer včetně čtení RZ a připojení do databáze policie ČR. Jedná se o 24 otočných kamer, 4 pevných kamer a 10 odjezdových kamerových bodů se čtením RZ vozidel s napojením na Registr vozidel s automatickou kontrolou vozidel (AKV).
Veřejná zakázka vložena:
07.01.2022 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Originální záznam:

Okres:
Praha-Východ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Zadavatel IČ:
00240079

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 1/6

Zadavatel PSČ:
250 01

Zadavatel obec:
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Kontaktní osoba:
František Balek

Zadavatel telefon:
+420 604 446 789

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.brandysko.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektronické zabezpečení pro Prahu a Berounsko, zabezpečení majetku, domů, kamerové systémy

Elektronické zabezpečení pro Prahu a Berounsko, zabezpečení majetku, domů, kamerové systémy

Představujeme Vám firmu Jan Dukony z Berouna, která svoji činnost zaměřila na montáž a servis elektrického zabezpečení rodinných domů, elektronické ochrany komerčních a průmyslových prostor. Provádíme zabezpečení majetku nejnovějšími komerčními technologiemi od výrobců Jablotron, Ajax, Dahua, Hikvision, Loxone, Tesla, Comelit, Videx, Siemens, Domat i jiných, podle zadání a charakteru konkrétního projektu. Elektronické zabezpečení pro Prahu a Berounsko: - zabezpečení rodinných domů, komerčních a průmyslových prostor - instalace kamerových systémů - zabezpečovací systémy - domovní a přístupové systémy ACS - alarmy - pronájmy zabezpečení Pokud Vás naše zabezpečovací systémy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hostímská 391/14, Beroun.


Instalace mechatronických prvků pro okna a dveře - elektronické zámky

Instalace mechatronických prvků pro okna a dveře - elektronické zámky

Sháníte společnost v Brně která zajistí instalaci mechatronických prvků? Pak přesně pro Vás je tu naše společnost! Mechatronika je kombinace mechanických zábranných systémů a elektroniky. Elektronický zámek s možností monitoringu je ideální zabezpečení. Využít ho můžete pro zjištění stavu zařízení zda je např. odemčeno, zamčeno, stisknutí kliky či časově omezit otevírání dveří a mít pod kontrolou průchod dveřmi ad. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Provozuje firmu s rozlehlými prostory a velkým počtem zaměstnanců? Potřebujete zajistit kontrolu vstupu do objektů? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost AKI PRO spol s.r.o., která se nachází v Praze. Naší specializací je montáž přístupových a docházkových systémů, které zaznamenávají docházku zaměstnanců, evidují příchozí osoby a umožňují přístup do budovy či určité části objektu. Zajišťujeme dva typy zařízení, a to jednoduché či rozsáhlé s více vchody a možností propojení dalších zabezpečovadel. Evidence je prováděna pomocí různých čteček, karet, bezkontaktních čipů či biometrických snímačů.


Systém generálního klíče, bezpečnostní klíčové systémy

Systém generálního klíče, bezpečnostní klíčové systémy

Potřebujete speciální klíčový systém, aby měli do objektu přístup pouze určité osoby? Tak s prodejem a montáž klíčových systémů Vám pomůžeme právě my! Naše firma nabízí generální klíč jež je mechanický systém klíčů a k nim příslušející zámky. Nastavení generálního klíče je takové, že určité zámky je možné odemknout pouze určitou kombinací klíčů. Když se zámek zkombinuje s elektronickým klíčem může změnu přístupu provádět přímo majitel a lze jím i sledovat historii průchodu či časově omezit vstup. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši vzorkovou prodejnu v Brně.


Ochrana osob a majetku - ostraha objektů, instalace EZS, kamerové systémy

Ochrana osob a majetku - ostraha objektů, instalace EZS, kamerové systémy

Vhodné bezpečností opatření pro firmy i domácnosti navrhne a realizuje firma BAVA servis s.r.o. ze Starého Města u Uherského Hradiště. Poskytneme komplexní řešení ochrany osob a majetku - ostrahu objektů, instalace EZS, kamerových systémů apod. Působíme v regionu Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj. Díky profesionálnímu dohledu předejtete krádeži či vstupu nepovolaných osob do objektu. Naši zaměstnanci jsou vyškoleni pro ostrahu objektů - zajištěna je fyzická ostraha i elektronický dohled. Využíváme moderní technologie, bezpečností systémy jsou napojeny na pult centrální ochrany.


Kamerový systém Praha – pro pořádek a ochranu majetku

Kamerový systém Praha – pro pořádek a ochranu majetku

Potřebujete se postarat o bezpečnost a pořádek v areálu výrobního závodu, v okolí domu, na pracovišti nebo na veřejném prostranství? Nejúčinnější a nejspolehlivější metodou je instalace moderního kamerového systému od společnosti AKI PRO spol. s r.o. z Prahy. Kamerový systém představuje jak samotné kamery, tak i nahrávací a zálohovací zařízení a pokud je napojen na zabezpečovací systémy, dokáže po aktivaci při narušení prostoru automaticky otočit kameru příslušným směrem, zaostřit a nahraný záznam archivovat. Pro kamerový systém od společnosti AKI PRO spol. s r.o. bude dodržování pořádku a ochrana majetku snadný úkol.