ATM training provision for ANS CR - II - Replenishment

ATM training provision for ANS CR - II - Replenishment

The subject of this public contract is to provide ATM training for ANS CR related to ATCO (EU) 2015/340 andother ATM courses.
Veřejná zakázka vložena:
06.01.2022 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Air Navigation Services of the Czech Republic

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
51 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Air Navigation Services of the Czech Republic

Zadavatel IČ:
49710371

Zadavatel ulice:
Navigacni 787

Zadavatel PSČ:
252 61

Zadavatel obec:
Jenec

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Grill

Zadavatel telefon:
+420 220 373 284

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.rlp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Správa a údržba nemovitostí Brno, správa a údržba pozemků, BOZP a revizní činnost, kontroly

Správa a údržba nemovitostí Brno, správa a údržba pozemků, BOZP a revizní činnost, kontroly

Představujeme Vám firmu LexFin, s.r.o. z Brna, která svoji činnost zaměřuje na komplexní služby související s provozem a správou nemovitostí, objektů a majetku. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme kompletnímu servisu budov, poskytujeme právní poradenství, správa a údržba pozemků, služby v oblasti požární bezpečnosti, BOZP a revizní činnost. Správa a údržba nemovitostí Brno: postaráme se o správu a údržbu pozemků a nemovitostí včetně bytových jednotek poskytujeme technickou správu budov stěhování, malování, veškeré řemeslné práce úklidové služby, údržbu zeleně provádíme také školení BOZP, PO zajistíme vedení účetnictví Pokud Vás naše správa a údržba nemovitostí zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Stránského 3140/39, Brno.


Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Jste vlastníkem firmy a potřebujete své pracovníky proškolit či zvýšit rekvalifikaci? Jste fyzická osoba a plánujete si založit živnost, ale potřebujete kvalifikační vzdělání? Naše školící středisko se zabývá zejména školením obsluhy specifických průmyslových strojů a dopravních prostředků. V nabídce máme kurzy na obsluhu zemních strojů jako betonárky, mixy, finišery a další. Zajišťujeme školení k dosažení průkazu pro řidiče motorových vozíků, tento kurz je 5-denní. Můžete získat osvědčení na jeřábníka, obsluhu pohyblivých plošin nebo hydraulické ruky. Kvalifikaci také pro obsluhu pil, vykonávání pracovních pozic jako lešenář, pracovník ve výškách. Kurzy a přeškolení mohou probíhat dle podmínek i ve vašich provozovnách. Naše kurzy se konají na adrese Sportovní 709, Nové Strašecí. Pokud máte dotaz k jakémukoliv kurzu, pište na e-mailovou adresu, všechny vaše dotazy zpracujeme a v nejkratším termínu zodpovíme.


Služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce Český Krumlov

Služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce Český Krumlov

Představujeme Vám firmu TOPO CONZULT s.r.o. z okresu Český Krumlov, která svoji činnost zaměřila na služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Služby požární ochrany: Školení vedoucích zaměstnanců Zpracujeme dokumentaci požární ochrany Provedeme preventivní požární prohlídku Služby bezpečnosti práce: Osnovy školení zaměstnanců v oblast BOZP Rozbory úrazovosti Pokyny pro poskytování první pomoci Provozní řády skladů Dopravně provozní řády pro motorové manipulační vozíky Pokud Vás naše služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Holubov 256, Křemže, Český Krumlov.


Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Strojnický průkaz na zemní stroje - školení strojníků

Pozvánka na školení strojníků ve školícím středisku Knotek Vlčnov. Přípravný kurz strojníků, za účelem získat strojnický průkaz na zemní stroje, je určen pro 10 lidí. Školení probíhá přímo ve výukovém středisku ve Vlčnově v areálu Střechostav. Nejbližší plánované školení prosinec 2021, dále únor a duben 2022. Případně je možné si domluvit školení kdekoliv v ČR, podmínkou je zajištění min. 10 zájemců. Jedná se o kurz na obsluhu a řízení zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb.. Strojnický průkaz využijete pro nakladače, rypadla, buldozery, UNC, betonárny a autodomíchavače. Podmínkou přijetí do kurzu je: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost. Kurz je zakončen státní zkouškou. Účastníci obdrží strojnický průkaz. Pořádáme i Základní kurz na zemní a stavební stroje a kurz na rozšíření strojnických průkazů a Opakovací jednodenní školení po dvou letech. Kursovné se hradí v hotovosti při prezenci nebo fakturou na základě řádně vyplněné objednávky. V ceně je zahrnuto kursovné, učební pomůcky, závěrečná zkouška a vystavení strojnického průkazu.


Služby v oblasti požární ochrany a BOZP Ústí nad Orlicí, kontroly hasících přístrojů, hydrantů

Služby v oblasti požární ochrany a BOZP Ústí nad Orlicí, kontroly hasících přístrojů, hydrantů

Představujeme Vám firmu Luděk Zeman z Ústí nad Orlicí, která svoji činnost zaměřuje na služby v oboru požární ochrany a BOZP pro malé i velké firmy. Dále pracujeme v činnostech v oblasti životního prostředí, kontrol a prodeje hasících přístrojů, hydrantů, požárně a bezpečnostního značení, případně dalších věcných prostředků požární ochrany. Potřebujete proškolit své zaměstnance v oblasti požární ochrany a BOZP? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese 17. listopadu 725, Ústí nad Orlicí.


Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

Máte svou firmu a disponujete s jeřáby nebo zdvihacími zařízeními? Bezpečnost práce a vašich zaměstnanců je pro vás na prvním místě? K tomu je potřeba zajištění pravidelných revizí a také školení obsluhy. To umíme my, v JORK – montáže s.r.o. Chcete-li pracovat dle bezpečnostních standardů a nařízení, musíte provádět pravidelné revize a mít vyškolený personál. Všechny tyto činnosti vám zajistíme a poskytneme kvalitní služby v tomto oboru, o nic se nemusíte starat, přijedeme přímo k vám a vše zařídíme za vás. Pošlete vaši poptávku a požadavky a my nabídneme služby na míru. Po provedení revize dostanete patřičnou dokumentaci a po školení také osvědčení o absolvování kurzu. Jsme z Plzně, ale jezdíme po celé České republice. Zavolejte nám a domluvíme se na nejlepším řešení vašich požadavků