Dodávka patic do veřejného osvětlení

Dodávka patic do veřejného osvětlení

Předmětem této veřejné zakázky je uzavření jedné rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky patic stožárů do veřejného osvětlení po potřeby úseku servisu a údržby veřejného osvětlení Zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
06.01.2022 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Zadavatel IČ:
25672541

Zadavatel ulice:
Dělnická 213/12

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7 Holešovice

Zadavatel telefon:
+420 277 004 055

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.thmp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44212250-6
Stožáry

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

Výrobky z plastu - plastové výlisky z termoplastů a jejich návrhy

Sháníte-li firmu zabývající se výrobou z plastu a výrobou plastových výlisků pak se určitě obraťte na firmu Incot, která má své sídlo na jižní Moravě v obci Podivín. Naše firma se především zaměřuje na výrobky z plastu spojené s výrobou plastových výlisků. Na přání zákazníka navrhneme výrobek z plastu, zhotovíme návrh na počítači, můžeme také vyzkoušet funkčnost, rozměry, vlastnosti a jiné u výroby z plastu i plastových výlisků. Mezi naše výrobky se řadí plastové díly, které se využívají v: - elektronice - sportu (sportovní potřeby) - při podpoře prodeje - nábytkařství (plastové díly u nábytku) - stavebnictví - plastové díly. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, odborné a kvalitní provedení. Vždy nám záleží především na kvalitě a aby byl náš zákazník s prací spokojený.


Výstavba ocelových konstrukcí pro průmyslové haly a objekty – výrobní a skladovací haly, jízdárny a další

Výstavba ocelových konstrukcí pro průmyslové haly a objekty – výrobní a skladovací haly, jízdárny a další

Sháníte dodavatele montážních staveb? Potřebujete postavit ocelovou konstrukci pro výrobní nebo průmyslovou halu? Obraťte se na na firmu SD INSTALL, která je dodavatelem montážních služeb - konstrukcí ocelových hal pro různé využití. V roce 2021 jsme realizovali dodávku ocelových konstrukcí pro německého zákazníka – jednalo se zejména o průmyslové haly a objekty, jako jsou výrobní a skladovací haly. Poradíme si i s jízdárnami, stájemi pro koně a dobytek. Postavíme také ocelové konstrukce pro profesionální střelnice.


Výroba ocelových lan Vamberk - široký sortiment ocelových lan pro mnohostranné použití

Výroba ocelových lan Vamberk - široký sortiment ocelových lan pro mnohostranné použití

LANA VAMBERK s.r.o. Zabýváme se tradiční českou výrobou ocelových lan. Dodávky pro klienty kompletujeme v různých objemech i baleních a dopravujeme je různými formami přepravy. Všechny naše služby přizpůsobujeme na míru konkrétnímu zákazníkovi tak, aby byli všichni vždy maximálně spokojeni. Široký sortiment ocelových lan pro mnohostranné použití. Montážní, vrátková, kotevní, napínací, nosná, výtahová, jeřábová, rypadlová ... atd. Lana pro lyžařské vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu.


Profesionální opláštění komerčních, kancelářských budov a výrobních hal pomocí fasádních plášťů

Profesionální opláštění komerčních, kancelářských budov a výrobních hal pomocí fasádních plášťů

Vlastníte kancelářskou budovu a chystáte se na její rekonstrukci? Potřebujete odolnou fasádu, která má navíc výborné tepelné vlastnosti? Velmi oblíbeným způsobem ochrany i proti povětrnostním vlivům je opláštění budov fasádními plášti. Nejčastěji se využívá u komerčních či kancelářských budov, obchodních domů i výrobních hal. Opláštění lze ale provést i na rodinných či obytných domech, kde právě bývá poslední dobou také častěji využíváno. Opláštění budov realizuje firma LOP realizace, s.r.o. nejen v okolí Ostravy, kde má své sídlo, ale i v okolí Frýdku-Místku. Fasádní pláště jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, prodlužují životnost fasády a mají i tepelné a protihlukové vlastnosti. Lze je provést v různých barevných provedení. Navíc jsou stylové a moderní a dodají budově šmrnc. Fasádní systémy umožňují jednoduchou opravu, stačí vyměnit poškozený díl a vzhled fasády se tím nijak nenaruší. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.


Výroba konstrukcí z oceli, hliníku, nerezové oceli – lehké a střednětěžké konstrukce

Výroba konstrukcí z oceli, hliníku, nerezové oceli – lehké a střednětěžké konstrukce

Zakázkovou kovovýrobu lehkých a středně těžkých konstrukcí provádí v okolí Třebíče zámečnictví Jaroslav Borůvka. Podle vašich představ Vám vyrobíme lehké a středně těžké konstrukce určené jako do interiéru, tak i exteriéru z materiálů, jako je ocel, nerezová ocel a hliník. Zámečnictví Jaroslav Borůvka zhotoví na zakázku: - reklamní stojany - mříže, ploty, brány - zábradlí, balkóny, madla - kovová schodiště, přístřeší - kovové doplňky - nádrže, skříně a mnohé další.


Ochranu při svařování či obrábění kovů zajistí svařovací clony z PVC pásů a plachty

Ochranu při svařování či obrábění kovů zajistí svařovací clony z PVC pásů a plachty

Firma Portaflex s. r. o. vyrábí zástěny buď z PVC pásů nebo plachet. Zákazník si může vybrat  mobilní zástěny,  pevné přehrazení nebo nákup výplňového materiálu, ať již v podobě lamel (nejčastěji 300 mm širokých, 2 mm tlus­tých) nebo plachet (tl. 0,4 mm), v barevném provedení bron­zovém, červeném, tmavozeleném. Při svařování či obrábění kovů působí na pracovníky celá řada negativních vlivů. Plastová přehrazení napomůžou k vyřešení mnohých problémů. Slouží jako mechanická ochrana, která chrání okolí před odstřikujícím kovem, před jiskřením při obrušování či před odlétáváním pevných částic. Dále funguje jako  Prostředek ke snížení prašnosti někdy i zvuková ochrana. Pro okolí svářeče je také důležitá vizuální ochrana pro okolí svářeče.  Tmavé zbarvení lamel zabraňuje pronikání nebezpečných ul­trafialových paprsků.