Poptávám jednorázové palety

Poptávám jednorázové palety

Poptávám jednorázové palety.
Poptávka byla vložena dne:
06.01.2022 08:28

Platnost poptávky:
06.02.2022 06:48

Kontaktní osoba:
Chytil Miroslav

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 155 305

Okres:
Hodonín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Palety, dřevěné bedny a obaly - výroba a prodej s rozvozem až k vám do firmy

Palety, dřevěné bedny a obaly - výroba a prodej s rozvozem až k vám do firmy

Hledáte spolehlivého výrobce dřevěných palet a obalů? Tradiční česká firma Jan Šuster Vám vyrobí dřevěné palety a bedny podle Vašeho přání. Pokud nemáte možnost vlastní dopravy, rádi Vám přivezeme palety a dřevné bedny až na místo určení za výhodné ceny v krátkém časovém termínu. Působíme v celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Dřevěné obaly vyrábíme a prodáváme na míru v jakýchkoli rozměrech: - přepravní a exportní boxy - průmyslové obaly - skládací nástavce - ohrádky Elmo - ohradové palety - dřevěné bedny - bedny z velkoplošných materiálů - překližka, OSB desky - palety pro výrobu nábytku. Zabýváme se prodejem palet všech druhů, velikostí i jakostních skupin. Na přání Vám dodáme atypické palety nebo palety se zvýšenou nosností. Prodej palet realizujeme včetně kompletní péče o zákazníka po celou dobu průběhu spolupráce.


Dřevěné EUR palety B (II.) kvality s plnou funkčností – výkup, prodej za nízké ceny

Dřevěné EUR palety B (II.) kvality s plnou funkčností – výkup, prodej za nízké ceny

Poptáváte EUR palety B (II.) kvality? Pak kontaktujte firmu Jan Šuster VPS, která v Opavě, Ostravě a celé Severní Moravě provádí jejich výkup a prodej za velmi nízké ceny. Jedná se o jednou či opakovaně použité palety, které jsou neopotřebené a zachovávají si tak stále svou plnou funkčnost. Vyznačují se zabarvením v šedém až tmavě hnědém odstínu, který umožňuje jejich snadnou rozpoznatelnost od palet nových. Také dřevěné EUR palety B (II.) kvality splňují přísně stanovené normy, jako jsou bezpečnostní a nosnostní podmínky. Vhodné jsou tedy pro soukromé osoby i průmyslové provozy. Máte zájem o palety a nemáte možnost vlastní dopravy? Nevadí, my Vám je rádi v co nejkratším termínu přivezeme až do místa určení.


Dřevěné přepravní bedny a ohrádky v různém provedení - prodej a výroba na zakázku

Dřevěné přepravní bedny a ohrádky v různém provedení - prodej a výroba na zakázku

Prodejem kvalitních obalových materiálů ze dřeva se zabývá naše firma Beneš Bohuňovice spol. s r.o. Náš sortiment rozvážíme zákazníkům v okolí Přerova, Prostějova a Olomouce. Vyrábíme dřevěné přepravní bedny a ohrádky v různých velikostech a rozměrech, přesně podle vašich požadavků. Své využití nachází pro uskladnění a převážení různých produktů (bedýnky na potraviny, nádobí, do kanceláře, apod.). Všechny palety mají Prohlášení o shodě a splňují stanovené normy a předpisy. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám vyjít vstříc.


Kvalitní dřevěné palety, bedny a obaly od tradičního českého výrobce

Kvalitní dřevěné palety, bedny a obaly od tradičního českého výrobce

Sháníte kvalitní dřevěné palety? Potřebujete přepravní a dřevěné bedny či obaly? Pak se neváhejte obrátit na spolehlivého českého výrobce dřevěných palet a obalů, kterým je firma Jan Šuster s působností po celém Moravskoslezském kraji, zejména pak v Opavě a Ostravě. Pracujeme s kvalitním dřevem a máme veškeré potřebné technologické vybavení, tudíž můžeme zhotovit palety různých rozměrů podle přání zákazníka. Vyrábíme standardní i speciální palety s vysokou nosností, které důkladně vysoušíme, brousíme a ošetřujeme. Mezi naše výrobky se řadí také zahradní nábytek, který vyrobíme přesně podle Vašich požadavků a rádi se přizpůsobíme Vašim potřebám. Samozřejmostí je i následná montáž nábytku. Kromě dřevěných palet a nábytku vyrábíme také nejrůznější dřevěné bedny, obaly a jiné dřevařské výrobky jako jsou například podlážky, víka, podklady a proklady pro spolehlivé zajištění zboží.. Postaráme se taktéž o rozvoz našich výrobků až k Vám domů.


Výroba dřevěných palet, dřevěných obalů, pilařský provoz, zpracování dřeva

Výroba dřevěných palet, dřevěných obalů, pilařský provoz, zpracování dřeva

Jestliže potřebujete vyrobit dřevěné palety a hledáte pilařský provoz, neváhejte a oslovte nás. Provádíme zpracování dřeva na rámové, pásové a prizmovací pile. Vyrábíme dřevěné palety CP1-CP9 pro chemický průmysl, dále palety standart, jednorázové i atypické palety a bedny o různých rozměrech. Provádíme sušení v komorové sušárně Mühlböck. Velkou výhodou je naše kamionová doprava. Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky či emailem. Těšíme se na spolupráci. Působíme po celé ČR, Rakousku i Německu. Pro více informací navštivte náš web.


Dřevěné palety pro skladování a přepravu zboží, europalety - výkup a prodej

Dřevěné palety pro skladování a přepravu zboží, europalety - výkup a prodej

Máte v domácnosti nebo na firmě přebytečné palety určené k likvidaci? A chcete je zpeněžit? Za výhodných podmínek je od Vás vykoupíme a peníze dostanete ihned v hotovosti. Navštivte naší firmu Jan Šuster, která vykupuje dřevěné palety a europalety nejen v okolí Bruntálu. Vykupujeme tyto palety: - dřevěné - europalety - prosté - standardní - atypické palety Dřevěné palety se dají využít nejen pro skladování a přepravu zboží, ale také pro výrobu originálního nábytku a nápaditých dekorací. Mimo výkupu se také zaměřujeme na výrobu i prodej palet a dřevařských výrobků: - dřevěné palety - europalety - podlážky - podklady a proklady - dřevěné transportní přepravní exportní obaly - bedny a boxy - dřevěné víka Ať už potřebujete vykoupit nebo prodat standardní palety či europalety, jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům.