Zabezpečenie leteniek v ústredí MZVEZ SR a pre vybrané účely na zastupiteľských úradoch v zahraničí

Zabezpečenie leteniek v ústredí MZVEZ SR a pre vybrané účely na zastupiteľských úradoch v zahraničí

Predmetom verejného obstarávania je komplexné poskytovanie služieb spojených so zabezpečovaním leteniek a s tým súvisiacich služieb v dohodnutej kvalite, rozsahu a cene podľa požiadaviek verejného obstarávateľa.
Veřejná zakázka vložena:
05.01.2022 07:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.02.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mzv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60400000-2
Letecké dopravné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


SMS mobilní jízdenka uhradí jízdné přímo z vašeho telefonu

SMS mobilní jízdenka uhradí jízdné přímo z vašeho telefonu

Již nemusíte nikde zdlouhavě shánět před vaší jízdou jízdenku. Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. vyhlásil konec papírovým jízdenkám. Stačí mít po ruce mobilní telefon s aktivovanou službou SMS Premium. Výhoda spočívá v tom, že jízdenku si každý může zakoupit kdekoli a kdykoli. A navíc na nákup jízdenky už nepotřebujete mít u sebe ani peníze. Cestující musí mít k dispozici SIM kartu některého z mobilních operátorů ČR (Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone, U:fon) a mobilní telefon s aktivními Premium SMS službami. Neváhejte a využijte moderní služby Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s.


Výhodný nákup jízdenek s aplikací HopOn pro mobilní zařízení Android a iPhone

Výhodný nákup jízdenek s aplikací HopOn pro mobilní zařízení Android a iPhone

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. zařadil mezi své inovace i naprostou novinku v nakupování jednotlivé jízdenky a časové jízdenky online. Aplikace HopOn umožňuje cestujícím kupovat jízdenky prostřednictvím chytrého telefonu i bez mobilních dat, přímou platbou z kreditní karty. Cestující obdrží daňový doklad splňující podmínky EET ke každé transakci emailem.  Jízdenky se vydávají po ověření platby (po cca 30 s), se začátkem platnosti 2 minuty po nákupu tak, aby byla vyloučena možnost nákupu v okamžiku kontroly revizorem. Systém a aplikace HopOn nemají přístup ke kreditním kartám zákazníků.


Levné autobusové jízdenky prodej - přímé autobusové spojení do Kodaně a do Švédska

Levné autobusové jízdenky prodej - přímé autobusové spojení do Kodaně a do Švédska

Jedná se o přímý spoj, který propojuje Českou republiku s těmito zeměmi: - Německo (jediná zastávka je v Berlíně) - Dánsko - Norsko - Finsko - Švédsko Na trase je několik stanic. Kompletní autobusový spoj včetně nástupního místa a cílové stanice je Brno-Praha-Berlín-Kodaň-Malmö-Göteborg-Jönköping-Linköping-Stockholm. Firma spolupracuje s několika dalšími lodními společnostmi, které mohou zajistit většinou nezbytný přesun po moři. Kombinace trajektu a autobusu je díky modernímu vybavení velice pohodlná. Jízdenky je možné zakoupit online prostřednictvím webových stránek, anebo na telefonním čísle 416 810 054. Společnost BOHEMIAN LINES, s.r.o. vám umožní cenově přijatelnou cestou poznat krásy skandinávských zemí.


MHD Hradec, SMS jízdenka Hradec, časová jízdenka Hradec

MHD Hradec, SMS jízdenka Hradec, časová jízdenka Hradec

Mobilní jízdenka. Nově nabízí Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s. možnost tzv. mobilní jízdenky. Nový způsob úhrady jízdného. Objednat mobilní jízdenku lze pomocí SMS nebo prozvoněním či zavoláním na učené číslo. Mobilní jízdenka je služba Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s. a je tedy možné používat ji ve všech prostředcích hromadné dopravy, které provozuje DPmHK, a.s. Mobilní jízdenka slouží jako alternativa k městské kartě a papírovým jízdenkám. MHD Hradec Králové - nabízí rovněž předprodej časových jízdenek.


Prodej jízdenek pro osobní vozidla na trajekty do Skandinávie Praha

Prodej jízdenek pro osobní vozidla na trajekty do Skandinávie Praha

Firma spolupracuje se třemi dalšími přepravními společnostmi: - Scanlines - Stena Line - Tallink Silja Tyto přepravní společnosti disponují moderními plavidly s určením přepravovat osobní vozy přes moře. Jsou jedny z největších na světě a jejich posláním je umožnit bezpečnou a spokojenou cestu přes moře. Firma nabízí všem cestovatelům jízdenky pro osobní vozy na trajekt do států Skandinávie. Jízdenky je možné získat dvojí cestou, a to buď online přímo ze stránek společnosti BOHEMIAN LINES, anebo je možné rezervovat jízdenky telefonicky na čísle 416 810 054. Platba je možná za pomocí online platební karty, anebo bankovním převodem.


Předprodej jízdenek -  levná autobusová doprava do zahraničí od BOHEMIAN LINES, s.r.o.

Předprodej jízdenek - levná autobusová doprava do zahraničí od BOHEMIAN LINES, s.r.o.

Cestovat můžete z Brna do Prahy, Berlína, Kodaně, Jönköpingu, Linköpingu, Stockholmu, Göteborgu a Malmö. Přes sedmnáct let dovážíme cestující do severských oblastí Švédska, Dánska, Finska a Norska. Zakoupit si také můžete jízdenky do Osla, Helsingorgu, Ljungby a dalších měst. Pokud cestujete osobním automobilem, zajistíme Vám jízdenku trajektem do Skandinávie. Naše autobusy jezdí přímou linkou do Kodaně a Švédska.