Poptávám přepravu traktoru z Finska

Poptávám přepravu traktoru z Finska

Poptávám přepravu menšího traktoru z Finska (44300, Konnevesi) do Česka (Ostrožská Nová Ves, 687 22).
Hmotnost: 1 800kg
Délka: 3 200 mm
Šířka: 1 950 mm
Výška: 1 900 mm
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2022 08:01

Platnost poptávky:
05.02.2022 06:40

Kontaktní osoba:
Pavel Hruboš

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 259 933

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přeprava potravin v ČR mrazírenskými návěsy, plachtovými návěsy

Přeprava potravin v ČR mrazírenskými návěsy, plachtovými návěsy

AUTOBETA s.r.o. je Váš partner pro mezinárodní i vnitrostátní dopravu. Máme pro své zákazníky k dispozici speciální dvou-teplotní chladírenské, mrazírenské návěsy pro přepravu potravin a také zajistíme přepravu veškerého zboží prostřednictvím plachtových návěsů. Nabízíme rychlost, spolehlivost a skvělé ceny. Autodopravu a přeprava v rámci České republiky i mezinárodní např. do Anglie, Slovenska a Rakouska: - mrazírenskými návěsy do 24 tun - plachtovými návěsy do 24 tun. Zákazníkovi jsme schopni v krátké době a včas dodat jeho zásilku.


Mezinárodní kamiónová doprava - CHERIS Trad s.r.o.

Mezinárodní kamiónová doprava - CHERIS Trad s.r.o.

Jsme česká firma, která má již téměř 30-tileté zkušenosti na poli mezinárodní kamiónové dopravy. Našimi nejčastějšími a nejoblíbenějšími cílovými destinacemi jsou Španělsko a Portugalsko. Zde máme dokonale zmapována města Madrid, Valencie, Zaragoza, Murcia a Lisabon. Do tohoto výčtu rádi doplníme i město, v němž se nachází váš dodavatel či odběratel. K přepravě zboží používáme výhradně vozy značky Volvo nepřekračující stáří 5-ti let, splňující emisní normu EURO 6 a vybavené monitorovacími systémy GPS a CCS Carnet. Tahače jsou doplněny návěsy značky Schwarzmüller, a to v chladírenské i plachtové verzi. Zajistit vám tedy můžeme přepravu kompletního sortimentu zboží, od živých zvířat až po zboží, které vyžaduje přesnou regulaci teploty, jako je například ovoce a zelenina. Za volant usedají zkušení a prověření řidiči.


Vnitrostátní silniční doprava logistika autodoprava Trutnov

Vnitrostátní silniční doprava logistika autodoprava Trutnov

Mezinárodní doprava, spedice: - mezinárodní silniční doprava - vnitrostátní silniční doprava - logistické služby - poradenství v oborech dopravy a logistiky. - autodoprava


Spolehlivá přepravní společnost Kouba Trans s.r.o. ze Středočeského kraje

Spolehlivá přepravní společnost Kouba Trans s.r.o. ze Středočeského kraje

Mezinárodní i vnitrostátní nákladní přepravní společnost, možnost skladování zboží a servisní služby automobilů, spolehlivý dodavatel přepravních služeb to je Kouba Trans, s.r.o. Jestliže máte zájem o nabídku přepravních služeb, využijte nás – dopravce Kouba Trans, s.r.o. Nabízíme přepravu v rámci celé České republiky, ale i celé Evropy. Máme rozsáhlý vozový park a nejspolehlivější služby na trhu. Snažíme se udržet nejlepší ceny, nejrychlejší dodací termíny a spolehlivou komunikaci se zákazníkem. Využít lze klasické přepravy, přepravy just in time nebo express dodání. Stačí poslat poptávku a my se budeme snažit ve všem vyhovět. Naše nabídka dále zahrnuje možnost využití skladovacích prostor, ale i autoservis. Přepravíme jakoukoliv zakázku, malou, velkoobjemovou nebo i potraviny. Napište našim dispečerům, kteří vám pošlou skvělou nabídku, kterou určitě využijete.


Komplexní logistické služby Brno, specializace na přepravu zboží po celém území Itálie, Evropa, ČR

Komplexní logistické služby Brno, specializace na přepravu zboží po celém území Itálie, Evropa, ČR

Představujeme Vám firmu JAPO - transport s.r.o. z Brna, která svoji činnost zaměřila na komplexní logistické služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Specializujeme se na přepravu zboží po celém území Itálie. Zajistíme také přepravu po celém území ČR i v rámci celé Evropy. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme skladování zboží s možností chlazení a velkou kapacitou paletových míst, kde nabízíme možnosti balení, třídění, štítkování až po vykládku kontejneru. Pokud Vás naše logistické služby a doprava zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vintrovna 395/25, Popůvky, Brno.


Silniční motorová doprava Blansko, mezinárodní nákladní doprava pro přepravu zásilek

Silniční motorová doprava Blansko, mezinárodní nákladní doprava pro přepravu zásilek

Naše firma Tempo Trans s.r.o. z okresu Blansko má bohaté zkušenosti se silniční motorovou dopravou. Již dlouhá léta nabízíme profesionální a kvalitní služby v oblasti silniční mezinárodní dopravy prostřednictvím standardních plachtových kamiónů. Silniční motorová doprava Blansko: - mezinárodní silniční nákladní doprava - vnitrostátní silniční nákladní doprava - přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR Potřebujete převážet nebezpečné náklady nebo zajistit dlouhodobou spolupráci kamionové dopravy? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Tempo Trans s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Knínice 184, okres Blansko.