Zabezpečenie upratovacích a čistiacich služieb pre VŠZP, a. s. – Bratislavský kraj

Zabezpečenie upratovacích a čistiacich služieb pre VŠZP, a. s. – Bratislavský kraj

Predmetom zákazky je zabezpečenie pravidelných a nepravidelných upratovacích a čistiacich služieb (ďalej aj ako služby) poskytovateľom pre objednávateľa v priestoroch objektov objednávateľa špecifikovaných v prílohe č. 1 Zoznam objektov objednávateľa dotknutej zmluvy, vrátane údržby a starostlivosti o exteriérové plochy prináležiace k týmto objektom počas 24 mesiacov, alebo do vyčerpania Celkovej ceny za plnenie predmetu zmluvy.
Podrobná špecifikácia zákazky je uvedená v Prílohe č. 2 Zmluva na poskytnutie upratovacích a čistiacich služieb (ďalej aj ako Príloha č. 2 alebo aj Zmluva) týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.01.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Miloslav Matonog

Zadavatel telefon:
+421 220 824 678

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vszp.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90910000-9
Upratovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tryskání, pískování – čištění cihel, kamene, betonu, železa nebo dřeva kdekoliv v terénu

Tryskání, pískování – čištění cihel, kamene, betonu, železa nebo dřeva kdekoliv v terénu

Sháníte firmu, která se zabývá čištěním různých povrchů metodou tryskání? Potřebujete důkladně odstranit staré nánosy špíny ze zdí, fasád nebo sklepů? Kontaktujte společnost Pavel Řezníček, která za pomocí tryskání dodá všem povrchům punc čistoty. Díky moderní tryskací mobilní jednotce jsme schopni očistit jakékoliv povrchy kdekoliv v terénu. Používáme různé druhy abraziv, které sjednotí, očistí a zdrsní různé plochy a materiály – cihly, dřevo, kámen, beton, železo, ale také fasády, sklepy nebo venkovní zdi. Mobilní pískování provádíme na různých místech v rámci celé ČR, zejména působíme v Olomouci, Prostějově, Ostravě, Brně, Jeseníku a Zlíně.


Úklidové služby Praha, pravidelné a generální úklidy v domácnosti, úklidy po stavebních pracích

Úklidové služby Praha, pravidelné a generální úklidy v domácnosti, úklidy po stavebních pracích

Představujeme Vám firmu W.WOLF CO., spol. s r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní úklidové služby. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme pravidelným, generálním, jednorázovým úklidům a úklidům po stavbách. Úklidové služby Praha: - hotely - administrativní budovy - obchodní centra - komerční objekty - průmyslové haly - nemocnice Pokud Vás naše úklidové služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pod Višnovkou 1662/23, Praha.


Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Spravujete komunikace v hlavním městě a jeho městských částech? Potřebujete zajistit čištění ulic po zimě či v létě pro snížení prašnosti? V tom případě využijte služeb naší společnosti Agentura Hřivna Barrandov. Jsme profesionálové v mytí a čištění cest, ulic, prostranství, náměstí i parkovišť. K těmto pracím využíváme kvalitní a moderní techniku. Naše služby můžete využívat pravidelně v sezonních intervalech, ale i nárazově dle potřeb při znečištění komunikací u výjezdu ze staveb či polí. Mimo čištění provádíme také kropení zpevněných ploch pro snížení teploty v horkých dnech. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Údržbové práce v oblasti čistějšího prostředí realizuje především v Praze, ale i v jeho okolí.


Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Potřebujete vyčistit Váš chodník, cestu nebo jiné menší zpevněné plochy? Pak se obraťte na opavskou společnost U-SERVIS, která nabízí kvalitní strojní zametání. Podle Vašich potřeb a díky našemu zametacímu stroji Vám můžeme nabídnout následující služby, jako je klasické zametání chodníků, komunikací a výrobních hal, odstranění trávy kolem obrubníků a budov. V rámci komplexnosti služeb můžete využít také úklid společných prostor domu, venkovních prostor a základní údržbu zeleně.


Technická správa budov, nemovitostí - úklid, údržba, ostraha objektu

Technická správa budov, nemovitostí - úklid, údržba, ostraha objektu

Pokud jste vlastníkem firmy, průmyslové či administrativní budovy, starosti o bezchybný chod objektu je vhodné přenechat firmě, která vyřeší celkově technickou správu budov, nemovitostí. Společnost BAVA servis obstará v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj pro majitele nemovitostí kompletní servis, jehož součástí je údržba, úklid budovy i ostraha objektu. Zajistíme bezchybný chod objektu, tím že zajistíme pravidelnou údržbu veškerých zařízení, revizní činnost i havarijní služby. Úklid zajišťujeme v interiéru i exteriéru. Poskytujeme i DDD služby - likvidace hlodavců, hmyzu a mikroorganizmů. Ve střežených objektech zabezpečíme formou fyzické ostrahy stálý dohled. Včas se dá zabránit případných haváriím a Váš objekt je chráněn i proti vstupu nepovolaných osob.


Odstranění graffiti, starých nátěrů a barev z omítek, zdiva – mobilní pískování

Odstranění graffiti, starých nátěrů a barev z omítek, zdiva – mobilní pískování

Potřebujete odstranit graffiti z omítky domu? Hledáte firmu, která odstraňuje zbytky starých barev a nátěrů ze zdí, betonu nebo kamene? Obraťte se na firmu Pavel Řezníček – mobilní tryskání a pískování. Zajistíme odstranění graffiti i starých barev a nátěrů z různých povrchů. Graffiti a nánosy barev a nátěrů odstraňujeme za pomocí mobilní tryskací jednotky. Nežádoucí barvy a nátěry odstraníme ze zdí, omítek, kamene, betonu, dřeva, železa i pískovce. Pískování provádíme v okolí Olomouce, Prostějova, ale i Ostravy, Zlína, Brna nebo v případě potřeby kdekoliv v České republice.