Hledáme ke koupi strojírenskou firmu

Hledáme ke koupi strojírenskou firmu

Naše firma má zájem o menší strojírenskou firmu, S.r.o. resp. A.s. jednoho majitele, který uvažuje vzhledem k současné ekonomické situaci s ukončením podnikání. Jedná se nám o oplocený areál se 2 menšími halami, jednou výrobní, jednou skladovací, součástí jedné haly by měla být administrativní část se sociálním zázemím. Skladovací hala může být doplněná skladovacím prostranstvím. Celý areál oplocený, se vjezdem pro nákladní vozidla příp. kamiony. Preferujeme umístění areálu poblíž silničního tahu Brno - Třebíč, . ve městech na př. Rosice, Ivančice, Zastávka, Náměšť n.Oslavou apod. Spěchá.
Poptávka byla vložena dne:
24.03.2009 09:03

Platnost poptávky:
24.04.2009 08:36

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeněk Horák

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 160 164

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ohýbání plechu v různých tloušťkách, ohraňovací lis, cnc stroje, ohýbačka

Ohýbání plechu v různých tloušťkách, ohraňovací lis, cnc stroje, ohýbačka

Ohýbání plechů zajišťujeme našimi vlastními stroji, konkrétně 6 ohraňovacími lisy a ohýbačkou plechu. - Ohraňovací lis ADS 40/320 pro ohýbání plechu - CNC stroj Schroder MPB pro ohýbání plechu - CNC ohraňovací stroje pro ohýbání plechu Zajistíme Vám ohýbání plechu různé tloušťky od 0,5 až 12 mm v délce do 4 metrů. V případě, že budete mít jiné přání, jsme schopni se přizpůsobit. Ozvěte se nám, rádi Vám se vším pomůžeme.


Strojírenská výroba - tvarové výpalky z kovů, těžké svařence

Strojírenská výroba - tvarové výpalky z kovů, těžké svařence

Strojírenská firma VOP CZ, s.p. se sídlem v Novém Jičíně dosahuje vysoké kvality díky technologickému vybavení a bohatým zkušenostem zaměstnanců. Díky svému strojnímu vybavení jsme schopni nabídnout spolupráci v mnoha odvětvích strojírenské výroby. Máme mnohaleté zkušenosti v armádních zakázkách, pracujeme s moderními technologiemi. Vyrábíme tvarové výpalky velkých rozměrů - ocelové, nerezové, hliníkové výpalky z tenkých plechů, výpalky z tlustých ocelových plechů. Pokud dodáte vlastní výkresovou dokumentaci, vyrobíme výpalky z profilů dle Vašich požadavků, dále také těžké svařence z masivních plechových dílů, podvozky stavebních nebo silničních strojů, nebo lehké svařence - nádrže, lžíce, lopaty, ramena výložníků a teleskopická ramena pro stavební a silniční stroje. Realizujeme zakázky po celé České republice.


Výroba kovových forem pro voskové modely dle Vašich požadavků

Výroba kovových forem pro voskové modely dle Vašich požadavků

Produkcí firmy USOB s.r.o., Brno jsou kvalitní kovové formy pro všechna odvětví průmyslu. Specializujeme se na výrobu forem pro voskové modely dle Vašich požadavků. Výroba forem: - formy pro všechna odvětví průmyslu - kovové formy, výroba forem pro voskové modely - zajistíme zpracování konstrukčního návrhu a výrobu kompletní formy - na základě dodané výkresové dokumentace nebo vzorku vytvoříme 3D model dílů i formy - pro a konstrukci forem používáme konstrukční software CAD SolidWorks + CAM HSM Works - zadání výroby je možné i vlastním 3D modelem Dále se zabýváme výrobou odlitků z běžné, speciální i nerezové oceli, z šedé tvárné a temperované litiny a také ze všech slitin hliníku a neželezných kovů.


Tepelné zpracování kovů, cementování, cementace oceli

Tepelné zpracování kovů, cementování, cementace oceli

Profesionály na cementování oceli? Firma Q.I.P. s.r.o. Brno provádí se cementace ocele na souboru víceúčelových komorových pecí IPSEN s rozměrem vsázky 400 x 600 x 900 mm, s plně programovatelným automatickým režimem činnosti a regulací uhlíkového potenciálu atmosféry pomocí kyslíkové sondy. Vhodné pro náročnou, malosériovou i velkosériovou výrobu. Kalení a zušlechťování s ochlazováním v oleji. Popouštění - nízko a vysokoteplotní. Žíhání - rekrystalizační, na snížení vnitřního pnutí, na měkko, normalizační. Zpracování v řízené ochranné atmosféře v šachtových pecích. Dále cementace: Kalení a zušlechťování s ochlazováním v oleji. Popouštění - nízko a vysokoteplotní. Žíhání - rekrystalizační, na snížení vnitřního pnutí, na měkko, normalizační. Provádí se na souboru šachtových pecí s rozměrem vsázky průměr 700 mm x 2000 mm (max. 900 kg/vs.) s kalení do oleje. Vhodné zvláště pro dlouhé rotační součásti, kusovou i sériovou výrobu.


Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Obráběcí práce, kovoobráběčství - elektroerozivní obrábění, soustružení, frézování

Firma KOVOBA, s.r.o. podniká v oboru strojírenství, kovoobráběčství. Obráběcí práce zahrnují elektroerozivní obrábění, soustružení a frézování i práce na horizontálních vrtačkách. Zakázková výroba: - strojních, zámečnických dílů - ozubených kol - rotačních dílců - svařovaných konstrukcí - ventilátorů pro lakovací kabiny. Obráběcí práce: - elektroerozivní obrábění - soustružení, frézování - práce na horizontálních vyvrtávačkách - rovinné i kulaté broušení. Zhotovíme zakázky dle požadavků zákazníka a dbáme na přesné dodržení smluvených termínů.


Obráběcí centrum, strojní vybavení, 3D měřící stroj

Obráběcí centrum, strojní vybavení, 3D měřící stroj

K dispozici máme tato strojní vybavení: - pěti osé obráběcí centrum - 3D měřící stroj - horizontální vyvrtávačky - pálící automaty - soustruhy - karusel - dvoustojanová hoblovka - hydraulický ohraňovací lis - tryskání - box pro nanášení práškové barvy - vypalovací pec. Veškeré procesy týkající se našeho výrobního programu, řídí tým kvalifikovaných pracovníků a proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv požadavkem.