Školní projekt - Mléko do škol

Školní projekt - Mléko do škol

Předmětem veřejné zakázky je dodávka zboží v rámci plnění doprovodného vzdělávacího opatření v části Školního projektu - Mléko do škol, realizovaný dle nařízení vlády č. 74/2017 Sb, v platném znění. Na základě uzavřené kupní smlouvy bude dodavatel zabezpečovat doprovodná vzdělávací opatření, v rozsahu dle podrobné specifikace stanovené v této zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
OVOCENTRUM V+V s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Vsetín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.02.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 720 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
OVOCENTRUM V+V s.r.o.

Zadavatel IČ:
25866192

Zadavatel ulice:
Palackého 243/0

Zadavatel PSČ:
757 01

Zadavatel obec:
Valašské Meziříčí

Kontaktní osoba:
JUDr. Lucie Rapantová

Zadavatel telefon:
+420 602 284 972


Zadavatel web:
http://www.ovocentrum.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15842400-6
Ovoce, ořechy nebo ovocné kůry a slupky konzervované cukrem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zásobování restaurací a jídelen – dodávka potravin pro gastronomická zařízení

Zásobování restaurací a jídelen – dodávka potravin pro gastronomická zařízení

Restaurace, hotely, penziony, školní nebo nemocniční jídelny? Pro všechny tyto instituce, dodáváme kvalitní potraviny a suroviny – S.V.G. spol. s.r.o. – nejkvalitnější jídlo do vašich kuchyní. Náš velkoobchod s kvalitními potravinami dnes a denně zásobuje všechny typy stravovacích zařízení po celé České republice. Našim odběratelům zavážíme jejich kuchyně těmi nejlepšími surovinami na trhu. V nabídce máme čerstvé i mražené maso, sýry, pečivo, zeleninu a ovoce, ale i netradiční zahraniční produkty. Mimo jiné, také distribuujeme nepotravinové zboží pro kuchyňské zařízení, jako např. nádobí, obaly, krabičky a úklidové prostředky. Aktuální ceníky a přehled celé nabídky produktů naleznete na webových stránkách. V případě zájmu o zásobování kontaktujte našeho obchodního zástupce a vykročíme společně k vzájemné spolupráci.


Vynikající čerstvé kravské mléko z mlékomatu - prodej každý den

Vynikající čerstvé kravské mléko z mlékomatu - prodej každý den

Chcete si vychutnat mléko s jedinečnou chutí? Vyzkoušejte naše čerstvé mléko s vyšším obsahem mléčného tuku z mlékomatů , které jsme pro Vás připravili. Po přefiltrování a zchlazení, díky kterému nemusí mléko dále procházet dalšími technologickými úpravami, je mléko rozváženo do jednotlivých mlékomatů. V samotném mlékomatu je mléko udržováno při teplotě 4 stupňů. Neváhejte a vychutnejte si vynikající chuť čerstvého mléka, zapomeňte na mléko z obchodů, které se liší nejen svou chutí a vůní, ale i svým složením!


Mléčné výrobky z Vysočiny – sýry, jogurty, tvaroh a další

Mléčné výrobky z Vysočiny – sýry, jogurty, tvaroh a další

Preferujete regionální výrobky? Chcete si pochutnat na kvalitních mléčných výrobcích z Vysočiny? Navštivte prodejnu Zelená zahrada ve Znojmě, kde si vyberete ze širokého sortimentu čerstvých mléčných výrobků regionální produkce. Máme pro Vás připravený široký sortiment mléčných výrobků: - měkké a tvrdé sýry - jogurty - tvaroh, zakysaná smetana - pomazánková másla - sýrové speciality - korbačíky, parenice, oštiepky


Mléčné výrobky pro labužníky z Moravy – rodinná Farma Zdeňka v Hustopečích nad Bečvou

Mléčné výrobky pro labužníky z Moravy – rodinná Farma Zdeňka v Hustopečích nad Bečvou

Farmaření se stalo smyslem života celé naší rodiny. Věříme, že láska, kterou vkládáme do jednotlivých činností, od rostlinné výroby, přes chov hovězího dobytka, až po mlékárnu, se nám vrací zpět na konci tohoto výrobního řetězce v podobě výtečných mléčných produktů. Již v roce 2010 jsme se rozhodli se o tyto labužnické zážitky podělit také s vámi. Zahájili jsme výrobu a prodej másla, podmáslí, polotvrdých a čerstvých sýrů, delikatesních sýrů Halloumi, nakládaných sýrů, tvarohů, jogurtů, zákysů a sýrových a tvarohových pomazánek. Každou produktovou řadu vyrábíme v několika chuťových variantách. Celý sortiment si můžete zakoupit přímo v prodejně na naší farmě nebo se podívat na naše webové stránky, kde jsou vyjmenováni naši odběratelé, kteří již pokrývají velkou část Moravy. Pokud i vy vlastníte obchůdek s potravinami a chcete své nahodilé zákazníky přeměnit na věrné, nabídněte jim naše mléčné výrobky, jejich vynikající chuť vám v tom pomůže.


Čerstvý a chutný Moravský sýr plný vitamínů - poctivá výroba z kvalitního mléka od vlastních krav

Čerstvý a chutný Moravský sýr plný vitamínů - poctivá výroba z kvalitního mléka od vlastních krav

Nově vzniklá sýrárna v Kostelci na Hané vyrábí Moravský výběrový sýr z čerstvého plnotučného mléka typu Gouda. Sýr dodáváme v blocích, krájený nebo plátkovaný. Vyzkoušet také můžete naše chutné sýrové nitě. Vše je vyrobeno z kvalitního čerstvého mléka od našich vlastních krav. Při výrobě sýru jsou zachovány všechny potřebné živiny, proto je plný vitamínů. Sýrárna ROLS - to je poctivá výroba sýru !


Farma Tompeli, výroba mléčných výrobků z kravského mléka Železný Brod, jogurty, tvarohy, sýry

Farma Tompeli, výroba mléčných výrobků z kravského mléka Železný Brod, jogurty, tvarohy, sýry

Představujeme Vám Farmu Tompeli ze Železného Brodu, která se zaměřuje díky zpracování mléka ve vlastní mlékárně na výrobu čerstvých mléčných výrobků. Máte rádi sýry, jogurty, tvarohy, mléko nebo smetanu? Chcete si pochutnat na čerstvých mléčných výrobcích? Naše farma Tompeli dodává výrobky na různá prodejní místa, více na našich stránkách. Naše produkty: - mléčné výrobky z kravského mléka - surové mléko - jogurt - pařený sýr - čerstvé bílé sýry balkánského typu - polotvrdý sýr - tvaroh - smetana - kefír - sýrový mls - sýr cihlovka