Poptávám rekonstrukci střechy

Poptávám rekonstrukci střechy

Poptávám rekonstrukci střechy.Sedlová, plocha asi 220 m2.
Poptávka byla vložena dne:
04.01.2022 08:55

Platnost poptávky:
04.02.2022 08:40

Kontaktní osoba:
zbigniew konewka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 359 186

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba střech pro novostavby, rekonstrukce střech

Výstavba střech pro novostavby, rekonstrukce střech

Šikovný dodavatel střešních prací z Olomouckého kraje nemůže být nikdo jiný než společnost Michal Kotraš ze Šumperka, pokud stále váháte, kterou firmu zvolit pro výstavbu vaší střechy nebo rekonstrukci střechy stávající, zvolte si nás. Naše služby zahrnují kompletní realizaci střech. Provádíme realizaci pro nové rodinné domy, ale také rekonstrukce původních střešních krytin. V naší nabídce jsou práce pokryvačské, klempířské i tesařské. Vše od krovů, přes krytinu, až po okapy od jedné firmy. Nemusíte mít další starosti, vše zajistíme my. Také vám vyrobíme pergolu, altánek nebo menší práce, což mohou být podlahy, různá oblažení. Kontaktujte nás s vaší představou a my se pokusíme ji vyplnit. Hledejte nás v Bludově, na adrese K Zámečku 190. Čekáme na vaši poptávku a těšíme se na budoucí spolupráci.


Střešní práce – klempířské, pokryvačské a tesařské služby

Střešní práce – klempířské, pokryvačské a tesařské služby

Střechy Královský, společnost z Netolic nedaleko Českých Budějovic, nabízí výstavby a rekonstrukce střech. Potřebujete-li novou střechu, nebo renovaci stávající, jsme tu pro vás. Nabídka prací zahrnuje realizace střech pro novostavby, rekonstrukce stávajících střech rodinných domů nebo průmyslových objektů. Vyměňujeme a renovujeme staré krovy, instalujeme okapy. Dále vám postavíme pergoly, altány či jakékoliv dřevěné konstrukce dle přání. Přijďte s poptávkou a my vám co nejrychleji vypracujeme cenovou nabídkou s přívětivou cenou a rychlým dodacím termínem. Naše kvality jsou odrazem dlouholetými zkušenosti a působením na trhu. Pokud máte zájem o vzájemnou spolupráci, kontaktujte nás na telefonní čísle nebo e-mailu. Najdete nás v Netolicích, na Václavské 124.


Střechy Ondráček, tesařské práce Brno, montáže střech a krovů, dřevostavby, sádrokartony

Střechy Ondráček, tesařské práce Brno, montáže střech a krovů, dřevostavby, sádrokartony

Představujeme Vám firmu Střechy Ondráček z Brna, která svoji činnost zaměřila na střechy a krovy, dřevostavby, dětská hřiště, interiéry, podlahy, sádrokartony a klempířské práce. Střechy Ondráček, naše služby Brno: - tesařské práce - pokrývačské práce - klempířské práce - sádrokartonářské práce - podlahářské práce Pokud Vás naše montáže střech a krovů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jundrov 465 E, Brno.


Realizace nových střech a rekonstrukce stávajících střech Náchod

Realizace nových střech a rekonstrukce stávajících střech Náchod

Představujeme Vám firmu IQ KONSTRUKT s.r.o. z Náchoda, která svoji činnost zaměřila na projekci a výrobu dřevěných konstrukcí včetně realizací nových střech. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme kompletní rekonstrukci střech stávajících. V létě roku 2012 společnost zakoupila CNC obráběcí linku na opracování dřevěných hranolů TECHNO PF. Díky kvalitním tesařským, pokrývačským, klempířským pracem a špičkovým technologiím realizujeme dřevěné stavby té nejvyšší kvality. Pokud Vás naše realizace střech zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čáslavky 11, Dolany, Náchod.


Ploché, pultové, sedlové střešní opláštění montovaných hal

Ploché, pultové, sedlové střešní opláštění montovaných hal

Potřebujete zastřešit montovanou halu? Sháníte firmu, která provádí střešní opláštění ocelových montovaných hal? Kontaktujte společnost Opravny Telč, a.s. Zajistíme střešní opláštění hal včetně okapových systémů a dalších doplňků. V závislosti na charakteru haly Vám pomůžeme s výběrem vhodného typu střešního opláštění. Montujeme střešní opláštění ploché, pultové nebo sedlové. Střešní opláštění opatříme i doplňky, jako jsou okapové systémy, solární panely, hromosvody a světlíky. Střešní opláštění je vyrobeno ze sendvičových panelů, které splňují veškeré požadavky týkající se požární bezpečnosti i ochrany proti násilnému vniknutí.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce všeho druhu - dodávka střech na klíč

Pokrývačské, klempířské a tesařské práce všeho druhu - dodávka střech na klíč

Hledáte-li profesionála na střešní konstrukce, pak je to firma KARPEN PLUS s.r.o., působící v okolí Znojma, Hodonína, ale i Břeclavi. S mnohaletými zkušenostmi v oboru vyrábíme střešní příhradové vazníky, ale také poskytujeme nespočet služeb související s realizací nové či rekonstrukce staré střechy. Postaráme se o veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce tam, kde zrovna potřebujete. Může jít o rodinné domy, obytné budovy či průmyslové haly. V případě zájmu si nechte u nás zpracovat konkrétní cenovou kalkulaci. Neváhejte, protože my děláme krovy opravdu poctivě.