Dobudovanie chodníkov v obci Boťany

Dobudovanie chodníkov v obci Boťany

Predmetom zákazky je dobudovanie chodníkov v obci Boťany. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 10:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Boťany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Boťany

Zadavatel IČ:
00331350

Kontaktní osoba:
Tünde Bodnár Szabó

Zadavatel telefon:
+421 566 350 116

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233161-5
Stavebné práce na stavbe chodníkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní a výkopové práce Ostrava, úpravy terénu, kopání výkopů pro základy, bourací práce, svahování

Zemní a výkopové práce Ostrava, úpravy terénu, kopání výkopů pro základy, bourací práce, svahování

Představujeme Vám firmu KROSMA stav s.r.o. z Ostravy, která svoji činnost zaměřila na kompletní výkopové a zemní práce. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme bouracím pracem a zimní údržbě silnic. Služby firmy KROSMA stav s.r.o. Ostrava: - zemní práce - výkopové práce - terénní úpravy - bourací práce - zimní údržba silnic. Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Poděbradova 1442/109, Ostrava.


Zemní a výkopové práce Vyškov, kopání základů, terénní práce, hloubení výkopů, rovnání svahů

Zemní a výkopové práce Vyškov, kopání základů, terénní práce, hloubení výkopů, rovnání svahů

Představujeme Vám firmu Ladislav Janás z okresu Vyškov, která svoji činnost zaměřila na kompletní zemní a výkopové práce. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme přípravným pracem pro stavby, provádíme rovnání svahů, kopání základů, výkopy pro inženýrské sítě a další. Doprava dohodou, 1hod. 600-750kč. Zemní a výkopové práce Vyškov: - kopání základů - hloubení výkopů - výkopové práce pro inženýrské sítě - svahování a úprava terénu Pokud Vás zemní a výkopové práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pístovice 201, Račice, Vyškov.


Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Snažíte se najít kvalitní firmu, která by se postarala o rekonstrukci plynovodů? Ostravská společnost Glumbík s.r.o. je specialistou na opravy, rekonstrukce, montáž i výstavbu plynovodů. Své zakázky realizuje především v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jsme Vám k dispozici kdekoli v České republice i na Slovensku. Kvalitní a hlavně rychlé služby: - montáž, rekonstrukce, oprava, dodávka plynovodů i ropovodů - montáž trasových uzávěrů - svařování a izolování potrubí - demontáž potrubí - zemní práce a práce s jeřábem. Máme k dispozici zkušené a vyškolené pracovníky, výborné technické vybavení a bohaté zkušenosti. Tím vším se řadíme mezi špičky v oboru. Dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků, aby byli maximálně spokojeni, proto neváhejte a obraťte se na nás!


Nabídka obkladačských prací pro Prahu a okolí – Milan Hansík

Nabídka obkladačských prací pro Prahu a okolí – Milan Hansík

Hledáte spolehlivého a vstřícného dodavatele obkladačských a montážních prací? Chcete se spolehnout na zkušeného a prověřeného obkladače? Nevíte si rady a potřebujete konzultaci s odborníky? Obracejte se na nás, rádi Vám splníme Vaše přání. Naše firma se věnuje zejména obkladačským a ukončovacím pracím, nabízíme obložení interiérů i exteriérů. Koupelny, kuchyně, terasy či balkóny? Pro nás žádný problém! Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a naše práce je precizní, rychlá a cenově dostupná. Cizí nám nejsou ani skleněné či keramické mozaiky, stěrkové hydroizolace či systémy stavební chemie. Nezalekneme se žádné výzvy. Neváhejte se o tom přesvědčit sami a kontaktujte nás ať už skrze naše webové stránky www.obkladyhansik.cz, anebo na telefonním čísle 603 578 657. Naše služby nabízíme v Praze a blízkém okolí. Těšíme se na naši budoucí spolupráci!


Stavební specializované práce Praha, stavby rodinných domů, opravy dlažeb, cest, sanace staveb

Stavební specializované práce Praha, stavby rodinných domů, opravy dlažeb, cest, sanace staveb

Představujeme Vám firmu MLU STAVBY s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební činnost. Stavební specializované práce provádíme jak v Praze, tak v celém Středočeském kraji. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme výstavbě rodinných domů, pokládce zámkové dlažby, opravám a rekonstrukcím dlažeb, cest, chodníků a obrubníků, izolacím a sanacím staveb, zemním a výkopovým pracem. Pokud Vás stavební specializované práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mezi školami 2471, Praha.


Nepravidelné dlažby z přírodního kamene vytvoří na Vaší zahradě stylovou cestičku či chodník

Nepravidelné dlažby z přírodního kamene vytvoří na Vaší zahradě stylovou cestičku či chodník

Máte kolem domu zahradu a rádi by jste si udělali hezký chodníček? Představujete si něco zajímavého a stylového? Preferujete přírodní kameny? Co takhle vyzkoušet chodník či posezení z nepravidelných přírodních kamenů? Navštivte firmu ABC service ve Frýdku-Místku či jejich eshop a vyberte si správný typ kamene, který se bude hodit k Vašemu domu. Neformátovaná dlažba z přírodního kamene je vhodná především pro stavbu chodníčků, cestiček na zahradě či na terasy a posezení. Díky nepravidelným tvarům dlažeb je konečný výsledek hravý a zajímavý. Vybírat můžete z různých materiálů a dle barev tak, aby se cestička hodila k Vašemu domu. Dlažby – materiály a barvy: - vápenec alpský – vhodný na terasy i chodníky - břidlice – šlapáky černá, zelená - pískovec žlutošedý - rula – béžová, zlatá, zelená, stříbrná - andezit – velmi odolný kámen - kvartzit - růžový, žlutý, stříbrný - dlažba porfyr Všechny dlažby jsou většinou skladem, případně objednáme v co možná nejkratším termínu.