Znižovanie energetickej náročnosti výroby spoločnosti POLYFORM

Znižovanie energetickej náročnosti výroby spoločnosti POLYFORM

1. Oredmetom zákazky je dodanie fotovoltaického zariadenia a kompresoru a poskytnutie s tým súvisiacich služieb a prác (ďalej len predmet zákazky).

2. Predmet zákazky je rozdelený dve samostatné časti:
2.1 Časť I: Fotovoltaické zariadenie na výrobu elektriny pre vlastnú spotrebu
2.2 Časť II: Kompresor na výrobu technologického vzduchu

3. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí Časť B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov jej prílohy.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 14:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
POLYFORM, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.01.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
POLYFORM, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Lucia Štrbová

Zadavatel telefon:
+421 910 813 539

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://polyform.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31712331-9
Fotovoltické články

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oprava hydromotoru, hydraulického čerpadla a výměna - repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo

Oprava hydromotoru, hydraulického čerpadla a výměna - repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo

Při poškození hydromotoru či hydraulického čerpadla se můžete v regionu Zlín obrátit na firmu GLADIATOOLS s.r.o. Slušovice. Řešením je oprava na zakázku či výměna poškozeného zařízení za repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo. Oprava na zakázku: - zubových čerpadel a hydromotorů - pístových axiálních čerpadel a hydromotorů - pístových radiálních čerpadel a hydromotorů - lamelových čerpadel, hydromotorů - hydromotorů - orbitový pohon. Ceny za opravy se budou lišit, záleží na míře poškození. Některé typy čerpadel a hydromotorů máme dostupné a lze tedy opravu řešit výměnným způsobem - pokud nám dodáte poškozené zařízení, získáte ihned repasované. Repasovaný hydromotor i repasované čerpadlo má stejné vlastnosti jako nové zařízení, je tedy spolehlivý a má dlouhou životnost.


Pístové kompresory ABAC Česká Třebová, kompresory pro řemeslníky a domácí kutily

Pístové kompresory ABAC Česká Třebová, kompresory pro řemeslníky a domácí kutily

Představujeme Vám firmu Techair, spol. s r.o. z České Třebové, která svoji činnost zaměřila na odborné poradenství v oblasti stlačeného vzduchu, prodej kompresorů ABAC, montáž a servis. Máte malou dílnu či provozujete autoservis a pneuservis? Pak naše firma Techair, spol. s r.o. z České Třebové provádí montáž, servis, odborné poradenství a rozvody kompresorů. Nabízíme také prodej kompresorů od výrobce ABAC. Kompresory ABAC z řady Line disponují snadnou instalací a údržbou díky servisním videím dostupným přes aplikaci AIRTUBE po načtení QR-kódu z tlakové nádoby. Na kompresory poskytujeme standardní záruční dobu 2 roky. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Tepelná čerpadla Kolín, levný a účinný způsob vytápění, tepelná čerpadla vzduch-voda, dotace

Tepelná čerpadla Kolín, levný a účinný způsob vytápění, tepelná čerpadla vzduch-voda, dotace

Představujeme Vám firmu LK Heating s.r.o. z Kolína, která svoji činnost zaměřila na levné a účinné vytápění pomocí tepelných čerpadel vzduch-voda. Tepelná čerpadla realizujeme po celé České republice. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme projektování, montáži včetně servisu tepelných čerpadel vzduch-voda. Připravíme za vás také podklady k získání dotací. Pokud Vás naše tepelná čerpadla zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Dolní 538, Kolín.


Výroba čerpadel Brno, dodávky vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel

Výroba čerpadel Brno, dodávky vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel

Představujeme Vám firmu Tapflo s.r.o. z Brna, která svoji činnost zaměřila na vývoj a výrobu komprimovaných vzduchem poháněných membránových čerpadel a odstředivých čerpadel pro průmyslové aplikace. Působíme po celé České republice. Naše firma Tapflo s.r.o. zajišťuje výrobu přibližně 50 různých modelů pro všechny potřeby. Velkou předností čerpadel je zajištění plynulého průtoku médií. Nabízíme komplexní řešení pro chemický a petrochemický průmysl, potravinářství, papírenství, kosmetiku, úpravy vody, čistírny odpadních vod a hygienické aplikace. Výroba čerpadel Brno: - vzduchomembránová čerpadla - odstředivá čerpadla - hadicová čerpadla - vřetenová čerpadla - čerpadla s vřeteními písty - zubová čerpadla - čerpadla s flexibilním rotorem - dávkovací čerpadla - skidy. Pokud Vás výroba čerpadel zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kulkova 4045/8, Brno.


Opravy a montáže čerpadel a příslušenství

Opravy a montáže čerpadel a příslušenství

Naše firma ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. zajišťuje opravy a montáže čerpadel a příslušenství. Servisní služby poskytujeme na všechny značky běžně používané v Evropě. Montážní práce zajišťujeme kompletně od návrhu, přes dodání materiálu, montáž, až po spuštění do provozu. Naše poskytované služby vykonávají odborní servisní a montážní technici. Opravy čerpadel poskytujeme záruční servis těchto značek: WILO, GRUNDFOS, CALPEDA, KSB, EBARA, ABS, SPERONI, HCP, BRINKMANN, IMP, SIGMA, ZEHNDER, FRANKLIN ELECTRIC, ZENIT, JOVAL, EMU, AQUACUP, MARINA Montážní práce - vše v oblasti čerpací techniky, vývěv, čistíren odpadních vod, vodovodů a kanalizací - dodáme a realizujeme řídící systémy vodního hospodářství včetně měření a regulace MaR


Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Poškozený hydromotor nebo čerpadlo lze opravit na zakázku, nebo zvolit rychlé řešení, kdy odevzdáte vadné zařízení a výměnným způsobem získáte repasované. Zákazníci z regionu Zlín, Vsetín se mohou obrátit na firmu Petr Petruželka - GLADIATOOLS, s.r.o. Slušovice, která poskytuje servis hydraulických čerpadel a hydromotorů. Jsme schopni výměnu za repasované kusy realizovat nejen osobně,ale i pomocí zásilkové služby. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky - tel.:731119569. Opravujeme čerpadla a hydromotory tuzemské i zahraniční výroby. Tuzemské značky: - Jihostroj Velešín, Tos Rakovník ,Tos Vrchlabí, ZTS Dubnica. Zahraniční značky: - Orsta, Char-Lynn, Vickers, Sauer - Danfoss, Rexroth, Linde, VOAC, Volvo, Hydrocar, Parker, Sunfab, Voith, Eckerle, Caproni, Casappa.