Modernizácia zdroja tepla s využitím OZE ZŠ Zemianska Olča

Modernizácia zdroja tepla s využitím OZE ZŠ Zemianska Olča

Predmetom zákazky je zrušenie centrálnej kotolne a návrh novej kotolne pre každý objekt zvlášť v areáli Základnej školy v Zemianskej Olči a modernizácia zdroja tepla s využitím obnoviteľných zdrojov energie tepelným
čerpadlom vzduch-voda.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 13:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Zemianska Olča

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Zemianska Olča

Zadavatel IČ:
00306720

Kontaktní osoba:
Ivan Válek

Zadavatel telefon:
+421 357 796 108

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45331000-6
Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Solární panely pro ohřev vody - montáž, výhodné dotace pro rodinné a bytové domy

Solární panely pro ohřev vody - montáž, výhodné dotace pro rodinné a bytové domy

Chcete využívat alternativní zdroje energie? Jsme společnost VacuSol, spol. s r.o. z Dolní Rožínky a vyrábíme solární panely pro ohřev vody, které Vám ušetří až 75% celkových nákladů na energie. Působíme v okolí Brna a Vysočiny, vše Vám dodáme a odborně namontujeme. Nechte si u nás sestavit solární panely na míru a využijte možnost čerpání výhodné dotace pro rodinné domy z programu Nová Zelená úsporám, Kotlíkové dotace nebo Integrovaného regionálního operačního programu, který je určený zejména pro bytové výstavby. Nevíte si rady se správným postupem? Pomůžeme Vám se získáních dotačních prostředků a zpracováním dokumentace dle stanovených podmínek.


Topenářské práce, topenáři – návrhy optimálního řešení, montáž, demontáž

Topenářské práce, topenáři – návrhy optimálního řešení, montáž, demontáž

Hledáte spolehlivého topenáře? Jste z Třebíče či jeho okolí? Obraťte se na společnost K-TOP, s.r.o., která má v topenářském oboru bohaté zkušenosti. Zabýváme se kompletními topenářskými pracemi. Od návrhu optimálního řešení topného systému a zpracování projektů až po montáž či demontáž topení. Zajistíme montáže tepelných a oběhových čerpadel, podlahového vytápění, solárních systémů i celkové rekonstrukce kotelen. Pro naše práce vybíráme materiály od výrobců, s nimiž máme dlouhodobé zkušenosti a na jejichž výrobky se můžeme plně spolehnout a jsme přesvědčeni o jejich kvalitě. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.


Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Topenářství, topenářské práce – návrh, realizace, opravy, servis vytápění

Hledáte v Třebíči topenáře? Potřebujete navrhnout ve Vašem bytě systém podlahového vytápění? Mýte porouchané topení? Kontaktujte topenářství Petr Strnad, které se postará o návrh, realizaci i opravy systémů vytápění. Dodáváme a realizujeme ústřední, podlahové nebo sálavé vytápění pro rodinné domy i byty. Pro každého zákazníka vypracujeme na míru bezplatný návrh vytápění včetně kalkulace. Do našich rukou můžete také svěřit veškeré opravy topných systémů s plynovými kotly. Poradíme si s opravami plynových kotlů, ale také s jejich výměnou a montáží.


Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Realizace, rekonstrukce kotelen - montáže, servis, revize všech typů kotlů

Dlouholeté zkušenosti v oboru vodo topo plyn má společnost PK INSTALACE s.r.o. Zaměřuje se na realizace a rekonstrukce kotelen po celé ČR. Zajistíme vybudování celé kotelny na klíč a rekonstruujeme kotelny v bytových domech i v průmyslových objektech. Poskytneme technické poradenství, dodávku a montáž včech typů kotlů, včetně odkouření. Vše ke spokojenosti zákazníka. Dále poskytujeme servisní služby a pravidelné revize námi dodaných zařízení, včetně potřebné technické dokumentace.


Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

Realizace a kompletní instalace vytápění pomocí tepelného čerpadla

Uvažujete o instalaci tepleného čerpadla? Hledáte v Brně firmu, která zajistí dodávku a kompletní realizaci systému vytápění pomocí tepelného čerpadla? O dodávku tepelného čerpadla se postará firma Topenářství Kříž. Zajistíme kompletní realizaci tepelného čerpadla. Pomůžeme Vám s výběrem vhodnému typu čerpadla. Postaráme se o jeho dodávku, instalaci a veškeré související topenářské práce. Poskytujeme i záruční a pozáruční servis na námi dodaná tepelná čerpadla.


Instalatérství a topenářství okres Litoměřice

Instalatérství a topenářství okres Litoměřice

Co se týče vodo-instalatérských a topenářských prací, firma Petra Smetany je jedničkou ve svém oboru. Pro klienty zajišťujeme veškeré služby spojené s realizací a rekonstrukcí rozvodů vody a odpadů, montáže různých druhů topení a servisní služby v našem oboru. Pokud právě řešíte záležitosti spojené s realizací nebo rekonstrukcí vody, topení, odpadů či jakékoliv další záležitosti spojené s instalatérskou činností, obraťte se na nás. Zaštiťujeme taktéž reklamační a servisní služby. Kontaktujte nás, jestliže chcete zajistit revizní služby a kontroly. Jsme tu vždy pro vás. Zaměřujeme se na oblast Ústeckého kraje, ale není problém se domluvit na kterémkoliv místě mimo tento kraj. Naše firma je ze Záluží v okrese Litoměřice. Pokud řešíte výběr dodavatele v našem odvětví, zvolte si nás. Budete spokojeni jak s kvalitou, tak s rychlostí a cenou.