Polní cesty stavby D6 v k. ú. Řevničov

Polní cesty stavby D6 v k. ú. Řevničov

Předmětem plnění zakázky je stavba 9 polních cest. Polní cesta HPC 1, kryt asfaltový, severní v délce úseku 131 m a jižní v délce úseku 955 m. Cesta bude doplněna výsadbou oboustranné liniové zeleně. Polní cesta VPC 2: kryt vibrovaný štěrk, délka 1947 m. Stavební objekt SO 201 - most na polní cestě VPC 2 je součástí polní cesty VPC 2. Cesta je bez zeleně. Polní cesta VPC 10: vedlejší polní cesta, kryt vibrovaný štěrk, v délce 762 m, s vegetačním doprovodem. Polní cesta VPC 11, kryt vibrovaný štěrk, v délce 1030 m, bez doprovodné vegetace, Polní cesta VPC 12, kryt vibrovaný štěrk, v délce 1342 m, bez doprovodné vegetace. Polní cesta VPC 13, v délce 481 m, výsadba jednostranné linie po pravé straně v délce 280 m. Polní cesta VPC 15, kryt vibrovaný štěrk, v délce 326 m, výsadba jednostranné linie v délce 330 m, Polní cesta VPC 18, kryt vibrovaný štěrk, v délce 1125 m, bez doprovodné vegetace. Polní cesta DO 14, kryt trvalý travní porost, v délce 221 m, bez doprovodné vegetace.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 09:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Státní pozemkový úřad

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Státní pozemkový úřad

Zadavatel ulice:
Husinecká 1024/11a, Praha 3-Žižkov

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Jitka Kučerová

Zadavatel telefon:
+420 729 922 248

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://spucr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233000-9
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní a výkopové práce Vyškov, kopání základů, terénní práce, hloubení výkopů, rovnání svahů

Zemní a výkopové práce Vyškov, kopání základů, terénní práce, hloubení výkopů, rovnání svahů

Představujeme Vám firmu Ladislav Janás z okresu Vyškov, která svoji činnost zaměřila na kompletní zemní a výkopové práce. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme přípravným pracem pro stavby, provádíme rovnání svahů, kopání základů, výkopy pro inženýrské sítě a další. Doprava dohodou, 1hod. 600-750kč. Zemní a výkopové práce Vyškov: - kopání základů - hloubení výkopů - výkopové práce pro inženýrské sítě - svahování a úprava terénu Pokud Vás zemní a výkopové práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pístovice 201, Račice, Vyškov.


Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Snažíte se najít kvalitní firmu, která by se postarala o rekonstrukci plynovodů? Ostravská společnost Glumbík s.r.o. je specialistou na opravy, rekonstrukce, montáž i výstavbu plynovodů. Své zakázky realizuje především v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jsme Vám k dispozici kdekoli v České republice i na Slovensku. Kvalitní a hlavně rychlé služby: - montáž, rekonstrukce, oprava, dodávka plynovodů i ropovodů - montáž trasových uzávěrů - svařování a izolování potrubí - demontáž potrubí - zemní práce a práce s jeřábem. Máme k dispozici zkušené a vyškolené pracovníky, výborné technické vybavení a bohaté zkušenosti. Tím vším se řadíme mezi špičky v oboru. Dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků, aby byli maximálně spokojeni, proto neváhejte a obraťte se na nás!


Demolice domů, staveb, budov, demoliční, bourací, zemní práce

Demolice domů, staveb, budov, demoliční, bourací, zemní práce

Potřebujete zbourat starý dům, nějakou budovu nebo jakoukoliv stavbu? Rádi Vám pomůžeme. Zajišťujeme komplexní demoliční a bourací práce. Budovu Vám doslova srovnáme se zemí, stavební suť odvezeme a povrch po demolici upravíme. Demolice budov zajišťujeme prostřednictvím těžké techniky. V oboru máme mnohaleté zkušenosti a nelekneme se ničeho, jsem spolehliví a dodržujeme smluvené termíny. Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.


Stavební specializované práce Praha, stavby rodinných domů, opravy dlažeb, cest, sanace staveb

Stavební specializované práce Praha, stavby rodinných domů, opravy dlažeb, cest, sanace staveb

Představujeme Vám firmu MLU STAVBY s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební činnost. Stavební specializované práce provádíme jak v Praze, tak v celém Středočeském kraji. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme výstavbě rodinných domů, pokládce zámkové dlažby, opravám a rekonstrukcím dlažeb, cest, chodníků a obrubníků, izolacím a sanacím staveb, zemním a výkopovým pracem. Pokud Vás stavební specializované práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mezi školami 2471, Praha.


Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Sháníte firmu, která by se postarala o stavbu či rekonstrukci kruhového objezdu? Společnost JANKOSTAV s.r.o. z Ostravy se zabývá opravami veškerých dopravních staveb a díky dlouholetým zkušenostem v oboru zaručuje kvalitně odvedenou práci. Specializujeme se zejména na tyhle stavby a rekonstrukce: - parkoviště - cyklostezky - kruhové objezdy - městské, místní, účelové komunikace - silnice I.,II. i III. třídy - polní silnice - chodníky - odstavné, zpevněné plochy - náměstí - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme profesionálními pracovníky a špičkovou technikou!


Zemní a výkopové práce - základové desky a inženýrské sítě k rodinným domům

Zemní a výkopové práce - základové desky a inženýrské sítě k rodinným domům

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro zemní a výkopové práce v souvislosti s přípravou inženýrských sítí Vašeho domu a realizací základové desky, můžete si objednat výkopy u firmy Vlk - stavební Zlín-Březnice. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj. Máme k dispozici potřebnou stavební mechanizaci, provedeme veškeré zemní práce v souvislosti s vyhloubením jámy pro základovou desku i přípojkou kanalizace, vodovodu, plynu či elektřiny na klíč, nebo se domluvíme na realizaci pouze jednotlivých prací.