Snížení energetické náročnosti a změna zdroje tepla a vytápění areálu ZSMV Svojšice

Snížení energetické náročnosti a změna zdroje tepla a vytápění areálu ZSMV Svojšice

Předmětem VZ je realizace projektu Snížení energetické náročnosti a změna zdroje tepla a vytápění areálu MV ČR Svojšice. Projekt tvoří dvě základní části, a to změna zdroje tepla v areálu (kotelna na peletky a s tím související zásobní silo) a zateplení vybraných skladových budov (obvodový plášť, střecha, výplně otvorů). Cílem projektu je efektivní a optimalizace nakládání s energiemi v areálu Svojšice.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 14:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
67779999

Zadavatel ulice:
Přípotoční 300, 101 00 Praha 10

Zadavatel PSČ:
101 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Marin Jiroušek

Zadavatel telefon:
+420 974 844 588

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zsmv.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Šoupátkové uzávěry s různým druhem ovládání –ruční páka, kola, řetězové kolo, pneumatický válec

Šoupátkové uzávěry s různým druhem ovládání –ruční páka, kola, řetězové kolo, pneumatický válec

Potřebujete šoupátkové uzávěry pro zásobníky sypkých nelepivých materiálů? Pokazil se Vám šoupátkový uzávěr a hledáte firmu, která dodává šoupátkové uzávěry určené do míst nepřístupných obsluze? Kontaktujte společnost EKOMETAL - E spol. s r.o. Z Litomyšle, která je výrobcem šoupátkových uzávěrů. Dodáváme Šoupátkové uzávěry, které jsou určeny pro uzavírání zásobníků nebo výsypek sypkých nelepivých materiálů. Šoupátkové uzávěry jsou opatřeny systémem ovládaní, který je vhodný do míst nepřístupných obsluze. Jedná se o ovládání ruční pákou, ručním nebo řetězovým kolem či pneumatickým válcem. Uzávěry jsou vyráběny ve velikostech 200, 250, 315, 400, 500 - tyto velikosti specifikují čtvercový vstup i výstup příruby.


Zateplování fasád rodinných a bytových domů - snadná úspora energie

Zateplování fasád rodinných a bytových domů - snadná úspora energie

U starších domů je potřeba provádět revitalizaci, jejímž cílem je úspora za energie - zateplené domy jsou mnohem méně energeticky náročné, déle zadržují teplo a obtížněji propustí chlad. Ve stavební firmě ZOUBEKSTAV s.r.o. vám zajistí zateplení rodinných i bytových domů v regionech Prostějov a Olomouc. Jaké jsou výhody zateplení? Nižší výdaje za vytápění, lepší izolace tepla nebo odhlučnění domu. Po zateplení fasády vypadá dům jako nový a prodlužuje jeho životnost. Je to investice do budoucna. Naše firma si zakládá na kvalitně a také rychle odvedenou práci. Zákazníkům se vždy snažíme maximálně přizpůsobit a zajistit jim příznivou cenu.


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Možnosti povrchových úprav vstupních dveří, barvy a dekory dveřních výplní

Možnosti povrchových úprav vstupních dveří, barvy a dekory dveřních výplní

U výběru vchodových dveří je důležité si pamatovat, že se šíře nabídky povrchových úprav liší dle zvolené produktové řady. Téměř neomezené možnosti při výběru barvy nebo dekoru vám poskytují hliníkové vchodové dveře - můžete zde zvolit jakékoliv provedení z aktuální nabídky. U plastových dveřních výplní jsou rozdíly dle jednotlivých řad - pro nejekonomičtější řadu jsou zvoleny nejen oblíbené výplně, ale také omezený počet žádaných povrchových úprav. S každou vyšší plastovou produktovou řadou se rozšiřuje i nabídka barev a dřevodekorů. Co se týká technologií provedení povrchových úprav, je na výběr několik možností. Práškové lakování barvami RAL je dostupné v produktových řadách ALU DESIGN a ALU SMART, kdy má zákazník na výběr ze široké škály barevných odstínů. U plastových výplní z materiálu HPL dosáhneme odstínů RAL za pomoci mokrého lakování. Dekorační fólie jsou dostupné v dekorech dřeva, ale také v několika trendy odstínech. Tento typ povrchové úpravy je možné zvolit ve všech našich produktových řadách. U dveřních výplní ALU DESIGN a ALU SMART můžete také vybírat z moderních strukturálních barev, které oceníte zejména díky neobvyklému povrchu dodávajícímu dveřím originalitu. K povrchové úpravě dveřních výplní používáme také technologii Decoral. Jedná se o povrchovou úpravu hliníkových výplní, kdy díky speciální aplikaci fólie se vzorem zvoleného dekoru dřeva na práškově lakovaný povrch docílíme požadovaného vzhledu. Pro skleněné dveřní výplně je k dispozici základní barevná paleta odstínů RAL. Tento typ dveřní výplně může být také opatřen vlastním designem nebo libovolným motivem na přání zákazníka.


Montáž rozvodů impulsního potrubí – potrubářské práce

Montáž rozvodů impulsního potrubí – potrubářské práce

Sháníte firmu, která provádí kompletní potrubářské práce? Pak se obraťte na společnost Dolmont Energo z Třebíče. Zajistíme dodávku a montáž rozvodů impulsního potrubí na klíč na celém území Vysočiny. Montujeme velké potrubní systémy pro různá průmyslová odvětví. Realizujeme potrubní systémy pro rozvod tepla z tepelných elektráren a parních kotlů. Zajistíme také montáž horkovodů nebo parovodů a rozvody potrubí pro chlazení a klimatizaci. pro více informací ohledně realizace rozvodů impulsního potrubí nás neváhejte kontaktovat.


Kompletní stavební činnost Litoměřice, rekonstrukce domů, stavební úpravy, montáž obkladů

Kompletní stavební činnost Litoměřice, rekonstrukce domů, stavební úpravy, montáž obkladů

Představujeme Vám firmu Dronestav s.r.o. z okresu Litoměřice, která se věnuje kompletní stavební činnosti. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme kompletním rekonstrukcím domů a bytů, stavebním úpravám, montážím obkladů, výkopovým pracem. Díky kvalitním materiálům a moderním technologiím je naše firma schopna provádět ty nejlepší služby ve stavebnictví. Realizujeme veškeré stavební práce, rekonstrukce RD, bytů, komerčních prostor, dílčí opravy, montáže fasádních obkladů, výkopové práce. Pokud Vás kompletní stavební činnosti zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Husovo náměstí 52, 413 01 Roudnice n/L, Litoměřice.