Poskytování služeb distribuce dokumentace se zvýšeným bezpečnostním zajištěním na rok 2022

Poskytování služeb distribuce dokumentace se zvýšeným bezpečnostním zajištěním na rok 2022

Předmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování distribučních služeb, spočívajících v zaručeném, bezpečném a dokumentovaném rozvozu zásilek, které budou tvořeny neporušenými bezpečnostními schránkami s dokumentací listinného charakteru, a to ve vymezeném čase na určená místa, a dále předání těchto zásilek pověřeným osobám. Rozvoz zásilek bude realizován po částech, a to v období od účinnosti smlouvy do 31.8.2022. (bližší informace viz Smlouva). Součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je mimo výše uvedeného rovněž vytvoření distribučního schématu, na jehož základě bude po schválení zadavatelem docházet k poskytování distribučních služeb dle předešlé věty.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
27.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 960 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání

Zadavatel IČ:
72029455

Zadavatel ulice:
Jankovcova 933/63

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7 - Holešovice

Kontaktní osoba:
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 224 216 212

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cermat.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60161000-4
Přeprava balíků

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Už nemusíte mít strach, o vaši bezpečnost se postaráme! Zajišťujeme fyzickou ostrahu objektů a eliminujeme veškerá bezpečnostní rizika spojená s vniknutím nežádoucích osob do objektu, krádežemi nebo ničením majetku. Můžeme zajistit také veškeré služby recepce spojené s pohybem osob a vozidel. Pokud potřebujete doprovod na schůzky a jednání nebo hledáte dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, pak vám veškeré tyto služby zajistíme. Postaráme se také o převoz peněz či drahého majetku na vámi určené místo buď vlastními bezpečnostními nebo klientskými vozy. Disponujeme veškerým vlastním vybavením potřebným k ostraze osob, majetku i objektů. S námi budete v bezpečí!


Komplexní logistické služby Brno, specializace na přepravu zboží po celém území Itálie, Evropa, ČR

Komplexní logistické služby Brno, specializace na přepravu zboží po celém území Itálie, Evropa, ČR

Představujeme Vám firmu JAPO - transport s.r.o. z Brna, která svoji činnost zaměřila na komplexní logistické služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Specializujeme se na přepravu zboží po celém území Itálie. Zajistíme také přepravu po celém území ČR i v rámci celé Evropy. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme skladování zboží s možností chlazení a velkou kapacitou paletových míst, kde nabízíme možnosti balení, třídění, štítkování až po vykládku kontejneru. Pokud Vás naše logistické služby a doprava zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vintrovna 395/25, Popůvky, Brno.


Dopravní služby Praha, silniční, letecká, námořní, železniční přeprava a logistika, skladování

Dopravní služby Praha, silniční, letecká, námořní, železniční přeprava a logistika, skladování

Představujeme Vám firmu Cargologix s.r.o. z okresu Praha, která svoji činnost zaměřila na kompletní dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu zásilek. Součástí našich služeb je i logistika a skladování. Dopravní služby Praha: Skladová logistika Silniční přeprava SystemPlus Letecká přeprava Námořní přeprava Železniční přeprava Celní deklarace Pokud Vás naše dopravní služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Dlouhém 85, Říčany, Praha.


Filtrování a zasílání poptávek ze stavebnictví, strojírenství a dopravy

Filtrování a zasílání poptávek ze stavebnictví, strojírenství a dopravy

Pokud potřebujete dopravit stavební materiál, zajistit technické vybavení nebo pracovníky obraťte se na nás a my vám potřebné kontaktní údaje poskytneme. Jsme mladý a dynamický kolektiv z firmy Dako služby - David Kolarovič z Olomouckého kraje, se stará o to aby jste našli přesně to co potřebujete v oblasti stavebnictví, strojírenství a dopravy z různých krajů. Vždy se snažíme o to, aby byl zákazník s naši prací spokojený, proto je vždy potřeba vaši poptávku co nejvíce specifikovat. Specializujeme se na filtrování a zasílání poptávek na email (za úhradu), které právě potřebujete. Po registraci vaší poptávky vás vždy kontaktujeme do 24 hodin.


Vnitrostátní silniční doprava logistika autodoprava Trutnov

Vnitrostátní silniční doprava logistika autodoprava Trutnov

Mezinárodní doprava, spedice: - mezinárodní silniční doprava - vnitrostátní silniční doprava - logistické služby - poradenství v oborech dopravy a logistiky. - autodoprava


Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě

Řešení pro přepravu a logistiku v ČR i ve světě

Zvládneme jakkoli náročný úkol, který před nás předložíte. Společně najdeme řešení každé výzvy. Navrhneme společně vstupní i výstupní logistiku vám na míru. Zabýváme se těmito oblastmi logistiky: - letecká, silniční, námořní a železniční doprava - přepravní a spediční řešení - řízení logistického procesu z jednoho místa - optimalizace dodavatelského řetězce - expresní zásilky - logistika akcí a průmyslových projektů - logistika vozidel na jedno kliknutí