Poptáváme dodavatele fotoobrazů

Poptáváme dodavatele fotoobrazů

Hledáme dodavatele fotoobrazů. Rádi bychom požádali o cenovou nabídku. Zajímá nás hlavně tisk na plátno s napnutím na ztracený rám. Tisk na epson. Máme v plánu založit e-shop, kde si budou moc naši fanoušci zakoupit fotoobrazy z fotek, které fotíme v zahraničí. Kromě skvělé kvality (víme, že ji epson má!!) potřebujeme i odesílání rovnou k zákazníkovi. Momentálně jsme v zahraničí, takže nejsme schopni tuto službu zajistit my. Věřím, že to nebude problém :) Zároveň máme další myšlenku co se týče balení fotoobrazu. Rádi bychom něco lepšího než je strečka, líbí se nám styl balení do voskáče. Nicméně to by zbytečně prodražilo náklady a nejsme si jistí, zda je dodáván v dostatečných rozměrech. Napadlo nás tedy použít nějaký tenký BO, něco kolem 60g? Nebo LWC? Spojen samolepkou uprostřed, snad víte, co tím myslíme :) Máte k dispozici nějaké takové papíry? Taky bychom ke každému obrazu chtěli vložit kartičku. Ideálně na pohlednicovém papíře-líc fotka, rub popis, kde jsme fotku vyfotili. Jednalo by se o více mutací, zatím dejme tomu 10.

Shrnutí:
Prosím o cenovou kalkulaci na tisk 1 ks fotoobrazu 60x40cm + cena za odeslání k zákazníkovi
K fotoobrazu bude přiložená kartička 4/1, pohlednicový karton 330g?, laminace-fotky budou plnobarevné, nemáte problém s obtahováním či škrábáním tisku? 10 mutací tisk třeba po 10 kusech 10x10ks pro začátek. S tím, že byste kartičky měli u vás na skladě a ke každému fotoobrazu správný druh přibalili.
Ráda bych vás požádala o návrh, lepšího balení''.

K dispozici jsme momentálně jen na mailu.

Budeme se těšit na vaši nabídku! Zároveň přejem mnoho úspěchů v novém roce.
Nikola & Mira
Poptávka byla vložena dne:
04.01.2022 08:51

Platnost poptávky:
04.02.2022 08:47

Kontaktní osoba:
Nikola &Mira


Telefon:
+420 000 000

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoformátový tisk - polepy výloh, reklamní plochy, cedule a značky, tapety

Velkoformátový tisk - polepy výloh, reklamní plochy, cedule a značky, tapety

Hledáte firmu, která vyrábí reklamní polepy, značky nebo tapety ve formátu větším než A3? V tom případě kontaktujte reklamní agenturu STILLUS z Břeclavi. Zhotovíme Vám nejen velkoplošný tisk, ale pomůže i s jeho instalací. Díky použití vysoce moderních technologií Vám vyrobíme otištěné plochy, které mají hluboké barevné spektrum, jsou pestré a mají vysoce detailní rozlišení. V rámci velkoformátového tisku realizujeme: - Billboardy, bannery - Podlahová grafika - Polepy výloh - Reklamní, informační tabule - Prezentační systémy - Reklamní stánky a další


Průmyslový potisk plastů ve vysoké kvalitě - pro soukromé osoby, agentury a firmy

Průmyslový potisk plastů ve vysoké kvalitě - pro soukromé osoby, agentury a firmy

Poptáváte potisk plastů? Plastové předměty s různým povrchem i tvarem Vám ve vysoké kvalitě potiskne firma ANGLASS s.r.o. z Kyjova. Pro soukromé osoby, firemní provozy (lisovny plastů) a agentury provádíme průmyslový tisk v jednoduchém nebo vícebarevném provedení. Přijímáme větší i menší zakázky, zpracujeme kompletní předměty nebo jejich jednotlivé části. Potiskneme plastové obaly, výlisky, dózy, kelímky, nápojové lahve včetně uzávěrů, průmyslové díly, komponenty a reklamní předměty. Samozřejmostí je pro nás profesionální přístup, dekorování i složitějších výrobků a možnost zpracování konkrétního grafického návrhu.


PR služby a propagace firem od návrhu po realizace

PR služby a propagace firem od návrhu po realizace

Hledáte způsob, jak oslovit zákazníky, jak presentovat svou firmu pro veřejnost nebo váháte, jakou účinnou reklamní kampaň zvolit? Svěřte se do rukou profesionálů z ROMMY AGENCY z Liberce. Komplexní PR služby od návrhů kampaní, jejich realizací a cílené a efektivní prezentace společně se správně zvolenou reklamou pomohou Vaší společnosti získat hodnotu a nové klienty. Neváhejte a oslovte ROMMY AGENCY, kde se komplexně postarají o propagační a reklamní servis Vaší společnosti.


Světelná reklama Praha - agentura AAA pod vedením pana Edwarda Fencla

Světelná reklama Praha - agentura AAA pod vedením pana Edwarda Fencla

Potřebujete správný marketingový trik a fungující reklamní poutač? Nejlepší reklama je reklama vizuální a naše agentura AAA pod vedením pana Edwarda Fencla nabízí nejlepší reklamní nástroje a bannery ve svém oboru. V nabídce máme světelné reklamy, vyhotovení světelných panelů, které můžou obsahovat neonové efekty, 3D písmena, nasvětlené profily, plastové a plexi světelné boxy do exteriérů. Dokážeme také zhotovit výrobu 3D krabicových písmen dle vašeho loga nebo návrhu. Velké 3D a 2D polepy a štíty na budovy. Poutače Vám zhotovíme z materiálu, který si budete přát. Nabízíme plast, hliník, ocel, papír. Oblíbeným sortimentem jsou stojící totemy a navigační cedule, jak pro firmy, tak i pro obchodní domy. Na zakázku vyrobíme také polepy aut, vlajky nebo reklamní poutače. Vizitky, razítka, kancelářské potřeby už jsou doplňkovým sortimentem, ale také velmi žádaným. Vaše představy nám pošlete do emailu a my vám rádi zhotovíme návrh a cenovou nabídku. Osobní setkání upřednostňujeme na vaší provozovně.


Upomínkové, památeční předměty s potiskem pro svatebčany - originální svatební dárky pro hosty

Upomínkové, památeční předměty s potiskem pro svatebčany - originální svatební dárky pro hosty

Hledáte dárky pro svatební hosty, které nejsou zbytečné a opravdu je potěší? Specialista na reklamní předměty s potiskem je firma Reklamní potisk s.r.o., která sídlí v Telči. Zrealizujeme vám kvalitní potisk upomínkových a památečních předmětů pro svatebčany. Vyrobíme vám originální svatební dárky pro hosty na míru. Máme vlastní tiskařskou výrobu, která nám umožňuje potisk nejrůznějších reklamních předmětů dle vašich požadavků. Obdarujte své svatební hosty originální dárkovými předměty. Vybírejte z naší široké nabídky klasických i neobvyklých reklamních předmětů. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Rychlý produkční digitální tisk do formátu až 33x120cm - multifunkční tiskárna

Rychlý produkční digitální tisk do formátu až 33x120cm - multifunkční tiskárna

Digitální produkční tiskárny umožňují vysokou kvalitu obrazu a optimalizovat rychlost tisku. Michaela Pochylá má ve své reklamní agentuře k dispozici profesionální multifunkční tiskárnu pro rychlý produkční tisk. Jsme schopni realizovat digitální tisk až do formátu 33x120 cm. Přijímáme zakázky převážně v regionu Zlínský kraj. Tisk: - reklamní bannery, billboardy - výkresové dokumentace - letáky, plakáty - firemní prospekty - obálky, pozvánky - fotografie - vizitky, etikety.