Kanalizace a ČOV II etapa

Kanalizace a ČOV II etapa

Předmětem veřejné zakázky je, v součinnosti se zadavatelem a dle projektové dokumentace a výkazu výměr, provést stavební práce zaměřené na výstavbu splaškové kanalizace v obci Malšovice (vyjma části STOK A, A7 a části B situovaných v silnici III/25380 vč. přepojení na vedlejší stoky, která je již v realizaci z důvodu prováděné rekonstrukce vodovodu a opravy dešťové kanalizace v daném úseku a dále vyjma STOKY BV2) provedením gravitační stoky (cca 2 257, 35 m), která je zaústěna novým výtlačným potrubím do nově navržených čerpacích stanic ČSOV1 a ČSOV2 odkud jsou odpadní vody přečerpávány do ČOV. Dále je předmětem plnění veřejné zakázky rozšíření stávající čistírny odpadních vod jejím zkapacitněním ze stávající kapacity 350 EO na cílový stav 820 EO, a to ve dvou etapách.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 10:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
OBEC MALŠOVICE

Originální záznam:

Okres:
Děčín

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
OBEC MALŠOVICE

Zadavatel ulice:
Malšovice 6

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Malšovice

Kontaktní osoba:
Ing. Radek Vraný

Zadavatel telefon:
+420 724 889 415

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.malsovice.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45231300-8
Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Snažíte se najít kvalitní firmu, která by se postarala o rekonstrukci plynovodů? Ostravská společnost Glumbík s.r.o. je specialistou na opravy, rekonstrukce, montáž i výstavbu plynovodů. Své zakázky realizuje především v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jsme Vám k dispozici kdekoli v České republice i na Slovensku. Kvalitní a hlavně rychlé služby: - montáž, rekonstrukce, oprava, dodávka plynovodů i ropovodů - montáž trasových uzávěrů - svařování a izolování potrubí - demontáž potrubí - zemní práce a práce s jeřábem. Máme k dispozici zkušené a vyškolené pracovníky, výborné technické vybavení a bohaté zkušenosti. Tím vším se řadíme mezi špičky v oboru. Dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků, aby byli maximálně spokojeni, proto neváhejte a obraťte se na nás!


Stavební firma Liberec, výstavba inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod

Stavební firma Liberec, výstavba inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod

Představujeme Vám firmu Brabec Liberec s.r.o. z Liberce, která svoji činnost zaměřila na kompletní stavební práce včetně výstavby inženýrských sítí, vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme prodeji písku, štěrku a také uhlí. Stavební firma Liberec, naše služby: - stavební práce - inženýrské sítě - výstavba vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod - prodej písku, štěrku a také uhlí Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Nádražní 93, Chrastava, Liberec.


Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Ve městě Mladá Boleslav a na dalších místech středních Čech děláme veškeré výkopové a zemní práce. Stavíme i inženýrské sítě. Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušeností a nic pro nás není překážkou. Z našich služeb: - stavba inženýrských sítí - výkopové práce - zemní práce - demolici - bourací práce - terénní úpravy - hloubení základů - zářezy do strání - odvoz odpadu a mnoho dalších. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Výroba a dodávka recirkulační čistírny odpadních vod z autoumýváren REBEKA CCH

Výroba a dodávka recirkulační čistírny odpadních vod z autoumýváren REBEKA CCH

Výrobou a dodávkou plastové chemické recirkulační čistírny odpadních vod z autoumýváren REBEKA CCH se zabývá společnost Šebesta, spol. s.r.o., která sídlí v Kyjově u Hodonína. Čistírna odpadních vod REBEKA CCH pracuje na principu účinku chemické koagulace s následnou mechanickou diskovou dofiltrací při čištění a úpravě vod z provozů autoumýváren a v recirkulačních systémech mycích linek automobilů a strojů. Vyráběna je z polypropylenu. Plně automatický provoz s vizualizací provozních stavů zajišťuje řídící systém Jedná se o součást stavebnicového systému technologie čištění odpadních vod z autoumýváren. Použitá voda z myčky odtéká do sběrného žlabu, dále do sedimentační jímky a odtud do REBEKY, kde dochází k čištění vody, která odtéká do kanálu a recyklovaná voda pomocí čerpadla zpět do myčky. Pro více informací o ČOV nás neváhejte kontaktovat.


Dodávky čističek, úprava vody, průmyslové ČOV Tábor, rozvody tepla, montáže kotlů, topenářství

Dodávky čističek, úprava vody, průmyslové ČOV Tábor, rozvody tepla, montáže kotlů, topenářství

Představujeme Vám firmu TECHNOLOGICKÉ MONTÁŽE F.J.M. SEMI, s.r.o. z okresu Tábor, která svoji činnost zaměřila na dodávky montážních prací všeho druhu na čističky a úpravny vod. Naše firma se dále specializuje na svářečskou činnost zejména potrubních segmentů, svařujeme plasty, nerez, hliník atd. V rámci svých nabízených služeb zajišťujeme dodávky domovní, obecní, městské, tak i průmyslové ČOV a ÚV. Dále provádíme běžné topenářské práce jako jsou rozvody tepla, topení, montáže kotlů. Také zajišťujeme instalatérské práce jako jsou rozvody vody a montáže baterií. Pokud Vás naše topenářské služby či průmyslové ČOV zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Janov 31, Soběslav, okres Tábor.


Vodohospodářské stavby - vodovodní, kanalizační přípojky k rodinným domům včetně ČOV

Vodohospodářské stavby - vodovodní, kanalizační přípojky k rodinným domům včetně ČOV

Společnost Vlk - stavební Zlín-Březnice dodá kvalitní a odborně zpracované návrhy vodovodních, kanalizačním sítí. Naším hlavním oborem jsou vodohospodářské stavby, realizujeme podle norem platných v EU přípojky vody, kanalizace k rodinným domům včetně ČOV. Působíme v lokalitě Zlínský kraj. Realizace: - výstavba inženýrských sítí, rekonstrukce kanalizace Míkovice - vodovodní přípojka v obci Tečovice - sanace vlhkosti a oprava kanalizace na zámečku Žeranovice - dodávka a montáž ležaté kanalizace ve firmě KURARAY Holešov.