Zníženie energetickej náročnosti budovy ZŠ s MŠ v obci Drietoma

Zníženie energetickej náročnosti budovy ZŠ s MŠ v obci Drietoma

Predmetom zákazky je rekonštrukcia budovy Základnej školy s materskou školou v obci Drietoma - zateplenie stien a strechy objektu, výmeny výplní otvorov, úprava vykurovania, rekuperácia a výmena svietidiel. Bližšie informácie sú uvedené v projektovej dokumentácii
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Drietoma

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.02.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Drietoma

Zadavatel IČ:
00311529

Kontaktní osoba:
Ing. Stanislav Rízek

Zadavatel telefon:
+421 911 733 111


Zadavatel web:
http://www.drietoma.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214200-2
Stavebné práce na stavbe budov škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Možnosti povrchových úprav vstupních dveří, barvy a dekory dveřních výplní

Možnosti povrchových úprav vstupních dveří, barvy a dekory dveřních výplní

U výběru vchodových dveří je důležité si pamatovat, že se šíře nabídky povrchových úprav liší dle zvolené produktové řady. Téměř neomezené možnosti při výběru barvy nebo dekoru vám poskytují hliníkové vchodové dveře - můžete zde zvolit jakékoliv provedení z aktuální nabídky. U plastových dveřních výplní jsou rozdíly dle jednotlivých řad - pro nejekonomičtější řadu jsou zvoleny nejen oblíbené výplně, ale také omezený počet žádaných povrchových úprav. S každou vyšší plastovou produktovou řadou se rozšiřuje i nabídka barev a dřevodekorů. Co se týká technologií provedení povrchových úprav, je na výběr několik možností. Práškové lakování barvami RAL je dostupné v produktových řadách ALU DESIGN a ALU SMART, kdy má zákazník na výběr ze široké škály barevných odstínů. U plastových výplní z materiálu HPL dosáhneme odstínů RAL za pomoci mokrého lakování. Dekorační fólie jsou dostupné v dekorech dřeva, ale také v několika trendy odstínech. Tento typ povrchové úpravy je možné zvolit ve všech našich produktových řadách. U dveřních výplní ALU DESIGN a ALU SMART můžete také vybírat z moderních strukturálních barev, které oceníte zejména díky neobvyklému povrchu dodávajícímu dveřím originalitu. K povrchové úpravě dveřních výplní používáme také technologii Decoral. Jedná se o povrchovou úpravu hliníkových výplní, kdy díky speciální aplikaci fólie se vzorem zvoleného dekoru dřeva na práškově lakovaný povrch docílíme požadovaného vzhledu. Pro skleněné dveřní výplně je k dispozici základní barevná paleta odstínů RAL. Tento typ dveřní výplně může být také opatřen vlastním designem nebo libovolným motivem na přání zákazníka.


Montáž rozvodů impulsního potrubí – potrubářské práce

Montáž rozvodů impulsního potrubí – potrubářské práce

Sháníte firmu, která provádí kompletní potrubářské práce? Pak se obraťte na společnost Dolmont Energo z Třebíče. Zajistíme dodávku a montáž rozvodů impulsního potrubí na klíč na celém území Vysočiny. Montujeme velké potrubní systémy pro různá průmyslová odvětví. Realizujeme potrubní systémy pro rozvod tepla z tepelných elektráren a parních kotlů. Zajistíme také montáž horkovodů nebo parovodů a rozvody potrubí pro chlazení a klimatizaci. pro více informací ohledně realizace rozvodů impulsního potrubí nás neváhejte kontaktovat.


Kompletní stavební činnost Litoměřice, rekonstrukce domů, stavební úpravy, montáž obkladů

Kompletní stavební činnost Litoměřice, rekonstrukce domů, stavební úpravy, montáž obkladů

Představujeme Vám firmu Dronestav s.r.o. z okresu Litoměřice, která se věnuje kompletní stavební činnosti. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme kompletním rekonstrukcím domů a bytů, stavebním úpravám, montážím obkladů, výkopovým pracem. Díky kvalitním materiálům a moderním technologiím je naše firma schopna provádět ty nejlepší služby ve stavebnictví. Realizujeme veškeré stavební práce, rekonstrukce RD, bytů, komerčních prostor, dílčí opravy, montáže fasádních obkladů, výkopové práce. Pokud Vás kompletní stavební činnosti zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Husovo náměstí 52, 413 01 Roudnice n/L, Litoměřice.


Zateplování fasád rodinných a bytových domů - snadná úspora energie

Zateplování fasád rodinných a bytových domů - snadná úspora energie

U starších domů je potřeba provádět revitalizaci, jejímž cílem je úspora za energie - zateplené domy jsou mnohem méně energeticky náročné, déle zadržují teplo a obtížněji propustí chlad. Ve stavební firmě ZOUBEKSTAV s.r.o. vám zajistí zateplení rodinných i bytových domů v regionech Prostějov a Olomouc. Jaké jsou výhody zateplení? Nižší výdaje za vytápění, lepší izolace tepla nebo odhlučnění domu. Po zateplení fasády vypadá dům jako nový a prodlužuje jeho životnost. Je to investice do budoucna. Naše firma si zakládá na kvalitně a také rychle odvedenou práci. Zákazníkům se vždy snažíme maximálně přizpůsobit a zajistit jim příznivou cenu.


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Výroba plastové dveře, interiérové, exteriérové montáž, prodej

Výroba plastové dveře, interiérové, exteriérové montáž, prodej

Sháníte kvalitní plastové dveře a zatím si nevíte rady? Naše firma K plasty s.r.o. sídlící v Novém městě nad Metují má v oboru mnohaleté zkušenosti a poradí si se vším. Vybrat si můžete u nás dveře interiérové i exteriérové námi vyrobené nebo od renovovaných výrobců. Standartní modely dveří jsou členěné sloupky s kombinací skla a desky. Můžete je libovolně kombinovat. Ať už hledáte dveře do interiéru nového domu či bytu nebo na chalupu či do kanceláře, rádi vám se vším pomůžeme a poradíme. Ozvěte se nám!