Komplexné zabezpečenie bezpečnostných systémov PSN a CCTV

Komplexné zabezpečenie bezpečnostných systémov PSN a CCTV

Predmetom zákazky je komplexné zabezpečenie bezpečnostných systémov PSN a CCTV. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky sa nachádza v časti B.2 Opis predmetu zákazky v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
31.01.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť

Kontaktní osoba:
PhDr. Kristína Juhászová

Zadavatel telefon:
+421 259 501 428


Zadavatel web:
http://www.dpb.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

51000000-9
Inštalačné služby (s výnimkou softvéru)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektronické zabezpečení pro Prahu a Berounsko, zabezpečení majetku, domů, kamerové systémy

Elektronické zabezpečení pro Prahu a Berounsko, zabezpečení majetku, domů, kamerové systémy

Představujeme Vám firmu Jan Dukony z Berouna, která svoji činnost zaměřila na montáž a servis elektrického zabezpečení rodinných domů, elektronické ochrany komerčních a průmyslových prostor. Provádíme zabezpečení majetku nejnovějšími komerčními technologiemi od výrobců Jablotron, Ajax, Dahua, Hikvision, Loxone, Tesla, Comelit, Videx, Siemens, Domat i jiných, podle zadání a charakteru konkrétního projektu. Elektronické zabezpečení pro Prahu a Berounsko: - zabezpečení rodinných domů, komerčních a průmyslových prostor - instalace kamerových systémů - zabezpečovací systémy - domovní a přístupové systémy ACS - alarmy - pronájmy zabezpečení Pokud Vás naše zabezpečovací systémy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hostímská 391/14, Beroun.


Parkovací systémy a závory pro všechny typy aplikací

Parkovací systémy a závory pro všechny typy aplikací

NESSY, spol. s r.o. Hradec Králové je předním dodavatelem pokladních a turniketových systémů pro sportovní a kulturní zařízení. Úspěšně zastupujeme rakouskou firmu SYSTEMS AG pro Českou a Slovenskou republiku. Dále se specializujeme na parkovací systémy pro plynulou obsluhu parkovišť a automatické závory. Parkovací systémy Součástí vstupenkového systému je i náš parkovací systém. Naprosto snadným a spolehlivým způsobem umožňuje plynule obsluhovat parkoviště jakékoli velikosti. Automatické závory Jsme schopni dodat závory pro všechny typy aplikací i včetně příslušenství. Automatické závory zvládnou jakoukoliv úroveň zatížení a fungují i v těžkých klimatických podmínkách.


Systém pro měření, monitoring stavu a úniku pohonných hmot v čerpacích stanicích

Systém pro měření, monitoring stavu a úniku pohonných hmot v čerpacích stanicích

Firma UNIDATAZ, která sídlí ve Znojmě, je výrobcem a dodavatelem spolehlivých systémů pro měření a monitoring stavu a úniku pohonných hmot ve skladovacích a výdejních technologií čerpacích stanic pohonných hmot. Naše multifunkční jednotka PLM609 je určena pro řízení sond kontinuálního měření stavu PHM ve skladovacích nádržích a současně slouží pro komplexní monitoring provozních, limitních a poruchových stavů. Informace o provozních a chybových stavech jsou přenášeny do systémů UniPOS, mohou být také napojeny na externí signalizaci nebo do elektronických zabezpečovacích systémů. Jednotka PLM609 může být doplněna o WWW rozhraní, a tím pádem i přístupná z libovolného internetového prohlížeče v síti provozovatele. Umožňuje také přenos měřených a poruchových stavů pomocí průmyslového komunikačního standardu Modbus do nadřazených systémů - díky toho může být začleněna i do složitých technologických celků výrobních procesů nebo náhradních zdrojů (dieselagregátů) a daňových skladů.


Plnicí stanice CNG v České republice

Plnicí stanice CNG v České republice

Pokud se zajímáte o plnicí stanice CNG v České republice, neváhejte a oslovte nás. V České republice je ke konci roku 2015 v provozu 108 plnicích stanice CNG (stlačený zemní plyn). Mimo akceptace běžných bankovních karet je možné na každé s těchto plnicích stanic CNG využít k platbě i karty CNG, které jsou vydávány plynárenskými společnostmi. Karta CNG představuje unikátní produktovou kartu a je téměř nedílnou součástí každého vozidla v České republice s pohonem na CNG. Společnost UNIDATAZ je dodavatelem řídicí technologie pro plnicí stanice CNG včetně bezobslužných platebních terminálů UNICARD s akceptací CNG karet, bankovních a lokálních karet, případně i fleetových karet. Současně je UNIDATAZ i provozovatelem centrálního systému pro CNG karty (CNG Card Centra) a dlouhodobým partnerem plynárenských společností. V současné době jsou centrální systémy UNIDATAZ (Unicentrum) využívány pro řízení sítí čerpacích stanic PHM a plnicích stanic CNG v České republice a rovněž pro řízení plnicí stanici LNG (zkapalněný zemní plyn) v Polsku. Více informací nás kontaktujte.


Parkovací systémy - závory pro zabránění vjezdu, příjezdový a odjezdový terminál

Parkovací systémy - závory pro zabránění vjezdu, příjezdový a odjezdový terminál

Sháníte vhodný parkovací systém pro parkoviště? Pak si vsaďte na parkovací systém od společnosti ELVIS, specialisty na docházkové, přístupové a odbavovací systémy. U nás zakoupíte jednotlivé komponenty parkovacích systémů i doplňková zařízení: - kombinovaný terminál - příjezdový terminál - odjezdový terminál - automatická pokladna - parkovací závora - parkovací zábrany - parkovací sloupky - parkovací značky Parkovací systémy od firmy ELVIS Vám usnadní provoz parkovišť a sníží provozní náklady. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Systém generálního klíče, bezpečnostní klíčové systémy

Systém generálního klíče, bezpečnostní klíčové systémy

Potřebujete speciální klíčový systém, aby měli do objektu přístup pouze určité osoby? Tak s prodejem a montáž klíčových systémů Vám pomůžeme právě my! Naše firma nabízí generální klíč jež je mechanický systém klíčů a k nim příslušející zámky. Nastavení generálního klíče je takové, že určité zámky je možné odemknout pouze určitou kombinací klíčů. Když se zámek zkombinuje s elektronickým klíčem může změnu přístupu provádět přímo majitel a lze jím i sledovat historii průchodu či časově omezit vstup. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši vzorkovou prodejnu v Brně.