Nákup zásahových odevov pre hasičov typ: Ľahký

Nákup zásahových odevov pre hasičov typ: Ľahký

Predmetom tejto zákazky je dodávka zásahových odevov pre hasičov typ - ľahký. Ľahký zásahový odev (ďalej len ĽZO) poskytuje ochranu tela užívateľa, okrem hlavy, rúk a chodidiel pri dlhotrvajúcej likvidácii požiarov v prírodnom prostredí a otvorenom priestore. Tento odev nie je určený k tomu, aby poskytoval ochranu v uzatvorenom priestore a v prípade obkľúčenia ohňom. ĽZO neposkytuje ochranu hlavy, chodidiel, rúk do výšky zápästia a tiež ochranu pred ďalšími nebezpečenstvami, napríklad chemickými, biologickými, rádiologickými a elektrickými. Je určený na skvalitnenie zásahovej činnosti a akcieschopnosti príslušníkov Hasičského a záchranného zboru.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 10:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.02.2022 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Škvarka

Zadavatel telefon:
+421 250 944 337

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.minv.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35113400-3
Ochranné a bezpečnostné odevy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pracovní oděvy, bundy, vesty, kombinézy, kalhoty - výroba, dodávka, prodej

Pracovní oděvy, bundy, vesty, kombinézy, kalhoty - výroba, dodávka, prodej

Potřebujete kvalitní pracovní oděv, který Vám zároveň poskytne pohodlí? Podívejte se na e-shop firmy Hydrospor s.r.o. nebo navštivte kamennou prodejnu a určitě si z našeho širokého sortimentu vyberete to, co potřebujete. Zabýváme se výrobou, dodávkou a prodejem pracovních oděvů a pomůcek: - bundy - vesty - kalhoty - kombinézy - kraťasy - mikiny - trička a polokošile - zástěry - zimní a nepromokavé oděvy - bílé oděvy - výstražné a speciální oděvy - rukavice. U nás naleznete za příznivou cenu odolné a maximálně funkční pracovní oděvy, které Vám zajistí bezpečnost při práci. Kvalita je u nás prioritou!


Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Praní, pronájem, úpravy a komplexní čistění pracovních oděvů

Jsme průmyslová prádelna pro komplexní ošetření oděvů a mimo jiné poskytujeme poradenskou činnost při nákupu či pronájmu pracovních oděvů. Naše prádelna využívá moderní prací stroj PASSAT UT, bezfosfátové tekuté prací prostředky a profesionální žehlící linky. Díky těmto technologiím bude Vaše prádlo vždy perfektně ošetřeno a Vy se můžete spolehnout na komplexní kvalitu všech našich služeb. U Vašeho prádla průběžně kontrolujeme opotřebení a podrobná kontrola proběhne při vstupu i výstupu předání. Jsme profesionální firma s vysokou flexibilitou a dodávku čistého prádla Vám zajistíme do 24 hodin. Dále poskytujeme přepravní kontejnery, svoz zakázek zdarma a v neposlední řadě vstřícný přístup a snahu vždy se nějak rozumně domluvit.


Trička sportovní, pracovní i na volný čas ISSA LINE STRETCH z elastické bavlny – novinky

Trička sportovní, pracovní i na volný čas ISSA LINE STRETCH z elastické bavlny – novinky

Máte rádi oblečení z kvalitních materiálů? Hlavně při práci nebo při sportu oceníte kvalitu a pohodlnost triček značky ISSA LINE STRETCH. Jsou ušité z kvalitní elastické bavlny. Vybírat můžete z aktuálního katalogu společnosti Industrial Starter Czech s.r.o., kde naleznete i spoustu dalších novinek z oblečení značky ISSA LINE STRETCH. V našem sortimentu ISSA LINE STRETCH naleznete: - POLO TRIČKO STRETCH – dostupné v barvách – béžová, šedá, modrá - TRIČKO STRETCH – dostupné v barvách – béžová-černá, šedá-černá, modrá-šedá Trička lze nosit do práce i na volný čas. Navíc trička můžete kombinovat s pracovní řadou STRETCH, nebo nosit samostatně. Trička mají moderní vzhled a jsou velmi pohodlná. Další oblečení řady STRETCH, ze kterého můžete vybírat: - bundokošile STRETCH - vesta STRETCH - kalhoty STRETCH - kalhoty STRETCH ON - EASYSTRETCH - jeans MINER - jeans JEST STRETCH Trička a další oblečení z pracovní řady STRETCH ocení všichni bez rozdílu.


Zateplené softshellové pracovní bundy a kalhoty odolné proti větru a vodě

Zateplené softshellové pracovní bundy a kalhoty odolné proti větru a vodě

Kvalitní pracovní oblečení patří mezi důležité vybavení, které Vám v šatníku nesmí chybět. Společnost Industrial Starter Czech s.r.o. se zabývá prodejem a velkoobchodem pracovních oděvů, proto neváhejte a prohlédněte si jejich katalog. Náš sortiment obsahuje zateplené softshellové bundy i kalhoty odolné proti větru i vodě, které využijete nejen při práci, ale i ve volném čase. Dbáme na to, aby naše oděvy byly odolné, dobře vypadající i pohodlné na nošení. Spolupracujeme se zkušenými návrháři a všechny produkty testujeme ve spolehlivých laboratořích. Přesvědčte se, že pracovní oblečení může být funkční, ale také vkusné a stylové!


Reklamní a pracovní oděvy Ústí nad Labem, trička, polokošile, košile, mikiny, outdoorové oblečení

Reklamní a pracovní oděvy Ústí nad Labem, trička, polokošile, košile, mikiny, outdoorové oblečení

Představujeme Vám firmu MALFINI, a.s. z Ústí nad Labem, která svoji činnost zaměřila na výrobu a dodávky značkových reklamních a pracovních oděvů. Všechny produkty nesou pečeť kvality Oeko-Tex Standard 100. Do našeho sortimentu jsme také zařadili froté produkty. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme zakázkové výrobě, která poskytuje individuální řešení na míru. Reklamní a pracovní oděvy Ústí nad Labem: - trička - polokošile - košile - mikiny - čepice - outdoorové oblečení - tašky - froté produkty Pokud Vás reklamní a pracovní oděvy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Oblouková 391, Ústí nad Labem.


Kotníková pracovní obuv, polobotky, farmářky i holínky - výroba a prodej

Kotníková pracovní obuv, polobotky, farmářky i holínky - výroba a prodej

Na výrobu a prodej kotníkové pracovní obuvi, polobotek, farmářek i holinek se specializuje společnost Hydrospor s.r.o v Ostravě. Díky jejich botám se budou Vaše nohy cítit pohodlně a bezpečně. Hledáte pracovní boty, které budou vypadat hezky a budou vhodné do Vašeho zaměstnání? Podívejte se na e-shop nebo navštivte kamennou prodejnu společnosti Hydrospor s.r.o. a jistě si z našeho širokého sortimentu vyberete. Naše firma se zabývá výrobou a prodejem pracovní obuvi: - kotníková - polobotky - farmářky - holínky PVC, koženofilcové, válené, rybářské - gumáky s ocelovou špicí - zateplené gumáky - nazouváky - holeňová obuv - zdravotní a přezůvková obuv. Pokud si nejste jisti s výběrem vhodných bot, můžete se na nás obrátit, rádi Vám poradíme!