Úklidové práce a činnosti na technologii lokality EGT

Úklidové práce a činnosti na technologii lokality EGT

Předmětem plnění je zajištění čistících a úklidových prací technologických prostor a na technologii Energotrans, a.s. v členění: Plánované čistící a úklidové práce; Operativní čistící a úklidové práce (činnosti při vzniku mimořádných nebo havarijních situacích); Pravidelný úklid.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Energotrans, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Energotrans, a.s.

Zadavatel IČ:
47115726

Zadavatel ulice:
Duhová 1444/2

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Dana Pecáková

Zadavatel telefon:
+420 724 814 963

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cez.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90910000-9
Úklidové služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tryskání, pískování – čištění cihel, kamene, betonu, železa nebo dřeva kdekoliv v terénu

Tryskání, pískování – čištění cihel, kamene, betonu, železa nebo dřeva kdekoliv v terénu

Sháníte firmu, která se zabývá čištěním různých povrchů metodou tryskání? Potřebujete důkladně odstranit staré nánosy špíny ze zdí, fasád nebo sklepů? Kontaktujte společnost Pavel Řezníček, která za pomocí tryskání dodá všem povrchům punc čistoty. Díky moderní tryskací mobilní jednotce jsme schopni očistit jakékoliv povrchy kdekoliv v terénu. Používáme různé druhy abraziv, které sjednotí, očistí a zdrsní různé plochy a materiály – cihly, dřevo, kámen, beton, železo, ale také fasády, sklepy nebo venkovní zdi. Mobilní pískování provádíme na různých místech v rámci celé ČR, zejména působíme v Olomouci, Prostějově, Ostravě, Brně, Jeseníku a Zlíně.


Úklidové služby Praha, pravidelné a generální úklidy v domácnosti, úklidy po stavebních pracích

Úklidové služby Praha, pravidelné a generální úklidy v domácnosti, úklidy po stavebních pracích

Představujeme Vám firmu W.WOLF CO., spol. s r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní úklidové služby. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme pravidelným, generálním, jednorázovým úklidům a úklidům po stavbách. Úklidové služby Praha: - hotely - administrativní budovy - obchodní centra - komerční objekty - průmyslové haly - nemocnice Pokud Vás naše úklidové služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pod Višnovkou 1662/23, Praha.


Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Spravujete komunikace v hlavním městě a jeho městských částech? Potřebujete zajistit čištění ulic po zimě či v létě pro snížení prašnosti? V tom případě využijte služeb naší společnosti Agentura Hřivna Barrandov. Jsme profesionálové v mytí a čištění cest, ulic, prostranství, náměstí i parkovišť. K těmto pracím využíváme kvalitní a moderní techniku. Naše služby můžete využívat pravidelně v sezonních intervalech, ale i nárazově dle potřeb při znečištění komunikací u výjezdu ze staveb či polí. Mimo čištění provádíme také kropení zpevněných ploch pro snížení teploty v horkých dnech. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Údržbové práce v oblasti čistějšího prostředí realizuje především v Praze, ale i v jeho okolí.


Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Strojní zametání - čištění ploch za pomocí zametacích strojů

Potřebujete vyčistit Váš chodník, cestu nebo jiné menší zpevněné plochy? Pak se obraťte na opavskou společnost U-SERVIS, která nabízí kvalitní strojní zametání. Podle Vašich potřeb a díky našemu zametacímu stroji Vám můžeme nabídnout následující služby, jako je klasické zametání chodníků, komunikací a výrobních hal, odstranění trávy kolem obrubníků a budov. V rámci komplexnosti služeb můžete využít také úklid společných prostor domu, venkovních prostor a základní údržbu zeleně.


Technická správa budov, nemovitostí - úklid, údržba, ostraha objektu

Technická správa budov, nemovitostí - úklid, údržba, ostraha objektu

Pokud jste vlastníkem firmy, průmyslové či administrativní budovy, starosti o bezchybný chod objektu je vhodné přenechat firmě, která vyřeší celkově technickou správu budov, nemovitostí. Společnost BAVA servis obstará v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj pro majitele nemovitostí kompletní servis, jehož součástí je údržba, úklid budovy i ostraha objektu. Zajistíme bezchybný chod objektu, tím že zajistíme pravidelnou údržbu veškerých zařízení, revizní činnost i havarijní služby. Úklid zajišťujeme v interiéru i exteriéru. Poskytujeme i DDD služby - likvidace hlodavců, hmyzu a mikroorganizmů. Ve střežených objektech zabezpečíme formou fyzické ostrahy stálý dohled. Včas se dá zabránit případných haváriím a Váš objekt je chráněn i proti vstupu nepovolaných osob.


Odstranění graffiti, starých nátěrů a barev z omítek, zdiva – mobilní pískování

Odstranění graffiti, starých nátěrů a barev z omítek, zdiva – mobilní pískování

Potřebujete odstranit graffiti z omítky domu? Hledáte firmu, která odstraňuje zbytky starých barev a nátěrů ze zdí, betonu nebo kamene? Obraťte se na firmu Pavel Řezníček – mobilní tryskání a pískování. Zajistíme odstranění graffiti i starých barev a nátěrů z různých povrchů. Graffiti a nánosy barev a nátěrů odstraňujeme za pomocí mobilní tryskací jednotky. Nežádoucí barvy a nátěry odstraníme ze zdí, omítek, kamene, betonu, dřeva, železa i pískovce. Pískování provádíme v okolí Olomouce, Prostějova, ale i Ostravy, Zlína, Brna nebo v případě potřeby kdekoliv v České republice.