Poskytování služeb facility managementu

Poskytování služeb facility managementu

Předmětem veřejné zakázky je poskytovat zadavateli tzv. facility management služby, tj. zajišťovat veškeré technické, administrativní a další činnosti potřebné pro zabezpečení řádného provozu budovy a v ní umístěných zařízení, jejichž podrobná specifikace je obsažena v přílohách této zadávací dokumentace, které jsou k řádnému provozu budovy a zařízení nezbytné. Předmětem veřejné zakázky je provádění paušálních služeb a služeb na objednávku, které jsou vymezeny v přílohách zadávací dokumentace. Služby zahrnují zejména pravidelnou provozní a technickou správu technologických prvků budovy, provádění běžné údržby a oprav a provádění odborných servisů, revizí a prohlídek technologií dle příslušných právních předpisů.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 11:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo zdravotnictví

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
31.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo zdravotnictví

Zadavatel IČ:
00024341

Zadavatel ulice:
Palackého náměstí 375/4

Zadavatel PSČ:
128 01

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Ing. Václav Tůma

Zadavatel telefon:
+420 224 972 165

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mzcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Správa a údržba nemovitostí Brno, správa a údržba pozemků, BOZP a revizní činnost, kontroly

Správa a údržba nemovitostí Brno, správa a údržba pozemků, BOZP a revizní činnost, kontroly

Představujeme Vám firmu LexFin, s.r.o. z Brna, která svoji činnost zaměřuje na komplexní služby související s provozem a správou nemovitostí, objektů a majetku. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme kompletnímu servisu budov, poskytujeme právní poradenství, správa a údržba pozemků, služby v oblasti požární bezpečnosti, BOZP a revizní činnost. Správa a údržba nemovitostí Brno: postaráme se o správu a údržbu pozemků a nemovitostí včetně bytových jednotek poskytujeme technickou správu budov stěhování, malování, veškeré řemeslné práce úklidové služby, údržbu zeleně provádíme také školení BOZP, PO zajistíme vedení účetnictví Pokud Vás naše správa a údržba nemovitostí zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Stránského 3140/39, Brno.


Kompletní služby v oblasti správy nemovitostí pro městské části, SVJ, BD a fyzické osoby v Praze.

Kompletní služby v oblasti správy nemovitostí pro městské části, SVJ, BD a fyzické osoby v Praze.

Správa majetkového portfolia Praha 3, a. s. nabízí kompletní služby v oblasti správy nemovitostí pro městské části, SVJ, BD a fyzické osoby. Vedeme také účetnictví a mzdovou agendu. Máme dlouholeté zkušenosti s působením na Praze 3, nic méně, služby poskytujeme na celém území Prahy. Sháníte správce vaší nemovitosti? Napište nám:info.sprava@atsmppraha3.cz nebo zavolejte na 227031795. Zakládáme si na osobním přístupu, preciznosti a zodpovědnosti.


Domovní a bytová správa města Písku, prodej a pronájem městských bytů, správa městských bytů

Domovní a bytová správa města Písku, prodej a pronájem městských bytů, správa městských bytů

Představujeme Vám domovní a bytovou správu města Písku, která je zřízena k účelu správy bytového majetku a nebytových prostor v majetku města Písku a k výkonu správy tepelného hospodářství na území města Písku, včetně prodeje bytových domů. Dále DBS města Písku provozuje dvě ubytovny s celkovou kapacitou 154 lůžek. Zajišťujeme také poradenství související s chodem SV, zajišťujeme prodej a pronájem městských bytů, správu městských bytů. Neváhejte nás pro více informací telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše Domovní a bytová správa města Písku bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Fügnerovo nám. 42 Písek.


Správa nemovitostí, bytových domů - provozní, evidenční služby včetně vedení účetnictví

Správa nemovitostí, bytových domů - provozní, evidenční služby včetně vedení účetnictví

Spolehlivou firmou, působící v oblasti správa bytových domů v regionu Kroměříž, Otrokovice, Vyškov, Hranice, je společnost Hučík s.r.o. . V oblasti správy nemovitostí zajišťuje veškeré služby - vedení účetnictví, evidenční služby i provozní-technická správa. Ve svém oboru působíme téměř 25 let. Mezi naše zákazníky aktuálně patří 3 bytová družstva a 131 společenství vlastníků jednotek. Svoji působnost i dále rozšiřujeme, jsme připraveni novým bytovým družstvům i SVJ pomoci se založením. Udržujeme kontakt s nájemci a uživateli bytů a nebytových prostorů, zajišťujeme běžnou správní agendu - vedení korespondence, předpis a výběr měsíčních záloh na služby i vkladů do fondu oprav, vedení evidence o příjmech a výdajích, styk s bankou apod. V rámci provozní služeb zajišťujeme veškeré běžné opravy, revize, dovávky vody, vytápění domu, zajištění nepřetržité havarijní služby, veškerých stavebních prací, rekonstrukcí, služby spojené s evidencí spravovaného majetku i pojištěním domu. Neváhejte se na nás obrátit.


Technická správa budov, nemovitostí - úklid, údržba, ostraha objektu

Technická správa budov, nemovitostí - úklid, údržba, ostraha objektu

Pokud jste vlastníkem firmy, průmyslové či administrativní budovy, starosti o bezchybný chod objektu je vhodné přenechat firmě, která vyřeší celkově technickou správu budov, nemovitostí. Společnost BAVA servis obstará v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj pro majitele nemovitostí kompletní servis, jehož součástí je údržba, úklid budovy i ostraha objektu. Zajistíme bezchybný chod objektu, tím že zajistíme pravidelnou údržbu veškerých zařízení, revizní činnost i havarijní služby. Úklid zajišťujeme v interiéru i exteriéru. Poskytujeme i DDD služby - likvidace hlodavců, hmyzu a mikroorganizmů. Ve střežených objektech zabezpečíme formou fyzické ostrahy stálý dohled. Včas se dá zabránit případných haváriím a Váš objekt je chráněn i proti vstupu nepovolaných osob.


Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Správa nemovitostí, nájemních bytů, bytových domů pro SVJ společenství vlastníků bytových jednotek

Pokud hledáte v regionu Zlínský kraj firmu, jejímž oborem je správa nemovitostí, obraťte se na spol. Správa bytů MORAVA s.r.o., která se v tomto oboru pohybuje téměř 25 let. Zaměřuje se převážně na správu bytových domů pro SVJ - společenství vlastníků bytových jednotek, ale nabízí také správu nájemních bytů – městských i pro bytová družstva. Začínajícím pomůžeme se založením společenství vlastníků a dále obstaráme veškeré služby spadající do oblasti ekonomiky, správy a provozu nemovitosti. Působíme v lokalitě Zlínský kraj - aktuálně v obcích Napajedla, Bystřice pod Hostýnem a Tlumačov. Neváhejte se na nás obrátit, svoji působnost stále rozšiřujeme. Zajišťujeme kompletní agendu služeb v oblasti bydlení v souladu s předpisy - dle zák. č. 89/2012 (občanský zákoník) a zák.č. 516/2002 (zákon o dani). V rámci služeb zajišťujeme: - vedení účetnictví, vyúčtování nájmů, služeb, tepla - vypracujeme prohlášení vlastníka, stanovy, průkaz energetické náročnosti budovy, domovní řády - revize v zákonných termínech - provozní věci - dodávky energií pro dům, výběrová řízení na opravy i stavební práce včetně zajištění kontroly prováděných prací. Pokud plánujete rekonstrukci či revitalizaci objektu, pomůžeme Vám ve spolupráci s ekonomickými a daňovými poradci vyřídit úvěr i s případnou dotací, případně přefinancování dříve dohodnutých úvěrů.