FNKV - Dodávky dezinfekčních prostředků

FNKV - Dodávky dezinfekčních prostředků

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opakované dodávky dezinfekčních prostředků určených pro profesionální použití ve zdravotnictví.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
24.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
38 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Zadavatel IČ:
00064173

Zadavatel ulice:
Šrobárova 1150/50

Zadavatel PSČ:
100 34

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Jana Brzobohatá

Zadavatel telefon:
+420 267 163 457

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fnkv.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prostorová dezinfekce Praha, zařízení kombinující dezinfekci ozónem a fogací studenou párou

Prostorová dezinfekce Praha, zařízení kombinující dezinfekci ozónem a fogací studenou párou

Představujeme Vám firmu Kohout engineering s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na výrobu zařízení kombinující dezinfekci ozónem a fogací studenou párou vytvořenou z biocidního roztoku. Prostorová dezinfekce umožňuje dezinfikovat a dezodorizovat jakýkoliv prostor, kdy jsou opět využitelné po několika desítkách minut. Přístroje dokáží snadno dezinfikovat a dezodorizovat sanitky, nemocniční pokoje, čekárny, ordinace, hotelové pokoje, veřejné prostory, fitness zařízení, sauny nebo tělocvičny, prostory pro chov a transport zvířat, automobily, chladírenské prostory a další. Unikátní zařízení kombinující desinfekci ozónem s fogací studenou párou biocidního roztoku je plně automatické a jednoduché na obsluhu. Pokud Vás prostorová dezinfekce zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Albrechtova vrchu 1158/9, Praha.


Deratizace Praha, dezinsekce, dezinfekce, likvidace škůdců, ochrana dřeva, sanační práce celá ČR

Deratizace Praha, dezinsekce, dezinfekce, likvidace škůdců, ochrana dřeva, sanační práce celá ČR

Představujeme Vám firmu ASANA servis s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní hubení škůdců po celé ČR. V rámci svých nabízených služeb se specializujeme na oblast dezinsekce, dezinfekce, deratizace, dezikace, ochrany dřeva, asanačních prací a sanačních prací. Deratizační služby poskytujeme pro hotely, školy, nemocnice, jídelny, sklady, obchody, pekárny, restaurace, nádraží, úřady, továrny atd. Zabýváme se hubením štěnic, švábů, mravenců, molů, vosích hnízd, červotočů, myší, potkanů. Dále likvidujeme houby a plísně. Firma ASANA servis s.r.o. Praha - specialista na deratizace, dezinsekce a dezinfekce v Praze a okolí, neváhejte nás pro likvidaci škůdců kontaktovat.


Služby DDD Český Krumlov, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, hubení potkanů a myší, mravenců

Služby DDD Český Krumlov, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, hubení potkanů a myší, mravenců

Představujeme Vám firmu DERADEZ s.r.o. z Českého Krumlova, která svoji činnost zaměřila na kompletní služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Po domluvě pracujeme v kterýkoliv den či hodinu a to po celé České republice. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme monitoringu dřevokazných hub a plísní. Účinně se postaráme o hubení myší, potkanů, štěnic, blech, mravenců a sršní. Dále provádíme likvidace materiálů napadených plísněmi. Pokud Vás naše služby DDD zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Vyšný 17, Český Krumlov.


DDD servis-deratizace, desinsekce, hubení hlodavců, hmyzu

DDD servis-deratizace, desinsekce, hubení hlodavců, hmyzu

Potkani, myši nebo obtížný hmyz v domě Vás nemusí trápit. Obraťte se na DDD servis Vladimír Balázs Staré Město. Služby deratizace, dezinsekce i dezinfekce provádíme v regionu Zlínský kraj. Zajistíme hubení hlodavců, hmyzu a provádíme i asanace. Naše klientela je především z regionu Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín a Kroměříž. Naše firma je členem Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce a deratizace ČR a evropské konfederace CEPA. Jsme držitelé osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu svých služeb. Služby poskytujeme pro firmy i domácnosti v pracovní dny i o víkendu bez zvláštního příplatku - zavolejte 775860547. Deratizace se týká především likvidace potkanů a myší - při deratizačním zásahu používáme granule, voskové bloky, kombinované nástrahy i odchytové pasti. Dezinsekce je zaměřena především na tento hmyz - šváb, rus domácí, blecha, mravenec, štěnice, moucha, komár. Dezinfekce choroboplodných mikroorganizmů je prováděna pomocí fyzikálních, chemických i kombinovaných metod.


Rychlá deratizace a dezinsekce - likvidace, hubení hlodavců a štěnic

Rychlá deratizace a dezinsekce - likvidace, hubení hlodavců a štěnic

Nemůžete se zbavit škůdců? Firma Deratizace Konečný z Prahy zajišťuje spolehlivé služby v oblasti deratizace a dezinsekce pro Příbram, Kutnou Horu, Kolín a Mladou Boleslav. Specializujeme se na hubení hlodavců (hraboše, myši, myšice, krysy, potkany), štěnice a jiné nežádoucí škůdce. Provádíme preventivní i akutní zásahy pro domácnosti, školy, školky, průmyslové sklady, restaurace, domácnosti a další prostory. Navrhneme efektivní řešení likvidace škůdců podle místa výskytu a zamezíme jejich opětovnému návratu. Deratizaci je žádoucí provádět v častějším intervalu, minimálně však 2x ročně. Zaznamenali jste svědivé štípance na sobě či svém domácím mazlíčkovi? Pak se Vám doma pravděpodobně usadily štěnice, které se schovávají v těch nejrůznějších úkrytech (čalounění, nábytek, škvíry apod.). Nezoufejte a zavolejte, jsme připraveni Vám okamžitě pomoci.


Likvidace hmyzu a škůdců Břeclav, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, DDD služby pro firmy

Likvidace hmyzu a škůdců Břeclav, deratizace, dezinsekce, dezinfekce, DDD služby pro firmy

Představujeme Vám firmu DDD Průdek z okresu Břeclav, která svoji činnost zaměřila na likvidaci hmyzu a škůdců. Zbavíme Vás nepříjemných štěnic, blech, švábů, molů, vos, sršní, klíšťat, mravenců, pavouků a dalšího hmyzu. Ze škůdců Vás zbavíme myší, krys, potkanů, krtků a hryzců. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme povrchové a prostorové dezinfekci v pracovním prostředí, ve veřejných prostorách, v domácnostech. Pokud Vás likvidace hmyzu a škůdců zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Zahradní 286, Rakvice, Břeclav.