Prodej stávajícího portfolia nemovitostí banky a zajištění alternativních administrativních prostor

Prodej stávajícího portfolia nemovitostí banky a zajištění alternativních administrativních prostor

Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Smlouvy upravující podmínky: prodeje stávajícího portfolia nemovitostí blíže specifikovaného v Návrhu smlouvy, a současně vyhledání a zprostředkování nájmu vhodných administrativních prostor včetně zajištění projektu zařízení prostor včetně zprostředkování jejich vybavení a zajištění přestěhování pracovišť banky do nových nájemních prostor.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 14:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní rozvojová banka, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní rozvojová banka, a.s.

Zadavatel IČ:
44848943

Zadavatel ulice:
Jeruzalémská 964/4

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Lucie Wellartová, advokátka

Zadavatel telefon:
+420 255 000 430


Zadavatel web:
https://www.nrb.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

70120000-8
Nákup a prodej nemovitostí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realitní makléř Ostrava, prodej a koupě bytů, rodinných domů, prodej formou aukce, převody

Realitní makléř Ostrava, prodej a koupě bytů, rodinných domů, prodej formou aukce, převody

Představujeme Vám realitní makléřku Jitku Biernatovou z Ostravy, která se již dlouhá léta věnuje zprostředkování prodeje, pronájmu a nákupu nemovitostí. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme převodům nemovitostí, daňovému a finančnímu poradenství, řešení průkazů energetické náročnosti budov. Realitní makléř Ostrava: - prodej bytů a domů - koupě bytů a domů - převody nemovitostí - prodej formou aukce - finanční poradenství V případech potřeby volejte i mimo otevírací hodiny, o víkendech a svátcích. Chcete-li se se mnou potkat v kanceláři, je potřeba se domluvit.


Kompletní realitní servis a spolehlivé právní služby včetně advokátní úschovy

Kompletní realitní servis a spolehlivé právní služby včetně advokátní úschovy

Chcete prodat vaši nemovitost? Obáváte se komplikací spojených se smlouvami a dokumenty týkajících se prodeje nemovitosti? O veškeré právní úkony související s prodejem a koupí nemovitosti se postará Úvěrové centrum s.r.o. Všem našim klientům poskytujeme kompletní realitní servis včetně bezpečných právních služeb včetně advokátní úschovny. Zajistíme vyhotovení všech smluvních dokumentů pro právní úkony při prodeji a koupi nemovitosti. Součástí právních služeb je i advokátní úschova financí před zápisem do katastru nemovitostí. Vyřídíme také veškeré formality na příslušných úřadech. Úvěrové centrum poskytuje kompletní realitní servis. Našim klientům navíc pomůže i s nejvýhodnějším financováním pro koupi nemovitosti a při prodeji nemovitosti se postaráme, aby byla nemovitost prodána za co nejvyšší možnou cenu.


Zprostředkování pronájmu i prodeje obchodních prostor, kanceláří, výrobních hal i skladů v okolí Brna, Ostravy a Prahy

Zprostředkování pronájmu i prodeje obchodních prostor, kanceláří, výrobních hal i skladů v okolí Brna, Ostravy a Prahy

Hledáte vhodnou kancelář pro svou práci? Nebo byste si rádi pronajali výrobní halu či sklad? Naše realitní kancelář I.E.T. Reality s.r.o. Vám velmi ráda pomůže s řešením a najdeme pro Vás vhodné místo za dobré ceny. Máme širokou nabídku inzercí komerčních, administrativních, obchodních, výrobních i skladových prostor v okolí Brna, Prahy a Ostravy. Ale rádi Vám pomůžeme i s prodejem či pronájmem Vaší nemovitosti. Díky našim zkušeným makléřům Vám ušetříme spoustu práce a starostí s administrativou i propagací Vaší inzerce. Dále Vám poskytneme bezplatné poradenství v oblasti nemovitostí. Zajistíme i advokátní servis, financování nákupu nemovitostí a hypotéky, pojištění nemovitostí a znalecké posudky.


Vítěz prestižní soutěže Realiťák roku - špičkové služby v oblasti realit

Vítěz prestižní soutěže Realiťák roku - špičkové služby v oblasti realit

Jsme AVAPO - realitní kancelář s.r.o. z Opavy poskytující špičkové služby v oblasti realit. Pomůžeme Vám s prodejem, pronájmem a koupí nemovitostí. O vysoké úrovni naší profesionality svědčí úspěchy realitní makléřky Jany Palové v soutěži Realiťák roku. Tato prestižní soutěž probíhá pod záštitou Realitní komory ČR, Asociace realitních kanceláří, Ministerstva pro místní rozvoj a jiných organizátorů. Soutěžící musí během 11 měsíců oslovit svou prací hlasující veřejnost a přesvědčit odbornou 18-člennou porotu svými právními, obchodními, znaleckými a technickými znalostmi. Naše makléřka Jana Palová získala v této soutěži prestižní ocenění za Moravskoslezský kraj, a to 1. místo podle hlasování veřejnosti a 1. místo podle 18-členné odborné poroty. Toto vítězství svědčí o spokojenosti našich klientů, kteří nás v soutěži hlasově podpořili. Chcete-li špičkové a komplexní služby v oblasti realit, obraťte se na nás.


Nabídka nemovitostí k pronájmu v Praze a okolí

Nabídka nemovitostí k pronájmu v Praze a okolí

Hledáte nové bydlení, chcete si pronajmout byt, dům, kancelář v Praze či okolí? Hledáte tu správnou nemovitost? Profesionální služby naší společnosti TIDE REALITY, spol. s.r.o. Vám pomůžou jak s prodejem a koupí, tak i s pronájmem. Zaštiťujeme kompletní proces od porozumění požadavkům s konkrétním zadáním, přes samotné zprostředkování až po vyřízení právních formalit. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s individuálním přístupem a snažíme se uspokojit jeho představy. V naší nabídce naleznete zprostředkování pronájmu domů a bytů, prodej domů a bytů, ale i komerčních prostor a pozemků. Veškeré dotazy zodpovíme v naší realitní kanceláři na ulici Dřevěná 382/2, Praha 2. Aktuální nabídku nemovitostí si můžete nejprve prohlédnout na internetových stránkách naší společnosti.


Zajištění hypotéky při koupi nemovitostí, stavebních parcel, komerčních pozemků a prostor

Zajištění hypotéky při koupi nemovitostí, stavebních parcel, komerčních pozemků a prostor

Pořizujete si vlastní dům? Rozhodli jste si koupit byt? Budete potřebovat pomoct s financováním při koupi nemovitosti či pozemku? Hledáte vhodný dům v okolí Znojma? Pak se zaručeně obraťte na společnost Znojemsko reality. My Vám pomůžeme s výběrem vhodné nemovitosti, ať už se rozhodnete pro koupi rodinného domu, bytu či chalupy. I pokud jste se rozhodli pro stavbu domu dle svých představ, navštivte nás a vyberte si ze stavebních parcel, které prodáváme. Obrátit se na nás můžete i při rozhodnutí, že začínáte podnikat, či rozšiřujete podnikání a hledáte vhodné komerční prostory či pozemky. Navíc v rámci našich služeb Vám pomůžeme i s financováním při pořizování nemovitosti. Máme sjednané bankovní partnery a vždy se snažíme najít optimální řešení financování dle Vašich možností a potřeb. Zajistíme hypoteční úvěry