Rezervace a koordinace ubytovacích kapacit v souvislosti s předsednictvím ČR v Radě EU v roce 2022

Rezervace a koordinace ubytovacích kapacit v souvislosti s předsednictvím ČR v Radě EU v roce 2022

Zajištění ubytovacích kapacit pro akce konané na území ČR v souvislosti s předsednictvím ČR v Radě EU v roce 2022.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 12:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad vlády České republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
27.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad vlády České republiky

Zadavatel IČ:
00006599

Zadavatel ulice:
nábřeží Edvarda Beneše 128/4

Zadavatel PSČ:
118 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
JUDr. Ing. František Fíla Ph.D.

Zadavatel telefon:
+420 224 002 354

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.vlada.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55110000-4
Ubytovací služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hotel Mertin Chomutov, nekuřácké ubytování, uzavřené parkoviště, infrasauna a malé fitness, wifi

Hotel Mertin Chomutov, nekuřácké ubytování, uzavřené parkoviště, infrasauna a malé fitness, wifi

Představujeme Vám hotel Mertin, který se nachází 200 m od historického centra Chomutova. Náš hotel je nekuřácký, hosté mají k dispozici infrasaunu a malé fitness, dále uzavřené parkoviště střežené kamerovým systémem. Hotel Mertin nabízí komfortní ubytování v deseti pokojích, které jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, LCD televizorem se satelitem, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou. Nabízíme bezplatné Wifi připojení k internetu. Ubytujte se v našem hotelu Mertin a navštivte Kamencové jezero a Podkrušnohorský zoopark.


Hotel Horizont Pec pod Sněžkou, čtyřhvězdičkový hotel, moderní pokoje, bazén, posilovna, sauna

Hotel Horizont Pec pod Sněžkou, čtyřhvězdičkový hotel, moderní pokoje, bazén, posilovna, sauna

Představujeme Vám čtyřhvězdičkový Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou, který svým hostům nabízí moderní pokoje s výhledem na Pec, krásnou přírodu, největší český skiareál a odpočinek ve wellness centru. Náš hotel je skvělý pro firemní akce, svatby a rodinné oslavy. Hotel Horizont nabízí svým ubytovaným hostům řadu služeb a výhod. V zimě můžete využít přistavený skibus přímo ke dveřím hotelu nebo Vám nachystáme skipas na recepci, můžete navštívit dvě restaurace a ochutnat speciality od týmu šéfkuchaře Jiřího Švestky, HAVANA BAR, hotelovou cukrárnu, unikátní SKY CLUB v nejvyšším 18. patře hotelu. Odpočinete si v bazénu, vířivce, sauně, při masáži, koupelích a zábalech. A nezapomněli jsme ani na aktivní odpočinek při stolním tenisu, ricochetu, squashi nebo v posilovně. Chcete se pokochat krásnou přírodou a čerstvým vzduchem v Peci pod Sněžkou? Navštivte čtyřhvězdičkový Hotel Horizont a načerpejte nové síly.


Romantický pobytový balíček ve čtyřhvězdičkovém hotelu nedaleko centra Brna

Romantický pobytový balíček ve čtyřhvězdičkovém hotelu nedaleko centra Brna

Užijte si s milovanou osobu nerušené chvíle v luxusním čtyřhvězičkovém hotelu AVANTI v blízkosti centra Brna. V rámci pobytového balíčku Romantic na naše hosty čeká romantická večeře, snídaně na pokoj a privátní bowling nebo wellness. Balíček Romantic zahrnuje ubytování pro dvě osoby na dvě noci, romantickou večeři pro dvě osoby, snídani na pokoj dle přání hostů nebo bohatá snídaně ve formě bufetu v hotelové restauraci. Součástí je i soukromé wellness nebo bowling na dvě hodiny – nutné objednat předem. Hosté mají navíc k dispozici volný vstup do wellness centra na střeše hotelu a pohodlné parkování u hotelu zdarma.


Zážitkový minigolf pro děti a dospělé a ubytování v rodinném hotelu

Zážitkový minigolf pro děti a dospělé a ubytování v rodinném hotelu

Hledáte ubytování na Vysočině, kde zabavíte celou rodinu? Pak Restaurace a hotel U Hrocha ve Žďáru nad Sázavou je pro vás tím správným místem, kde zažijete ty nejkrásnější chvíle. Na pobyt u nás budete vždy rádi vzpomínat. Kromě komfortních pokojů u nás můžete vyzkoušet řadu volnočasových aktivit. Při návštěvě našeho areálu doporučujeme navštívit náš natur minigolf, na kterém se vyřádí malé děti i dospělé osoby. Soupeřit můžete na 17-ti jamkách v různých stupních složitosti (doplněny jsou různými postavičkami a útvary). Po náročném zápase zajděte do místní restaurace a ochutnejte jednu z našich specialit.


Svatby na klíč s ubytováním pro svatebčany, cateringem, zajištěním hudby a svatební koordinátorkou

Svatby na klíč s ubytováním pro svatebčany, cateringem, zajištěním hudby a svatební koordinátorkou

Plánujete svůj svatební den? Chcete uspořádat svatební obřad, hostinu i večerní zábavu na jednom místě? Prožijte a zorganizujte Váš svatební den v samém srdci Jižní Moravy – v Hotelu Kurdějov. Náš hotelový tým zajistí vše od svatebního obřadu, cateringu, ubytování svatebčanů, hudbu i pomoc svatební koordinátorky. Uspořádat u nás můžete svatbu s ubytováním až pro 200 osob. Ideálními prostory pro konání velké svatby je honosný konferenční sál v Hotelovém domě Vinař, kde je možné zorganizovat svatební obřad i hostinu. Velké svatby se mohou konat i v prostoru vinařství v Hotelu Tenis, kde sektová hala poskytuje dostatek prostoru pro konání obřadu, cateringu i večerní zábavu. Vhodným prostorem pro konání menších svateb do 50 osob je restaurace Barrio Gotico Cafe Rádi Vám pro Váš velký den zajistíme hudební produkci (DJ, cimbálová kapela), fotografa, připravíme fotokoutek, a také Vám může po ruce být svatební koordinátorka, která se postará o výzdobu a tradice. Novomanželé si navíc mohou pořídit unikátní svatební fotografie ve vinici, nedalekém mandloňovém sadu nebo gotickém kostele.


Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Hledáte vhodné prostory, které lze využít ke školení? Pak je pro Vás školící středisko Abena tou správnou volbou! Využít můžete také ubytování, které vyřeší problémy s dopravou osob, pokud budete potřebovat několikadenní pronájem. Naše školící středisko se nachází na Pustkovecké 146/11 v Ostravě Porubě a v rámci ubytování nabízí 3* úroveň hotelu s vybavením, sociálním zařízením, Wifi aj. Máme šest dvou-lůžkových pokojů a dva apartmány, které jsou komfortně vybaveny a mají k dispozici také kuchyňský kout. Samozřejmostí je také uzavřené a zabezpečené parkování zdarma. Zároveň je na tomto místě snadno dostupné MHD i obchodní sítě. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.