Dodávka 5 ks samojízdných sekaček se sběrem pokosené trávy

Dodávka 5 ks samojízdných sekaček se sběrem pokosené trávy

Dodávka 5 ks samojízdných sekaček se sběrem pokosené trávy
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o.

Zadavatel IČ:
25816977

Zadavatel ulice:
Antonína Brože 3124/2

Zadavatel PSČ:
700 30

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Mati

Zadavatel telefon:
+420 736 614 735

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://zakazky.ostravskelesy.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16310000-1
Sekačky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní traktory - celoroční  pomocníci na zahradě nejen pro sekání trávy

Zahradní traktory - celoroční pomocníci na zahradě nejen pro sekání trávy

Zahradní traktory Husqarna, které zakoupíte v prodejně zahradní techniky Agroservis Holý, jsou skvělými pomocníky pro práci na zahradě během celého roku. Naše zahradní traktor slouží nejen k sečení trávy, ale díky bohatému příslušenství je lze použít pro úklid sněhu, odvoz zahradního odpadu nebo sběr popadaného listí. Hydrostatická převodovka ovládaná pedálem (jízda dopředu, dozadu) umožňuje řidiči mít obě ruce na volantu. Traktor díky technologii U-cut vyniká mimořádně lehkým zatáčením, a tím pádem snadným sečením kolem překážek. Traktor se snadno startuje díky automatickému sytiči.


Půjčovna zahradní techniky, Husqvarna, Honda, Vari a invalidních vozíků

Půjčovna zahradní techniky, Husqvarna, Honda, Vari a invalidních vozíků

Sháníte půjčovnu zahradní techniky? Firma Gardentech s.r.o. s prodejnou v Brně Černovicích poskytuje tyto služby. Půjčovna invalidní vozík značky SELVO. Půjčovna zahradní techniky: -elektrocentrála jednofázová a třífázová -řetězové pily Husqvarna od 1,3 kW do 3,9 kW -křovinořez Husqvarna a Jonsered -pařezová fréza Husqvarna -aerifikátor Husqvarna -foukač Husqvarna, Partner a Honda -aku pila Husqvarna -aku vyžínač Husqvarna -vertikutátor Husqvarna, Wolf-Garten -rotační kypřič Vari -rotační kypřič malý -provzdušňovač Vari -mulčovač Vari -drtič elektrický -štěpkovač, drtič benzínový Viking -bubnová sekačka AGATHA -zametací kartáč Vari -štěpkovač Vari. Při zapůjčení motorové pily nebo křovinořezu zákazník obdrží kanystr s palivem, případně náhradní řetěz. Pronajmutí stroje je podmíněno předložením platného OP a dalšího dokladu totožnosti (RL, ŘP, pas), dále složením vratné zálohy v hotovosti. Bližší informace k zapůjčené technice naleznete na stránkách.


Motorové pily Husqvarna, typ - benzínové motorové pily, prodej i zaškolení

Motorové pily Husqvarna, typ - benzínové motorové pily, prodej i zaškolení

Sháníte výkonnou motorovou benzínovou pilu? V prodejně GARDENTECH Brno Černovice Vám technik poradí jaká motorová pila je ideální pro Vaši práci. Ať už jste profesionál, kutil, zahrádkář či chalupář. Při výběru záleží jaké průměry stromů chcete řezat. Od toho se odvíjí i hmotnost pily a délce lišty. Větší motor uspíší práci. Délka lišty se určuje podle velikosti stromů. Čím větší strom tím delší lišta a silnější motor. V zimě usnadňuje práci vyhřívaná rukojeť. Benzínová motorová pila: -snadnější startováním a ovládáním vybavena systémem Smart Start a palivovou pumpičkou -snížená spotřeba paliva a snížená úroveň emisí -automatická funkce vracení spínače do polohy stop -napínání řetězu bez použití nářadí -viditelné hladině palivové směsi je ovládání pily.


Kvalitní automatické a poloautomatické štípače lze vyrobit přesně dle přání zákazníka

Kvalitní automatické a poloautomatické štípače lze vyrobit přesně dle přání zákazníka

Potřebujete kvalitní štípače na dřevo? Pokud možno zcela automatické? Preferujete českou výrobu a především možnost, aby byly vyrobeny Vám na míru? Pak oslovte společnost Automatické štípače Sláma – František Sláma, kterou najdete v Osové Bítýšce na Vysočině. Na všechny námi vyrobené štípače poskytujeme záruku, při jejich výrobě používáme kvalitní certifikovaný materiál. Čerpadla jsou celolitinová, a vydrží i vysoký tlak. Jedná se o kvalitní českou výrobu. Navíc Vám vyjdeme vstříc a výrobu přizpůsobíme Vašim požadavkům a přáním. K dispozici máme i náhradní díly. Vyrábíme automatické štípače i poloautomatické, které jsou určené k výrobě palivového dříví. Veškeré technické údaje a informace o štípačích najdete na našich webových stránkách, kde máme uvedeny i aktuální ceny. V případě, že potřebujete poradit, nebo si s něčím nevíte rady, obraťte se na nás.


Bubnové multifunkční sekačky Dakr s mulčovačem nebo radlicí - prodej

Bubnové multifunkční sekačky Dakr s mulčovačem nebo radlicí - prodej

Máte velký pozemek, který je na rovině nebo potřebujete posekat louku v prudkém svahu? Pořiďte si bubnovou multifunkční sekačku značky Dakr. Tyto sekačky na trávu jsou shodné konstrukce a mají dvourychlostní pojezd a záběr sečení 60 cm nebo 69-125 cm. Je možné k nim také dokoupit mulčovací adaptér nebo radlici. Pokud si nevíte rady s výběrem sekačky, pak jsme zde pro Vás - naši prodejnu naleznete ve Smržicích u Prostějova. Vždy se snažíme mít co nejvíce zboží skladem a za příznivé ceny. Samozřejmostí je pro nás také záruční i pozáruční servis zahradní techniky zakoupené u nás.


Eshop zahradní technika a ruční nářadí Tanvald, aku nářadí, motorové pily, zahradní traktůrky

Eshop zahradní technika a ruční nářadí Tanvald, aku nářadí, motorové pily, zahradní traktůrky

Představujeme Vám firmu RN TECHNIK z Tanvaldu, která svoji činnost zaměřila na prodej a servis zahradní techniky, ručního nářadí a příslušenství pro dům a zahradu. Eshop zahradní technika a ruční nářadí Tanvald: - ridery Park - drtiče a vysavače - plotostřih - vertikutátory a provzdušňovače - motorové kartáče - ruční zametače - vysokotlaké myčky - robotické sekačky - řetězové pily - křovinořezy/vyžínače - sněhové frézy Pokud Vás naše zahradní technika a ruční nářadí zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.