Dodávky tekutých pracích prostředků pro prádelenský provoz pro Krajskou zdravotní, a.s. 2021

Dodávky tekutých pracích prostředků pro prádelenský provoz pro Krajskou zdravotní, a.s. 2021

Zabezpečení průběžných dodávek tekutých pracích prostředků a pomocných pracích prostředků pro Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem, o.z., a to na základě rámcové dohody.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská zdravotní, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská zdravotní, a.s.

Zadavatel IČ:
25488627

Zadavatel ulice:
Sociální péče 3316/12A

Zadavatel PSČ:
401 13

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Monika Ondová

Zadavatel telefon:
+420 477 117 959

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kzcr.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní dílenská chemie pro stavebnictví i kovovýrobu – oleje, těsnění, lepení

Kvalitní dílenská chemie pro stavebnictví i kovovýrobu – oleje, těsnění, lepení

Společnost reca spol s.r.o. z Brna dodává kvalitní dílenskou chemii jako jsou pomocné či provozní materiály pro stavebnictví, kovovýrobu a jiné odborné instalace. V sortimentu naleznete : - aerosoly a stavební chemie Arecal - oleje, těsnění, lepení a značkování - výrobky pro čištění pleti – pasty, mýdla, dávkovače, ochranné krémy a pěny - lepící a těsnící materiály (silikony) pro zajištění kovových šroubů - prostředky pro zimní údržbu – posypové soli, nemrznoucí směsi do ostřikovačů a vypouštěcí kohouty Samozřejmostí je pro nás : - vysoká kvalita produktů - kladení důrazu na snadnou výrobu i označení produktů (například štítkem H1 označujeme nepotištěné oleje, maziva a čistící prostředky) - technické a bezpečnostní listy, které jsou umístěny na webových stránkách V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Přírodní bylinné masti na atopický ekzém Plzeň, přírodní produkty na suchou pokožku a opruzeniny

Přírodní bylinné masti na atopický ekzém Plzeň, přírodní produkty na suchou pokožku a opruzeniny

Představujeme Vám firmu Přírodní masti z Plzně, která svoji činnost zaměřila na online prodej 100% přírodní bylinné masti na atopický ekzém a opruzeniny. Produkty: - 100% přírodní mast na atopický ekzém SKIN SALVATION - 100% přírodní mast na plenkou pokrytou pokožku - 100% přírodní olej do koupele pro suchou a atopickou pokožku - denní hydratační krém pro suchou a atopickou pokožku - šampón na atopickou pokožku. Potřebujete pro svoji pleť přírodní bylinný produkt? Jste atopik a hledáte vhodnou mast či krém? Nebo máte miminko a chcete mu dopřát uklidňující mast na dětskou pokožku? Pak naše www.spasapleti.cz je to pravé řešení pro Vás.


Úklidové prostředky a drogérie, papírenské zboží

Úklidové prostředky a drogérie, papírenské zboží

Hledáte spolehlivého dodavatele drogerie či úklidových prostředků? Naše společnost CLEAN-PAP Vám dodá vše, co potřebujete k dokonalému úklidu a hygieně. Nabízíme široký sortiment úklidové drogerie i čistících a úklidových prostředků. Dodáme Vám toaletní papír, kuchyňské utěrky, kapesníky i ubrousky. Nabízíme i zásobníky papírových ručníků či zásobníky na toaletní papír a ubrousky. V nabídce najdete také bezdotykový senzorový dávkovač i dezinfekční prostředky. Dodáváme drátěný program i další sortiment. Stačí se jen obrátit na naši společnost CLEAN-PAP z Dobronína v okrese Jihlava v kraji Vysočina. V případě zájmu se podívejte na naše stránky nebo nás kontaktujte.


Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru  SARS-CoV-2

Univerzální dezinfekční prostředek Asor - 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2

Představujeme Vám novinku - český výrobek, univerzální dezinfekční prostředek Asor. Tento prostředek má 100% účinnost proti koronaviru SARS-CoV-2, způsobující onemocnění Covid - 19. Vše je potvrzeno testem Akademie věd ČR. Tento prostředek je šetrný, ekologický, bez alkoholu a parfemace a je dermatologicky testovaný. Je vhodný pro využití v nemocnicích, objektech sociálních služeb (domovy seniorů, školy, včetně mateřských škol), kancelářích, v průmyslu včetně potravinářství a zemědělství bez nutnosti následného větrání. Používá se taktéž k dezinfekci materiálů, které přicházejí do přímého styku s nebalenými potravinami nebo přímo na potraviny. Nemusí se následně oplachovat. Dezinfekce se provádí mokrým nanesením, pomocí rozprašovače, aerosolem, ponořením nebo dávkováním do vody. Pro bližší informace včetně objednání volejte +420 602 223 173 nebo piště na stany@mpm-trading.cz


Účinné prostředky na čištění a péči o elastické podlahy -  vinyl, PVC, linoleum a kaučuk

Účinné prostředky na čištění a péči o elastické podlahy - vinyl, PVC, linoleum a kaučuk

Pokud hledáte ověřené, účinné a zároveň šetrné prostředky pro elastické podlahy, které podlahy nejen vyčistí, ale zároveň o ně pečují, navštivte webové stránky společnosti DEMA DEKOR CZ. Zde najdete široké spektrum prostředků pro péči o elastické podlahy, ať už je o podlahy kaučukové, z PVC, vinylové nebo linoleum. Produktová řada Dr. Schutz® pro elastické podlahy zahrnuje: - Běžné a intenzivní čističe, dezinfekce nebo odstraňovače skvrn - základní čističe a penetrace - ošetřovací prostředky pro středně zatěžované objekty - 2K-polyuretanové ochranné nátěry – pro extrémně zatěžované objekty - PU-Color - barevný permanentní nátěr na polyuretanové bázi pro barevnou renovaci povrchu různých typů podlah


Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Efektivní hygienické prostředky dodává společnost AM-Metal, s.r.o. z Kuřimi u Brna. Vlivem koronavirové situace jsme pro Vás vyvinuli automatické dávkovací stojany ANTI19 s jednoduchou údržbou, které lze využít pro různé veřejné prostory (uvnitř i venku). Stojany vyrábíme z nerezové oceli, s velkou kapacitou zásobníku 1l a odkapávací vaničkou. Po dohodě lze objednat větší množství stojanů. Došly Vám anticovid roztoky a přejete si vše objednat u jednoho dodavatele? Rádi Vám za výhodné ceny zajistíme alkoholovou dezinfekci v 1 nebo 5l balení. Neváhejte nás oslovit, jsme tady pro Vás i během tohoto náročného období.