Revitalizace lesoparku Benátky a Hulváckého kopce - PD+IČ+AD II

Revitalizace lesoparku Benátky a Hulváckého kopce - PD+IČ+AD II

Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je vypracování projektových podkladů a zajištění souvisejících činností v rámci přípravy a realizace stavby "Revitalizace lesoparku Benátky a Hulváckého kopce" v k.ú. Nová Ves u Ostravy, k.ú. Mariánské Hory a k.ú. Zábřeh - Hulváky, obec Ostrava. Rozsah plnění: - vypracování dokumentace pro vydání stavebního povolení, - výkon inženýrské činnosti v rozsahu pro zajištění vydání pravomocného stavebního povolení, - vypracování dokumentace pro provádění stavby, - vypracování plánu BOZP včetně zajištění funkce koordinátora BOZP ve fázi přípravy stavby, - výkon autorského dozoru po dobu realizace stavby.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 11:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Ostrava

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.01.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Ostrava

Zadavatel IČ:
00845451

Zadavatel ulice:
Prokešovo náměstí 1803/8

Zadavatel PSČ:
729 30

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Macháčková

Zadavatel telefon:
+420 599 442 398

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ostrava.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71000000-8
Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní zahradnické služby-údržba zahrad, parků, veřejné zeleně

Kompletní zahradnické služby-údržba zahrad, parků, veřejné zeleně

Kompletní zahradnické služby v okrese Uherské Hradiště poskytuje společnost GARD&N Staré Město - údržba zahrad, parků i veřejné zeleně je důležitá po celý rok. Služby poskytujeme pro firmy, obce, města i soukromé osoby. Nabízíme služby v oboru zahradní a krajinářské architektury, arboristiky včetně poradenství: -projektování, návrhy, realizace zahrad, parků, alejí, veřejného prostranství a zeleně, reprezentačních ploch -odborná údrba zahrad a veřejné zeleně - řezání ovocných dřevin, kácení stromů -provádíme zahradní úpravy, terénní úpravy, zahradní stavby, kobercové trávníky, okrasná a koupací jezírka, zahradní osvětlení, automatické zavlažování...atd.


Kreativní návrhy zahrad, kompletní realizace, jarní a podzimní údržba zahrady

Kreativní návrhy zahrad, kompletní realizace, jarní a podzimní údržba zahrady

Soukromé zahrady mohou být přírodní i moderní, díky kreativním návrhům od firmy Ing. Ladislava Nagyová GARD&N s.r.o. najde ideální řešení každý. V oblasti zahrad zajistíme veškeré služby - návrhy, kompletní realizace, jarní a podzimní údržbu zahrady. Působíme po celé České republice, nejčastěji však v okolí Uherského Hradiště a Zlína. Kreativní řešení Vaší zahrady: - rodinné zahrady mají mnoho podob podle přání klientů - zakomponujeme zeleň, kamenné prvky, vodní prvky i herní plochu pro děti - moderní, designové - důraz na travnaté plochy, trvalky i dřeviny a živé ploty, vhodně je zakomponované jezírko či altán - přírodní - plné květnatých ploch, ovocných stromů a keřů i přírodních prvků z kamene a dřeva.


Originální návrhy, projektování zahrady, parku včetně osvětlení, závlahy

Originální návrhy, projektování zahrady, parku včetně osvětlení, závlahy

Hledáte někoho se zkušenostmi v projektování zahrad a parků ? V okrese Uherské Hradiště působí společnost GARD&N, která zpracuje návrhy pro realizaci zahrady či parku včetně osvětlení i automatické závlahy. Ing.Ladislava Nagyová je profesionálem v zahradní architektuře. Klintelu máme především v regionu Zlínský kraj, Brno. Umíme navrhnou originální řešení Vaší zahrady nebo parku, vše dle aktuálních trendů. Po společné dohodě navrhneme řešení korespondující s budoucími prostory a v souladu s Vašimi požadavky. Nabízíme: -projektování, návrhy zahrad, parků, záhonů a veřejné zeleně -inventarizace, generely a pasporty zeleně -zhodnocení zdravotního stavu zeleně -zpracování údržbového plánu -kompletní zahradní úpravy -okrasné zahrady -rodinné a střešní zahrady -návrhy dřevěných staveb, dlažby v exteriéru, zpevněných povrchů, opěrných zdí, plotů, parkového osvětlení -rekonstrukce, dosadby zahrad a parků -terénní úpravy -zahradní stavby -okrasná výsadba -kobercové trávníky -okrasné a koupací jezírka -potoky, vodopády -zahradní osvětlení -automatická závlaha.


Projekty pro výsadby krajinné i sídelní zeleně, sadů, alejí, extenzivních trávníků

Projekty pro výsadby krajinné i sídelní zeleně, sadů, alejí, extenzivních trávníků

ARVITA P spol. s r.o. zpracuje projekty pro obnovu a zakládání krajinné i sídelní zeleně - sady, aleje, travní, lesní i keřové porosty, louky. Naše projekční a poradenská kancelář nabízí návrhy, studie i realizační projekty. Před dodáním projektu vypracujeme potřebné dokumentace, posudky a studie dle zákona o životním prostředí, ochraně přírody a krajiny či ochraně ZPF. Nabízíme zpracování projektů: - pro krajinu i sídlo - biocentra, sady, keřové porosty - biokoridory, výsadby, aleje a větrolamy - sekundární trávníky - malé vodní plochy (tůně, mokřady).


Realizace zahrad, údržba zeleně Olomouc, projekty zahrad, zakládání trávníků, střešní zahrady

Realizace zahrad, údržba zeleně Olomouc, projekty zahrad, zakládání trávníků, střešní zahrady

Představujeme vám firmu Green bond s.r.o. z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na oblast zahradní architektury, výsadby, realizace a údržby zeleně. Provádíme plošné úpravy terénu, vysazování dřevin, zakládání trávníků, revitalizace travnatých ploch, celoroční údržbu zahrad, řez stromů, odborné ošetření dřevin, sekání trávníků, stříhání živých plotů. Naše služby: Sadová realizace Návrhy zahrad Údržba zeleně Projekty zahrad Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Green bond s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Babíčkova 1123/6, Olomouc.


Projekty veřejné zeleně - vyřízení dotace pro zahradní a parkové úpravy

Projekty veřejné zeleně - vyřízení dotace pro zahradní a parkové úpravy

Pokud potřebujete získat dotaci pro zahradní a parkové úpravy, vyřízení dotace bude snazší díky firmě GARD&N Staré Město, která připraví projekty pro regeneraci veřejné zeleně a postará se o podání žádosti a vyřízení dotace na financování. Obraťte se na nás v v okrese Zlín, Brno, Uherské Hradiště. Dotaci lze využít na úhradu nákladů za služby, projekt i materiál. Blíží se zimní období, které je vhodné využít právě pro přípravu projektů a podání žádosti o dotaci. Realizace zahrady je nutné směrovat na období jaro-podzim. Poskytujeme kompletní přípravné služby: Pomáháme při vyhledání dotačních titulů, žádost na financování zpracujeme a podáme. Zajistíme i organizačně projednávání změn s veřejností v dané obci či městě. Projektovou dokumentaci dodáme pro akce malého i většího rozsahu – záhony, parky i aleje. Poskytujeme autorský a technický dozor při realizaci akce. Poskytujeme profesionální zahradnické služby spojené s celoroční údržbou veřejné zeleně.